Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Неделя. За миналата имах големи мераци - никакъв отговор. Пък не е като да се разходя ей-така до Гребната...

За тази имам планове..

Link to comment
Share on other sites

Колеги, днес Вторник 23.03.2010 от 17:00 сме запазили едно от игрищата на "Векта" и има 2 вакантни места, така че ако някой има желание за игра моля да ми пише ЛС ;) По принцип играем всяка седмица, така че може да ми пишете и занапред, но не всеки път има свободни места :) Малко за мачовете, които правим: получават се доста бързи и динамични мачове като играем 6х6 и на врата се сменяме през 10мин, така на всеки се пада да е 10мин вратар и 50мин полеви играч. Таксата е 5лв и ако имаме късмет след нас да няма следващ отбор се играе поне още 15-20мин отгоре (просто за повече не остава въздух).

 

edit: ако има достатъчно желаещи може да се организира и втори ден в седмицата, в който да играем, тогава ще отворя направо нова теме за дискусия и уговорка за срещите.

Link to comment
Share on other sites

Значи писа ми още един съфорумник и най-вероятно ще се съберем хора за втори мач през седмицата. така аз утре-другиден ще пусна нова тема и ще се разбираме, така че да е удобно за всички!

Link to comment
Share on other sites

И аз може да се присъединя , ама съм малко дърво :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...