Jump to content
BulForum.com

Клуб "Идиот"


Recommended Posts

Предлагам тука да се събираме и да си ръсим глупости всички кретени от форума.Всички инакомислещи простаци, некултурници, вулгарници и прочие сволоч. Нека простотията бъде наша съдба :)

 

 

PB019-idiots.jpg

 

Ето и лого на клуба - няма изискване към членовете, стига само да пишат на достатъчно брутално-нецензуриран език, да не ги е срам от малко пиперливи шегички и лайнарски изцепки. :ph34r:

Да се накретенеем!!

 

Понеже...абе понеже съм тъп и не знам с какво да започна, ето ви малко неподправени псувни в стил "Марчинко" :

Лайненомозъчни, рубиненочервени, кръгли хемороидни ануси с пишки като моливчета и мозъци пълни с пръдня, идеята е да си говорим мръсотийки и да се разтоварваме(умствено и анално) поне веднъж седмично някъде в някоя завряна кръчма, където на персонала не му пука от банда олигота, и след това да коментираме тука простотията.Може да смъркаме грах и спагети през носовете си, да правим свирки на клоуна от "МакДоналдс", да се къпем във фонтаните на Коповете - всичко, което малките ни закърнели, гладки мозъчета могат да родят.

Споделете съкровените си простащини.Моята е да се изпърдявам мощно рано сутрин(то вече е навик) и след това да обсъждам миризмата, продължителността и вкусовите "качества" със съквартирантите си, както и да ям ненормално много люто.

Да ви го начукам, идиоти! :love

 

Идеята за клуба беше на Lord_Gudo, да го еба и него.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Абе то хубаво...ама щеше да е добре да дадеш някакъв старт на темата. Някаква дума за която да се хванем. Нещо по конкретно.

 

Едит: иначе логото кърти :punk

Link to comment
Share on other sites

Охоооо... веднага уведомявам Blitz_Krieg_1941. Нашия сборен идиотизъм ще ви смае :) Дайте да дам некакъв старт... опитах се да убия (не)уважаемия Blitz_Krieg_1941 с кокосов орех.За всеобща жалост не успях и неговият кретенизъм още причинява хаос. Забравих си нецензурността, я да я добавя тук-там :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе то хубаво...ама щеше да е добре да дадеш някакъв старт на темата.

Хъмн....Деба, ами като не знам с каква идиотщина да започна? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е проблема, че като има обособена тема за това трудно ще стане...някак си насила. Друго си е когато се породи в някаква тема и се доразвие. Ето едно предложение(хем форума ще се поизчисти от флуд) - като в някоя тема видите мнение в/у което ви се простее, просто го цитирайте тук, давайте линк към темата и си се гаврте на воля. Хем ще има мат'рял за тук, хем темите ще се поизчистят от флуд.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен :)

Одеве видях, че fluffy четеше темата.Тя дали ще се разпише?Че има наистина "умни" постове. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Оня ден ми дойде на ума "ФРЕШ ОТ ЗАДНИК" не мисля че е много просташко или нецензурно ама ми се стори забавно

Link to comment
Share on other sites

gruhblah.jpg Тоя е мноооооого добър . Хобитата му ме бутнаха.(взето от секция Pictures)
Link to comment
Share on other sites

Съседката ми каза ,че мъжете се делят на такива ,които лижат и такива които не си признават ,че го правят...На какво още се делят???

 

 

Е те тая реплика ме уби!!!А според вас на какво още се делят мъжете?Аз си признавам, че лижа.Кефи ме.А вие обичате ли да лижете?Особено бутилки и чаши - тях най-обичам да лижа :)

Link to comment
Share on other sites

Ми сладолед... особенно шоколадов си е баш за лизане

Link to comment
Share on other sites

Е те тая реплика ме уби!!!А според вас на какво още се делят мъжете?Аз си признавам, че лижа.Кефи ме.А вие обичате ли да лижете?Особено бутилки и чаши - тях най-обичам да лижа :)

Абе...пускането на лиги по възглавницата води ли се един вид лизане?

 

Е*и му майката много хора в тая тема бе!!!

Link to comment
Share on other sites

Е*и му майката много хора в тая тема бе!!!

 

Аре без цензура деееее! :)

Ми ако пускаш и език на възглавницата - що да не се води.Интересно ми е да видя някой как лиже възглавница от плюш или от домашна вълна :evil

Link to comment
Share on other sites

Абе...пускането на лиги по възглавницата води ли се един вид лизане?

 

Е*и му майката много хора в тая тема бе!!!

Може би, не знам. Ама аз имам по една възглавница за всеки ден, щото иначе не могат да исъхнат...ХАХАХА :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Аре без цензура деееее! :)

Ми ако пускаш и език на възглавницата - що да не се води.Интересно ми е да видя някой как лиже възглавница от плюш или от домашна вълна :evil

[sna@back]380462[/snapback]

Много ясно, че и пускам език. Иначе много ми мокрее и не мога да спя.

Link to comment
Share on other sites

Ползвай дамски превръзки или марлени тампони.В най-лошия случай си натъпчи устата със лигнин поръсен със стипца.Да видим дали ще ти мокрее :lol:

Link to comment
Share on other sites

То лошо няма да има някакво място във форума обособено като recycle bin...

ама за тази тема... бих помолил Grimjaur да доведе Сивушко, но ... то пък.. виж :)

Link to comment
Share on other sites

Важното е сутрин да се будиш с лига върху възглавницата и х*я залепнал за чаршафа :punk

 

@grim: ми немогаааааа! ще се самоцензурирам докато не получа уверение от някой мод че няма да бъда порицан за непристойно поведение. :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте скъпи приятели искам да ви кажа че много ви обичам и никога не псувам през живота си псувня не съм казал дори не съм използвал дума като "патка" за да обидя някого всички които ме познават могат да потвърдят това. Надявам се да не говорим мръсни думи и да не се обиждаме .

Link to comment
Share on other sites

@гудо: патка като дзвер или патка като патка _)_ (извинявам се на тези на които им е надясно. моя е наляво и затва)

 

опааааа, власта пристигна. крийте се :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мизерия... ям си вечерята (супа) с лъжичка за кафе и сърбам някакви си лютиви домати, защото кухнята е полу-унищожена (статус на ремонт) и не знам н прибори ни подправки де са... Дееба до де го докарах

Link to comment
Share on other sites

Като дзвер ама то тоъ дзве иде и ибе сичко ... нищо ни му съ опъъааа саму дет до ся ташаци не съм го пробвал да иде щот кат колихме ония нерез с големите мъди ги обасах на скарата и ги изручах кат ебано куче кремвирш.

 

 

@DeZoeker е наш човек само дет е малко по-сериозен от нас :)

Link to comment
Share on other sites

За тва с възглавницата имам весела история.

Беше точно преди Великден много ясно си спомням съня.

Начи сънувам си аз че си хапвам доволно козунаци, куръбии и локумища некви и такива сладки истории.След което са събуждам и усещам че целия ми десен ръкав на пижамата е мокър барабар с възглавницата.И понеже не ми са ставаше само забърсах обърнах са на другата страна и продължих да спя. :punk

 

Деееба мааа му дееба съвсем забравих за нецензурните простотии дето са задължителни.Е караи другия път.

Link to comment
Share on other sites

@гудо: патка като дзвер или патка като патка _)_ (извинявам се на тези на които им е надясно. моя е наляво и затва)

 

опааааа, власта пристигна. крийте се :ph34r:

Тук ми се струва, че си налагаш много грубо мнението. Това, че твоя е наляво не означава, че трябва да поставиш знака така. Моя например е надясно, защото лъскам с лявата ръка.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да въведем демокрация във форума. Ще накараме сегашните админи да абдикират и ще направим гласуване кой да е админ. Или по добре да се редуваме. Всеки ден различен човек. Де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-я, де-мо-кра-ци-яяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!

 

@вамист: ако лъскаш с ЛЯВАТА ръка е нормално да ти е НАЛЯВО(както на картинката), а не надясно. замисли се. или си се объркал, или мнооооооого си кривиш ръката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...