Jump to content
BulForum.com

Клуб "Идиот"


Recommended Posts

Това вече е идея. Ще съберем клуба преди да трънем по главната с цаца в ръка  :D

 

Ъъъъъъъ... Не обичам риба... Аз предлагам друго. Да вземем една лионска наденица да я сложим на клоуна на Макдоналдс и всички да му се изредим.

 

Ааааа сетих се за друго... С Илия ( от нашия клас, Миро, сещаш се ) си взимаме спрайт в кутийки , цепваме ги леко или само ги отваряме така че да влезе малко въздух, ралклащаме и се получава една яка струя с която мнооого лесно се шравят графити :lol: . рацепвам се като го правя това :lol: :lol: Интересно дося никой не ми е правил забележка :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Абе да отиде в някое заведение някои и да отиде до маса със съвсем непознати и да им се изпърди на масата едно мощно да им каже "аз черпя" и да си тръгне ... вй тва го обявявам за изруд-идиот :)

 

бтв мечтата ми е да се науча да сера прав без да се изцапам целия но много зор е ...

я ми дъхни !

 

леле

 

веднага бегай да си вземеш някви дъвки ;)

 

 

П.С да живеят "Ъпсурд"

Link to comment
Share on other sites

Абе да отиде в някое заведение някои и да отиде до маса със съвсем непознати и да им се изпърди на масата едно мощно да им каже "аз черпя" и да си тръгне ... вй тва го обявявам за изруд-идиот :)

 

бтв мечтата ми е да се науча да сера прав без да се изцапам целия но много зор е ...

Пробвай на челна стойка, ама гледай да не е 90 градуса(някъде към 45-50 става), също гледай да има малко мощ, щото иначе е по тебе. По-лесно е когато имаш запек

Ха, е ся са сетих кво ми говориха едни братчеди кат бях малак:

"Сутрин Боп, обед Леща, вечер с гаджето на среща"

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с няколко предложения:

"Не е задължително да си умен, щом идиотщината ти е природна даденост"

"Идиоти от всички страни - обединявайте се"

"Не е задължително да си умствено изостанал и мозъчно нефункциониращ да ти е весело, но определено помага"

 

N_Igma, резултата от това за сладоледа ти беше, че събудих кучето си...

 

Това ми припомни една паметна вечер с Мирко и Аладжов (членове на всякакви клубове на идиотите, Grim ги познава и няма да отрече) сме седнали в Shadows-а и пийваме: аз Fanta Мъdness, Мирко и Аладжов - чай. И се почва... всеки от нас дава своя кретенски принос, най-хубавото е, когато другия отпива, при което му става толкова смешно, че чая го изплюва на плочките. До всеки от тях имаше по едно гьолче от неглътнат чай. Просто смеха беше толкова кретенски и брутален, че човека от смях не може да глътне. Аз проявих мъжество, само изкъртих част от скалите в близост със смеха си, Мирко не ми остана длъжен. Крайнич резултат беше ние тримата, хванати за ръце, по средата на главната се въртим в кръг... Съответно от време на време някой не издържа и хвърква встрани, резултата от което е, че останалите изкъртваме мазилката на околните сгради със смях...

Ако правим среща на клуба би било полезно да взема някой от двамата кретени :))

 

ред:

какво съм казал ? толкова културни и хубави постове пиша че сам се чудя що не седвам българска фиология ... а иначе човешкото в мене къде сте го видели ве няяте акъл за 5 ст ако сте си го помисляли ... иначе е "близо" до темата ...

ДОБРЕ ТОГАВА - УБИЙТЕ ГУДО С ВАФЛИ!!

(и това става за девиз на клуба)

Link to comment
Share on other sites

Хайде... Официално подавам молба за прием в клуб .::Идиот::.

Както каза гримьора: Кефиш ма, щот' си идиот, Валентино.

 

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"

Link to comment
Share on other sites

Или за девиз на клуба може да ползваме една единствена дума "Философия"

 

Random цитати от учебника по философия за 11 клас на издателство Анубис

 

Предсмъртни думи на Хегел: "Само един ме разбираше, но и той не ме разбра"

Горгий: "Нищо не съществува защото неможе да бъде обяснено"

Св. Августин: "Как е времето ли? Като не ме питат-знам. Като ме попитат немога да кажа"

Хераклит: "Всичко тече, всичко се изменя и неможем да влезем два пъти в една река"

Кратил(доразвиващ мисълта на Хераклит): "Дори веднъж немога да вляза в една река"

Дамян(доразвиващ 2те по горни мисли): "Дори веднъж немога да вляза под душа"

Цитат от урок 9 "Светът на културата - предметите" т.4 "Виртуална реалност и Интернет": "...но и този свят има своя Мефистофел, своите Луцифер и Карабас Барабас. Някъде можете да срещнете демоничен хакер, който се разхожда като с ролер из вашето РС или променя по свой вкус личната ви уеб страница. Другаде сатанински производител на вируси се забавлява с това да довежда умната ви машина до състояние на умопомрачение, а вас да превръща в обитател на каменната епоха..."

 

Айде, тва е моя принос към клуба за сега. Ако...тоест КАТО намеря още таквизи работи из този така невероятен учебник по философия ще ви просветля...

 

ПП:искрени извинения на Дефтър който се кефи на такива работи и вярва в тях...или поне с такова впечатление съм останал. Сори бате, просто всичко тва ми се струва тъпо и смешно...

Link to comment
Share on other sites

Предсмъртни думи на  Хегел: "Само един ме разбираше, но и той не ме разбра"

 

ПП:искрени извинения на Дефтър който се кефи на такива работи и вярва в тях...или поне с такова впечатление съм останал. Сори бате, просто всичко тва ми се струва тъпо и смешно...

Няма проблем, прочети отново мисълта на Хегел! ;)

Аз вероятно за това си говоря сам! :P

Достоен член на клуба, а? :D

Link to comment
Share on other sites

таз идея е силно опорочена още от заченък..

...един луд, никога не казва "аз съм луд" ;)

Никой не твърди че е луд ;) . Някои твърдят че са идиоти, други че са олигофрени, а аз просто съм твърд ;)

 

Абе нз колко от вас ползват FireFox, та значи за него има един екстеншън Weather Fox който показва времето навън с разлика +-2-3 градуса

Начи по принцип иконката за слънчев(топъл и т.н.) ден е едно слънчице(нормално) ОБАЧЕ картинката за утре е един червен термометър с разни изпарения от него. Прогнозирана температура - 35 градуса. Be afraid...be very afraid...

Link to comment
Share on other sites

Еееех тва как напомня за Freelancer кат са изпоизбием 30 души и кат почне всеки да вика 0wn3d!!! на някой и сървъра чак се лагваше ЕДИТ: Абе само аз ли седа в таз тема в 6:45 сутринта?

Link to comment
Share on other sites

Еми много ясно! Срам няма! Да живей върховния идеал (да завладееем света)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...