Jump to content
BulForum.com

Песните,която избягвате да слушате...


RiMy_SuN

Recommended Posts

arash - temptation ...... супер досадна песен и изобщо всякакъв вид песни в подобен стил

мразя всякакъв вид чалга, бг рап(без x-team), латиноамериканска и испанска музика

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Не понасям T.A. T. U. :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Ау, ау, ау... Недей така! Чуй най-напред Буена Виста (препоръчвам ти #1 и #5) и Фрида, а после можеш да минеш през Joao Gilberto за по-спокойни настроения. Въобще, не мисли, че латиносите правят само Макарена и други подобни фафли.

 

Дааа!

Радио Batanga рулез! :music

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Не понасям чалга, глупаци като DJ Дамян :angry1 , БГ Рап...хммм...не харесвам метъла...хич даже...не го обиждам или го отричам...просто ми е странно кое му е хубавото :) Даже ми е смешно, че като се започне: "вие сте лайнааа" - казва вокалиста (често този който санмо грачи и реве)

"да! лана смеее" - казват метълските фенове :D странно е, а и в метъла често няма никаква приятна мелодичност...само здраво китари и текстове които те учат как да си изкараш червата :D не, че всички текстове са такива но има и такива, а др не ми допадат... и мен не ме кефят "boy" бандите...мн са ...гейски :D

Link to comment
Share on other sites

мразя (Skit)-ве , откаде и на кой идиот му хрумна да слага такива лайна по досковете,че даже и ги пишат отзад като отделни песни ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...