Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Пак ли бяхте 25 човека :lol:

 

п.п. багаж стягах и не можах да дойда...

Горе-долу толкова :lol: Не искат да направим 4 отбора и да заформим едно турнирче и тва си е :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами със сивата фланела... след мача си говорихме за липсата на колоездене и до какво води тя :) А и по време на мача успешно ме сравни с "радиоточка" при една противникова атака. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тая неделя да направим някаква организация на мача ли? Аз пак предлагам да се разделим на 4 отбора и да се направи нещо като турнирче, митак, васко, вие сте?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се иска много някоя вечер да се съберем по-малко хора 6 на 6 или 7 вс. 7 и да цъкнем на някое изкуствено теренче...

Link to comment
Share on other sites

Еми аз съм навит за турнирче, ако сме много народ, ама малко трудно ще го организираме ми се струва..

 

Иначе утре сме от 17:00, не забравяйте... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тая неделя да направим някаква организация на мача ли? Аз пак предлагам да се разделим на 4 отбора и да се направи нещо като турнирче, митак, васко, вие сте?

Може, стига да не се окаже, че по-хладното време е проблем за повечето и не останем само 10-12 човека. Иначе идеята е добра... и врати си имаме, така че всичко е точно ;)

Link to comment
Share on other sites

Може, стига да не се окаже, че по-хладното време е проблем за повечето и не останем само 10-12 човека. Иначе идеята е добра... и врати си имаме, така че всичко е точно ;)

Ми ако останем по-малко хора, по-добре. Ще направим едно хубаво мачле и да кажа, че утре няма да подавам на никой, щото никой не ми подава на мен :excl: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Другата Неделя пак!Дай Боже слънце за това!!

Мачлето беше добро :)

Link to comment
Share on other sites

за съжаление, приключи по малко крив начин. Дано всичко да е ОК, че си беше неприятно.

E, случват се и такива работи, но нищо кой знае колко сериозно не е станало. Тая седмица също се очертава хубава, така че за другата неделя пак сме там :punk

Link to comment
Share on other sites

днес няма ли да се съберем да играем, времето е малко лошо ама става май за ритане

Ми аз 16:30 съм там както си беше уговорката пък ще видим :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пореден оспорван двубой между два иначе толкова равностойни тима , след надлъгването в началото при резултат 1:0 за отбора със счупената врата,играта бе изравнена.Резултата също.

Драмата бе пълна като при 2:2 мрака падна и топката се изгуби,може и на нея и писна да бъде ритана от снажните футболяги :)

В крайна сметка логичното се случи и съдията(някаде от мрака) прекрати мача !!

Честито на загубилите :P :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...