Jump to content
BulForum.com

Качете си снимки - да ви видим "работното място"


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
kman@ q kaji ot kade si da praim dalaveri da pomogne6 si napraaa ta biuroto i ti dam nqkoi lef za pomo6ta :) :) po kasno 6te sloja snomka na moity rabotno mqsto trqq go snimam :)

 

Ама какво точно си имал предвид, вероятно си бил наясно единствено ти, при това вероятно само докато си го писал това :)

 

Yorkie: снимките са ти линкове за редактиране и никой освен теб не може да ги види :(

Link to comment
Share on other sites

ami tfa e na parvata stranica nai efiknite snimki sa negovi @kman ne6to tava mu be6e nika :)

 

Ефектно - няма 2 мнения ама само на тъмно ще се вижда... А за ергономия и удобство по-добре погледни моето :)

 

Това мисля да ми е новия работен стол :punk

 

Perfectchair1.jpg hw572blk_pip.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ефектно - няма 2 мнения ама само на тъмно ще се вижда... А за ергономия и удобство по-добре погледни моето :)

 

Това мисля да ми е новия работен стол :punk

 

Работен, викаш, а :D

Link to comment
Share on other sites

moqt e s edno po razli4en za6toto e na zvezda dolo (smisal na kolela to4jno kakto trqq da e za komp ina4e si4ki funkcii na toq gi ima vibraciii au :) )

 

Т.е. има си тази поставка за краката??? Я кажи откъде си го взел и пусни 1 снимка да го видя че този горния още малко и ще го поръчвам от щатите да ми го носят пък колкото излезе...

 

liquid, това горното предполагам отговори на въпроса ти но в момента в който успея да намеря кой може да ми направи/достави подобен стол ще пусна снимки тука и ще споделя за цени и прочее.

 

За мен важното е да има поставката за краката и правилно да поддържа гърба и главата... имаше един маниак който си беше направил от седалка за кола стол ама загубих линка.

Link to comment
Share on other sites

mi nz ot kade mi e ba6tata mi go donesi :) ama sam si mahnal postafkata za kraka ne e udobna da stava6 nz kolko pari struva trqq pitam ba6tata :)

 

Моля те питай го, ако можеш дай и снимки. Аз мисля като седна да не ставам поне 2-3 часа тъй че ставането хич не ме е грижа колко лесно ще бъде, въпроса е докато бачкам да ми е ултра комфортно

Link to comment
Share on other sites

Моля те питай го, ако можеш дай и снимки. Аз мисля като седна да не ставам поне 2-3 часа тъй че ставането хич не ме е грижа колко лесно ще бъде, въпроса е докато бачкам да ми е ултра комфортно

 

Готинка столче, дане кажа и легло.

И аз имам интерес да си купя едно такова, ако някой знае къде се продават да сподели ;)

Link to comment
Share on other sites

Другарчета като си говорим за столове от тоя тип гледате ТУК

 

Това е една от най-реномираните фирми в света по въпроса. Намерих ги когато търсех столовете на Чандлър и Джоуи от Приятели. Действително ги има. С тази фирма проблемът е в цените - иначе поразгледайте :devil

 

Друг сериозен производител ТУК. Някои системи, които имат столовете им, разбира се по поръчка ТУК

 

Английският сайт - ТУК

 

Разбира се ТОВА е СТОЛЪТ !!! Също познат от Приятели, Рейчъл закупи такъв след като счупи Barcalounger-a на Джоуи.

 

Някои по-евтини столове - ТУК

 

Върнахте в мен манията по столовете от този тип :devil

 

Само предупреждавам че някои модели стигат до над 7000$, има и още по-скъпи.

 

В Българиясе продават подобни столове в София. Най-евтиният който помня беше малко над 5000 лева. Разбира се не съдържа някакви уникални екстри...

 

Разбира се и в тази зона има психари - ТУК (прочетете текста - "properly equipped" Lazy Boy recliner хахахахаха)

 

Дядо Мраз да му мисли как ще избира. Едно е сигурно изборът в България е още оскъден и БЕЗУМНО скъп. Как се влачи подобен стол от Щатите да му мислят приносителите.... Но там 10000% за по-малко пари много повече екстри.

 

Аз хем съм ненормален на тая тема хем все още стоя на обикновен кухненски стол хахахаха

 

Но ...... ще дойде и моето време :devil

 

EDIT: Ей сега като се поразгледах ЕТО го великият стол хехехех:

 

"I had one of these when i acted in friends. it was so good i bought myself and my family one for every room in the house, no need for a couch when you have four of these babies, its like sexy time only better."

 

Matt LeBlanc - New York May 2007

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ви обърках малко. Стола който съм показал е доста близко до офисен стол а не масажор - масажора определено ще е по-готино и по-комфортно ама няма как да "влезе" леко под бюрото.... Поне аз така си мисля. Масажорите и креслата от тип Lazy Boy се местят трудно и определено не можеш да поставиш бюро до тях, а всичко което искам аз е въртящ се стол но удобен като седалка на кола (хубава кола не трабант естествено) и да има foot rest за да мога да си подпирам краката и леко да се опъна назад. Ако някой е виждал подобно и може да покаже снимки ще се радвам. В практикер има един подобен кожен стол но той е като огромно кресло и се върти но определено не може да се вмести така че да го сложа до бюрото ми... пък и цената му е съмнително ниска - вероятно е от изкуствена кожа

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ви обърках малко. Стола който съм показал е доста близко до офисен стол а не масажор - масажора определено ще е по-готино и по-комфортно ама няма как да "влезе" леко под бюрото.... Поне аз така си мисля. Масажорите и креслата от тип Lazy Boy се местят трудно и определено не можеш да поставиш бюро до тях, а всичко което искам аз е въртящ се стол но удобен като седалка на кола (хубава кола не трабант естествено) и да има foot rest за да мога да си подпирам краката и леко да се опъна назад. Ако някой е виждал подобно и може да покаже снимки ще се радвам. В практикер има един подобен кожен стол но той е като огромно кресло и се върти но определено не може да се вмести така че да го сложа до бюрото ми... пък и цената му е съмнително ниска - вероятно е от изкуствена кожа

 

А каква му е цената?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...
Ето го и моето работно място : едно; две.
Ха, каква изненада, нито една от двете снимки не е на йозо.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...