Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Аз днеска не успях... че късно свърших работа и бях доволно скапан. Другата седмица живот и здраве ще гледам да съм на линия. Между другото ако почне така по-често да вали и захладнее... може и в зала пак да почнем да ритаме.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

То хубаво, ама от 16:00 е Манчестър - Челси и аз мисля да го гледам. Дали ще може да се съберем по-раничко към 1-2, за да може да се приберем за мача?

Link to comment
Share on other sites

Ми доста трудно защото има доста редовни хора не от форума които си знаят за 5.30а и по-рано едва ли ще се съберем :unsure:

 

Първото полувреме и половината от второто спокойно може да се гледа :punk

 

едит - да бе то преди 6 не може да се почне така или иначе -знаеш ги, че повечето не идват навреме :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Идвайте да се съберем доволно. На Берба може и едно полувреме да му гледаме само - ще има кога друг път да го гледаме през следващите 4 години. По-добре ние да си разцъкаме, отколкото да гледаме други как го правят.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър мач се получи, имаше прекалено много непознати хора за мое съжаление. От старата дружина сигурно нямахме и 1/3.

Сашо, честно ти казвам, човече, супер много си се променил. Ако не се беше обадил нямаше да те позная :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами така е-като не си идвал от 2 години май-добре че ти се обадих а :bgrin:

 

На мен мача не ми хареса особено - 8 по 8 на малките вратички по ширина става идеално...

 

Иначе нали разбра другия път от колко часа е мачът :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иначе нали разбра другия път от колко часа е мачът :lol:

Абе ще изчакам Васко да напише за всеки случай :lol: Иначе ми беше много приятно, че се видяхме с теб и дано да можеш да идваш по-честичко на мачовете :D То аз сега зимата сигурно няма да ходя в зала да играя, та чак на пролет :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз си докарах много кофти разтежение днеска, така че и да става за ритане (в което малко се съмнявам) ще пропусна. Все пак, ако е хубаво времето може да дойда да направя няколко обиколки по пистата, ей така за спорта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Голям карък - все нещо шибано ти се случва на тебе ,баш когато се оправиш :wacko: Тоя път да не е станало в Перлата при операции с железа :bgrin:

Не, наведох се да хвана котката :laughing: :laughing: Ама то след мача в неделя 4 дена реанимирах и всичко ме болеше, тялото ми се побърка като се има предвид че от 2 години не съм го натоварвал толкова :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Как 2 години не си правил нищо бре - нали уж Перлата. тва - онова :bgrin:

 

п.п май пак заспамихме от колко е мача - ама оправяйте се - вие ще играете :lol: Вече съм и в Топ Спамерите-теб те няма нещо обаче..

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не съм решил... че при мен е сериозна дилема...

 

Ред: Ще дойда. Малко "на инежкции" ще играя, че ребрата ми не са се оправили съвсем, ама ми се рита, да две не виждам ;]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...