Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Завърши поредният напрегнат ,но не много оспорван мач с победа на домакините :D

В началото лекия домакински натиск в резултат на няколко рикошета и 5-6 изчистени топки доведе до откриване на головата фиеста!Обаче този резултат не се задържа дълго само след 20 мин игра гостите от страна на здравата врата изравниха.

След това се заредиха минути на неизброими пропуски от футболягите на домакинския отбор и така някаде след около час игра, падна проклятието пазещо вратата на гостите и логичното се случи резултата набъбна на 4:1 !

По някое време се включиха и свежите резерви като се заформи добър мач от по 11-12 човека в отбор ,но резултата така и не бе променен.

Главния отразяващ на това класическо дерби:Наще срещу Ваще ,бе принудеден да се оттегли поради технически причини и заедно с него и една част от титулярните играчи,но мача продължи и без тях с пълна сила :punk :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз миналата седмица не бях, ама предполагам, че си е от 15:00 пак уговорката. Иначе гледам, че пекна слънце и е бая приятно, така че трябва да има народ.. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, полуинвалиди приемате ли?

Питам съвсем сериозно, защото лявото ми рамо още не е раздвижено напълно, което предполагам ще ме ограничи откъм скорост, а в единоборства ще се страхувам да влизам... Тоест е възможно да "проваля" някой от двата отбора с леко пасивната игра... Пък ми се рита де*а...

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, полуинвалиди приемате ли?

Питам съвсем сериозно, защото лявото ми рамо още не е раздвижено напълно, което предполагам ще ме ограничи откъм скорост, а в единоборства ще се страхувам да влизам... Тоест е възможно да "проваля" някой от двата отбора с леко пасивната игра... Пък ми се рита де*а...

 

Ходи и пуцай, ко ти пука ;p

Link to comment
Share on other sites

Кажете къде се събирате, та ако има място за още хора да намина и аз, че не мога да събера народ за мачле в тия медицини..

Link to comment
Share on other sites

Аз ще взема да се прибера по Коледа и викам да запазим някоя зала да поиграем като в доброто старо време. Който все още участва в организацията да каже докъде сте я докарали и дали ще може да се осъществи едно такова мероприятие?

Link to comment
Share on other sites

Аз ще взема да се прибера по Коледа и викам да запазим някоя зала да поиграем като в доброто старо време. Който все още участва в организацията да каже докъде сте я докарали и дали ще може да се осъществи едно такова мероприятие?

Ще може, ако някой се заеме да запазва зала и да събира хора. На мен не ми се занимава с това повече, защото е направо ужас. Едно, че трябва да ходиш да запазваш зала и да я предплащаш предварително, второ, че трябва всяка седмица за всеки един мач да се обаждаш на повечето хора по отделно и да ги питаш дали са навити и имат възможност да ритат в дадения ден и така да броиш хората един по един и да гледаш да го докараш до точна бройка. Недай си боже някой път да си платил залата пък да не могат да се съберат повечето от редовните хора, тогава пък се почва едно допълнително звънене да се питат наново хората не могат ли аджеба да докарат някой техен приятел да запълни бройката. И така по-голямата част от уикенда се превръща общо взето от време за почивка и разтоварване на нерви, във време за трупане на още повече нерви и стрес... Да не говорим за допълнителното набутване на организатора с пари..

 

Та на някой, ако му се занимава с това, да действа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...