Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Аз утре заминавам, така че днес би била последната ми възможност да ви видя, ама като гледам няма да стане номерът, щото навън е студено и малко хора ще сме достатъчно навитаци, че да идем. А зала нямаме запазена и това явно си е голям зор... Е, карай...ще си играя пак в колежа.

Link to comment
Share on other sites

Абе защо не участвате ТУКА?

 

Я ги вижте тез как са се организирали. Че и Форумна лига е записана.

Сериозна организация требе(хора,фланелки,екипи), а и таксата за участие е от порядъка на 500-600 лв някъде :unsure:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро сериозно да се напънем, някои от нас да влезнат във форма, за да създадем отбор. Да си измислим треньор, а екипите едва ли ще ни излезнат повече от 50-60 лева на човек. Които, ако тренера ме избере за национала - с кеф бих дал за подобна кауза. А за подобен двубой просто трябва да пусне някой тема-предизвикателство в дадения форум ;]

Link to comment
Share on other sites

Понеже застарях откъм тичане по терена се кандидатирам за треньор с евентуална опция спонсор :devil

 

Обещавам да няма изцепки от типа "Хайде, момчета, вие си знаете" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро сериозно да се напънем, някои от нас да влезнат във форма, за да създадем отбор. Да си измислим треньор, а екипите едва ли ще ни излезнат повече от 50-60 лева на човек. Които, ако тренера ме избере за национала - с кеф бих дал за подобна кауза. А за подобен двубой просто трябва да пусне някой тема-предизвикателство в дадения форум ;]

50-60 лв? Смятам, че ще ни излезне максимум по 30 лв на човек :) тениска + гащи + щампа = 25 лв :)

Някой трябва да направи щампите обаче.

Link to comment
Share on other sites

Тва значи всяка събота/неделя сме на линия каквото и да е времето..не че е невъзможно де,но трябва да се видим кои сме,да поритаме здраво до есента и да се записваме за новия сезон :)

 

Рапторе :punk

 

едит:в Пловдив има ли ФорумЛига? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Трифоне, четейки тази тема не те ли обхваща една носталгия :)

 

Отдавна не сме ритали с тебе, трябва да дойдеш, като се оправи времето като за форумните мачове. Аз мисля, че вече съм достатъчно добре и мога да рискувам да играя ;]

Link to comment
Share on other sites

Трифоне, четейки тази тема не те ли обхваща една носталгия :)

 

Отдавна не сме ритали с тебе, трябва да дойдеш, като се оправи времето като за форумните мачове. Аз мисля, че вече съм достатъчно добре и мога да рискувам да играя ;]

 

 

четка ме доста и ми се рита като на луд... ама го обясни на разкъсаните ми коленни и кръстни връзки :) все още се възстановявам.

Link to comment
Share on other sites

Немога да ви разбера вас. Срещите никога не са сапирали. Това го пиша за 5-ти път. Неделя 15:00 е мача. И с вас и без вас пак се събираме да играем. Играхме в сянг, играхме в кал, а миналата седмица времето и терена бяха супер. Днес е малко студено но пак ще има хора. Тъй, че ако не ви марзи заповядайте.

Link to comment
Share on other sites

Днес сме от 15:00 пак.

 

апапи,грабнахте ме да направя дебиут,само в неделя ли играете ?!? :confused

Ами някои отделни хора май си ритат и през седмицата, но основната група сме в неделя..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...