Jump to content
BulForum.com

Качете си снимки - да ви видим "работното място"


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Ха, каква изненада, нито една от двете снимки не е на йозо.

 

Ха, каква изненада, акила да не напише пост в защита на някви измислени животни, които никой не ги бръсне за слива.

Link to comment
Share on other sites

Ха, каква изненада, акила да не напише пост в защита на някви измислени животни, които никой не ги бръсне за слива.
И "рицаря" на бяло ренде, се прИтече в помощ на "красивата девица".
Link to comment
Share on other sites

Ха, каква изненада, нито една от двете снимки не е на йозо.

:laughing: :laughing: :laughing:

Ха, каква изненада, акила да не напише пост в защита на някви измислени животни, които никой не ги бръсне за слива.

Как не те е срам да говориш подобни простотии относно животните и да ги намесваш въобще. Баси... толкова ли си плосък, че не успя да го нападнеш на личностна основа, а трябваше да намесваш животните.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се, да качвам ли снимки на всички градове дето бях послдените две седмици?

Link to comment
Share on other sites

И "рицаря" на бяло ренде, се прИтече в помощ на "красивата девица".

 

На никой не съм се притекъл на помощ.Щом искрено се заяждат с мен аз няма да седя и да мирувам.

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Как не те е срам да говориш подобни простотии относно животните и да ги намесваш въобще. Баси... толкова ли си плосък, че не успя да го нападнеш на личностна основа, а трябваше да намесваш животните.

 

Не ме е срам изобщо.Познавам Ивчо и е много готино момче, незнам защо обаче последно време е адски заядлив.След като той се заяжда няма да седя и да си трая.

 

А да не говорим, че хич не е прав.Щото не винаги Галя, качва мои снимки или нейни.

Link to comment
Share on other sites

А пък ако ще си мерите чушките, наебете Галчето на чекрък, че тя да реши на кой му е по голям. Никога няма да пораснете, а ви го набия...

Link to comment
Share on other sites

Еми, Иво, вече и работно място нямам, радвай. И само заради спора, ще спомена, че съм качвала не една и две снимки и на мадами и на мъже, на котката ми и т.н. Така че не си вървежен с тия изцепки, че съм качвала снимки само на мен или тези на Жоро... Чак си смешен. Като няма какво да кажеш по темата, мълчи си, какво се заяждаш?!? :sayjin :sayjin :sayjin Пък има го и другият момент - като не ти харесва - НЕ ГИ ГЛЕДАЙ! Ахам, мислиш ли, че съм беззащитна, че да трябва някой да ме защитава, а?! Жоро си пише неговите мнения, аз моите. Снежко и тя се обади малко неподготвена. А за връткането - ХАХАХАХАХАХАХАХА...

Link to comment
Share on other sites

Добре, нека замажем конфликта с 1 снимка по темата :)

 

Гледайки тази снимка се сещам за нещо което ме гризе от доста време - т.нар. поставки за клавиатура на мен са ми уникално неудобни... да има някой който ги ползва защото са му удобни а не защото няма къде да си сложи другаде клавиатурата?

 

 

ПС: Само на мен ли ми се стори че иво си правеше майтап при това без да се заяжда.. що го взехте толкова навътре не можах да разбера :confused

Link to comment
Share on other sites

Гледайки тази снимка се сещам за нещо което ме гризе от доста време - т.нар. поставки за клавиатура на мен са ми уникално неудобни... да има някой който ги ползва защото са му удобни а не защото няма къде да си сложи другаде клавиатурата?

 

Да и на мен ми е адски неудобно да ги използвам по предназначение. Моята я ползвам за подвижен бар. Като се застоявам бая време пред компа - там ме чака мезе и питие :) .

Link to comment
Share on other sites

Аз си я ползвам поставката и ми е много удобна, от 6 годили или колкото стана там, може би 7, откак сложихме това бюро, си я ползвам и съм много довлен.

 

[Edit] Ето го Бай Кольо бе!

 

5159_114081114187_707414187_2871735_8220715_n.jpg

 

Шейната съм я бутнал навътре. Печели се ужасно много място. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз си я ползвам поставката и ми е много удобна, от 6 годили или колкото стана там, може би 7, откак сложихме това бюро, си я ползвам и съм много довлен.

 

[Edit] Ето го Бай Кольо бе!

 

5159_114081114187_707414187_2871735_8220715_n.jpg

 

Шейната съм я бутнал навътре. Печели се ужасно много място. [/Edit]

 

Пфуууууууу, ЧАШАТА НА АНТИХРИСТА( евроком ли четат очите ми, изгарят!!!)...триста дяволи!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз си я ползвам поставката и ми е много удобна, от 6 годили или колкото стана там, може би 7, откак сложихме това бюро, си я ползвам и съм много довлен.

 

А с компютъра ли работиш основно или с друго?

 

Питам защото на мен ей това бюро ми е страшно удобно и не мога да си представя да работя на такова като твоето

 

998533j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз смея да твърдя, че ми е много удобна поставката за клавиатура. Аз си я направих такава, защото бюрото ми е по поръчка. Не харесвах тея бюра, на които аз седя посредата между кочината и някво чекмедже и имам 50 санта плотче за клавиатура... :sick :sick :sick :sick За тази цел измерих клавиатурата, до нея една подложка за мишка и пуснах аванс.Измерих от земята къде ми е удобно и начертах каквото исках.Е естествено тея където го изработиха не направиха точно каквото им казах ама тва е друг въпрос.

 

Ето една снимка и се извинявам за разхвърляното бюро. :lol:

013480866-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето една снимка и се извинявам за разхвърляното бюро. :lol:

Искаш да кажеш, че прозорецът ти се пада фронтално, точно срещу очите? :confused

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че прозорецът ти се пада фронтално, точно срещу очите? :confused

 

Не, пада се леко от дясно, ама на снимката е много светло и изглежда, че е точно пред очите ми.

 

Иначе съм местил компа и от другата страна ама става по-кофти.Тогава ми свети зад гърба и не виждам нищо....

Link to comment
Share on other sites

Ето една снимка и се извинявам за разхвърляното бюро. :lol:

От тази снимка най-силно впечатление ми правят 3.5'' дискети. :lol:

Link to comment
Share on other sites

jozo, не е нужно да ти е 50см плота - при мен е 140х100см площта (и пак ми е тясно), чекмеджета няма и не искам - има наоколо колкото искаш не е нужно и по бюрото да има.

 

Прозореца е най-добре да е странично - при мен на около 2 метра в ляво ... и с постоянно пуснати щори :) Светлината когато идва отпред те заслепява, отзад пък е още по-зле и се отразява, само странично се понася и то когато не е много силна.

 

 

ПС: Ако някой се чуди онова синьото под бюрото ми какво е - това е синьо тиксо за да затапи лампите на UPS-a, че го привличаха малкия и все там отиваше и се опитваше да ги изчопли а 1-2 пъти успя да спре централно UPS-a от копчетата на него и едвам се спрях да не го удуша...

Link to comment
Share on other sites

На дядо мраз обаче прави впечатление вдлъбнатината отпред на бюрото. Идеално е за хора с бирен корем :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

На дядо мраз обаче прави впечатление вдлъбнатината отпред на бюрото. Идеално е за хора с бирен корем :lol: :D

 

Всъщност идеята е да замести облегалките на стола (които съм демонтирал) за да ми е на едно ниво ръката и клавиатурата.

Link to comment
Share on other sites

А да не говорим, че хич не е прав.Щото не винаги Галя, качва мои снимки или нейни.

 

 

И само заради спора, ще спомена, че съм качвала не една и две снимки и на мадами и на мъже, на котката ми и т.н.

 

 

колкото по-малко пишете толкова по-добре

като се впуснете да се обяснявате когато някой ви настъпи и става страшна...... излагация

особено от страна на по-нежната половинка.....

 

ма пишете , смях трябва да има ..... колкото и да съм изморен и намръщен като прочета поредният дълбоко-смислен (Хисарски пост) на галченценцеце-то и ми се оправя настроението

ма няма да пиша повече за нея че току виж пак ще ми прати някой заплашителен ПМ с встъпителни думи "шшшш алоу мойту момче"...... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...