Jump to content
BulForum.com

Клуб "Идиот"


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

А нагоре и надолу как се изобразяват :bgrin: Гудо, ше ме убийш ба...

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да въведем демокрация във форума. Ще накараме сегашните админи да абдикират и ще направим гласуване кой да е админ. Или по добре да се редуваме. Всеки ден различен човек. Де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-яяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!

 

 

 

Демокрация ... менструация ... все тая :)

 

Иначе адаш (vamist) хахоо с лявата ръка чекията е най-яка да го знаеш след толкоз години онанизъм вече от advanced отивам към semi-pro !!!

Link to comment
Share on other sites

Демокрация ... менструация ... все тая :)

 

Иначе адаш (vamist) хахоо  с лявата ръка чекията е най-яка да го знаеш след толкоз години онанизъм вече от advanced отивам към semi-pro !!!

Виж сега от мен да го знаеш - не е важно към какво отиваш. Онанизмът е изкуство и не може и не трябва да бъде измервано с рангове.

Link to comment
Share on other sites

Важното е кръв да се лее ;)

Тва ми напомни как убих една жаба... гадината ми изкара акъла кат ми се изкрякак да й еба майката и я стъпках... Мноооого плоска стана, после някжо куче отиде да обядва с нея Иначе кръвопролитието (във всякакви форми) е вианги добро нещо

Link to comment
Share on other sites

Абе, то кретен да си е диагноза, а не хвалба, бе колеги:)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, сега всички културници ще искат да се пишат идиоти.Да ги нямаме тия, че ше въведа изпит.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте скъпи приятели искам да ви кажа че много ви обичам и никога не псувам през живота си псувня не съм казал дори не съм използвал дума като "патка" за да обидя някого всички които ме познават могат да потвърдят това. Надявам се да не говорим мръсни думи и да не се обиждаме .

Ето това може да го каже само истински идиот! :punk

 

Грим, чакаме входното ниво! :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе, сега всички културници ще искат да се пишат идиоти.Да ги нямаме тия, че ше въведа изпит.

Давай изпита! Страх немам в мен гори пламъка на чистия идотизъм!

Link to comment
Share on other sites

Изпита е - да се изяде една купичка шкембе чорба.Аз определям количеството люто и допълнителните съставки.Хляб - колкото си искате.Ама да се изяде.Което значи, че трябва да се организираме в ядене на шкембе-чорба.

Нема начин в теб да не пламне огън :evil

Link to comment
Share on other sites

Изпита е - да се изяде една купичка шкембе чорба.Аз определям количеството люто и допълнителните съставки.Хляб - колкото си искате.Ама да се изяде.Което значи, че трябва да се организираме в ядене на шкембе-чорба.

Нема начин в теб да не пламне огън :evil

Може ли шампионат по ядене на суров чесън? За огъня.. ми ей сега тука си посърбах пак от тея лютивите домати... много приятно сгряват да ви кажа :D

Link to comment
Share on other sites

Може.Може и на суров крумид.Ако сте толкова надъхани - може аз да ви сготвя една моя рецепта.Да видим кой ще я изяде.

Link to comment
Share on other sites

Шкембе шобра РулеЗзз след нея и всяка мома ще ви пада в краката ... ако има и малко мастика ....

Link to comment
Share on other sites

Изпита е - да се изяде една купичка шкембе чорба.Аз определям количеството люто и допълнителните съставки.Хляб - колкото си искате.Ама да се изяде.Което значи, че трябва да се организираме в ядене на шкембе-чорба.

Нема начин в теб да не пламне огън :evil

Чакай бе ... ааз май съм объркал клуба.... :unsure:

... търся клуб "Идиот", а не клуб "Мазохист"... :blink:

 

Грим, струва ме се че можеш да измислиш нещо по-...идиотско! Напъни се и... :wacko:

...айде като излезеш от тоалетната ще го обсъдим! :P

Link to comment
Share on other sites

Грим, струва ме се че можеш да измислиш нещо по-...идиотско!

 

Внимавай какво си пожелаваш....Утре след изпита ще ви дам нещо наистина идиотско.

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааааа да му го изсуля на потната вкиснала п♛тка на тлъстата майка. Как може за шибаните 9 дни да си пъна спечения задник да реша 1000 задачи?! Някой има ли идея?! Справедливо ли е?! Ай сиктир драги зрители, да му го натопорча на просветния министър, докъто не му просветне! И за по-сигурен ефект, ще си сложа миньорска каска на кура, че да му свети в дивия. Ама така ще го напоря, че ушите ще му светят като александрийския фар!

Ай мамицата му и пет прасета и половин глиган! Може ли такава наредба ми кажете. Освен това не съм топил чушката от половин година, и ако продължа с този див онанизъм, след време кура ми освен че вече завива наляво, сигурно и ще е хлътнал там, където са ми пръстите...

Тамън ще ми е по-удобно. Обещавам на срещата на клуба да покажа бели полови косми. До тогава ще проверя аналните дали и те не са ми бели и от тях може да има образци!

 

П.П. ЪЪъъ, батковци, може ли и аз със вас ?!

Link to comment
Share on other sites

Предлагам тука да се събираме и да си ръсим глупости всички кретени от форума.Всички инакомислещи простаци, некултурници, вулгарници и прочие сволоч. Нека простотията бъде наша съдба :)

PB019-idiots.jpg

 

Ето и лого на клуба - няма изискване към членовете, стига само да пишат на достатъчно брутално-нецензуриран език, да не ги е срам от малко пиперливи шегички и лайнарски изцепки.  :ph34r:

Да се накретенеем!!

 

Понеже...абе понеже съм тъп и не знам с какво да започна, ето ви малко неподправени псувни в стил "Марчинко" :

Лайненомозъчни, рубиненочервени, кръгли хемороидни ануси с пишки като моливчета и мозъци пълни с пръдня, идеята е да си говорим мръсотийки и да се разтоварваме(умствено и анално) поне веднъж седмично някъде в някоя завряна кръчма, където на персонала не му пука от банда олигота, и след това да коментираме тука простотията.Може да смъркаме грах и спагети през носовете си, да правим свирки на клоуна от "МакДоналдс", да се къпем във фонтаните на Коповете - всичко, което малките ни закърнели, гладки мозъчета могат да родят.

Споделете съкровените си простащини.Моята е да се изпърдявам мощно рано сутрин(то вече е навик) и след това да обсъждам миризмата, продължителността и вкусовите "качества" със съквартирантите си, както и да ям ненормално много люто.

Да ви го начукам, идиоти!  :love

 

Така... 1-во до модератора дето ми проверява постовете. Пич виж червеното и синьото. Така... мисля че с това Гримьора ми дава пълно право да псувам в тоя топик. така че не се сърди ( естествено ще псувам само тук и никъде другаде ).Благодаря. :P . Знам че си свестен и ме разбираш.

 

Такаааааа...... Миналата година бяхме у Миро ( N_igma ) и решихме да хапнем по едно шоколадче Милка. Обаче беше супер разтопено. И така той идиота реши да ги блъсне във фризера. И седнахмеда гледаме Jackass: The movie. И така мина доволно време от 2-3 часа при температура около -10 Ц във фризера, след което изкарахме шоколадите. Реших да се шибаме с тях по главите ( гледахме Jackass ) разбирате нали, вдъхновени бяхме. И така започна размяна на удари ( всеки в неговата глава ) при което аз реших да излъжа, шибнах Миро с моя шоколад в неговат глава при което се чу едно ОХ и след тва едно ОЙ!. Последва светкавичен удар по моята глава при което ( наистина ) паднах на земята. Ох болка.

 

Номер 2: Пак бяхме у Миро и майка му беше така добра да ни остави по една лионска наденица. Мен , естествено ме беше подгонил хормона и затва гепих един нож, цепнах наденичката по средата на единия край и почнах да "лъскам" наденичката. По едно време ми омръзна и затва я стиснах след което ( естествено ) се разхвърча навсякъде топено сирене :lol: . За жалост не оклепахме нищо ( освен ръцете си ) :lol: :lol:

 

 

П.С. ТОВА Е ИСТИНА!

Link to comment
Share on other sites

Ех сега ми дойде идеята как да редактираме една мисъл на незнаен боец за човешка правда !

 

"if you want to be пиян drink ракия not аирян"

 

ако добавим елементи на антионанизъм ...

 

"if you want to be ебан drink ракия not аирян"

 

...ша са събирем групата на олигофрените усещам го ... Гримьоре идеята за клуба беше моя можеше поне името да ми сложиш горе :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тренирам съм на шкембе чорба и люто. С две ръце за шкембе чорбата! КОГА???

Link to comment
Share on other sites

Да... Рискувам да се повторя, но... Липсата на секс се отразява пагубно върху психиката.

Хайде, да ви е честит новият клуб! :bgrin:

Еdit: Предлагам девиз nа клуба: The idiot doesn't think, 'cause the idiot knows everything!

Поправката е направена благодарение на Deftur :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа... Blitz_Krieg_1941 (от сега нататък известен като митака) е много добър в таз област... грипната ваканцяи бягаше по главната след гълъбите и им викаше "котенце".... Най-великото нещо което съм видял да прави е когато си бръкна в окото със сладолед... за жалост нямам снимки, тва беше просто брутално

Link to comment
Share on other sites

Пак не е преследвал хлапета с цаца в ръка, използвайки репликата: "Момиченце, рибка?"

Това вече е идея. Ще съберем клуба преди да трънем по главната с цаца в ръка :D

Link to comment
Share on other sites

Абе да отиде в някое заведение някои и да отиде до маса със съвсем непознати и да им се изпърди на масата едно мощно да им каже "аз черпя" и да си тръгне ... вй тва го обявявам за изруд-идиот :)

 

бтв мечтата ми е да се науча да сера прав без да се изцапам целия но много зор е ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...