Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Ясно. То винаги е било много трудно да се организират тия работи, щото хората са несериозни. Ще видим, дали на мен ще ми остане време да се заема с тая задача, ама ще съм в България за не повече от 2-3 седмици и е малко вероятно. Както на теб не ти е да си губиш уикенда, на мен не ми е да си губя време от малкото, за което се прибирам...пък и не е ясно кога ще може пак...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Хаха, rez, не очаквах чак толкова добър отговор, благодаря.

 

Неделя, ех, пак съм изпуснал мача...Хайде и идната неделя да се уговорим за 15:00 на същото стадионче, има ли навити?

Link to comment
Share on other sites

Чак не мога да повярвам, че го казвам, ама другата неделя, ще съм си в България и може и да се появя. То ще е малко скоро след прибирането и не е ясно, дали ще ме пуснат, а и дали ще съм в кондиция, но имам желание. А вие как играете още навън? Какво е времето там? При мен е -17C и не си и помислям за такива варианти...

Link to comment
Share on other sites

Чак не мога да повярвам, че го казвам, ама другата неделя, ще съм си в България и може и да се появя. То ще е малко скоро след прибирането и не е ясно, дали ще ме пуснат, а и дали ще съм в кондиция, но имам желание. А вие как играете още навън? Какво е времето там? При мен е -17C и не си и помислям за такива варианти...

Тази нощ беше 6 градуса, през деня е 10-тина. За неделя обаче го дават дъжд+сняг...

Link to comment
Share on other sites

Ееее, и аз видях късно, а ми се иска да ви видя...пък и да се изфукам с екипа на United...и да го овъргалям яко в прах, щото имам обувки само за в зала и ще съм пак на пързалката. Другата неделя кажете отсега, дали ще се играе, да се наглася, че май ще ми е последен шанс, преди да си замина.

Link to comment
Share on other sites

Ееее, и аз видях късно, а ми се иска да ви видя...пък и да се изфукам с екипа на United...и да го овъргалям яко в прах, щото имам обувки само за в зала и ще съм пак на пързалката. Другата неделя кажете отсега, дали ще се играе, да се наглася, че май ще ми е последен шанс, преди да си замина.

То от старите пушки сме останали много малко (даже днеска бях само аз), така че най-много да видиш мен :lol: А да, Васко и Арто също идват, но днес отсъстваха :bgrin: Ако времето позволява ще играем и другата неделя най-вероятно :zzz

Link to comment
Share on other sites

Честита нова година на всични!!!

 

Има предножение в петък (2-ри януари) да се съберем от 15:00.

Аз лично ще ида защото много преядох тея дни и трябва бързо да връщам форма!

 

Що се отнася до неделите, събираме се винаги при всякви метеорологични условия (може би само при силен дъжд или снеговалеж няма да играем). Тъй че тази неделя (4-ти януари) пак от 15:00.

Link to comment
Share on other sites

За тая седмица специално уж съм отделил време (за неделя де) и трябва да дойда, ако не стане някой гаф. То на мен ми е повече да видя хората, които май няма да ги видя, ама карай...поне ше потичам...

Link to comment
Share on other sites

За тая седмица специално уж съм отделил време (за неделя де) и трябва да дойда, ако не стане някой гаф. То на мен ми е повече да видя хората, които май няма да ги видя, ама карай...поне ше потичам...

Да знаеш, че съм ти обиден :excl:

Link to comment
Share on other sites

Щото не дойдох миналата седмица или щото си мислиш, че не съм те споменал сред хората, които искам специално да видя?

Link to comment
Share on other sites

Щото не дойдох миналата седмица или щото си мислиш, че не съм те споменал сред хората, които искам специално да видя?

Щото ти викам, че ще съм там, а ти - "То на мен ми е повече да видя хората, които май няма да ги видя, ама карай...поне ше потичам..." :P Иначе така като гледам времето май, май няма да се видим :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не се засягай, друже. Ти си ми най-важен от всички в warez футбола да те видя. Просто знам, че след счупените крака не идваше изобщо, а други от старите като гледам не пишат и затова. Но тая неделя да си на линия. Даже се обади да ходим заедно. От това по-специално отношение не знам как да стане...

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам вали сняг и навън няма да стане. Аз един път ще се навия да дойда и то ще уцелим единствения вариант да не можем да играем. Имаме ли вариант със някаква зала или просто се отлага мачът?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...