Jump to content
BulForum.com

Качете си снимки - да ви видим "работното място"


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Ето го и моето:

 

dsc03443fixednx3.th.jpg dsc03439fixedkj3.th.jpg dsc03441rf6.th.jpg

 

Аз щях да разчиствам, че съм понасъбрал разни листчета със задачи и какво ли не в стойката на монитора, включително и малко подсладител за кафето ми, ама като видях какви работи са снимани по-рано........

 

 

btw. KILLERINCHO, как става тая работа с attach-ването на снимки към постинга?

Link to comment
Share on other sites

точно щях да пиша че няма да си снимам моя комп щото около него е кочина а гледах всички бая сте се постарали в подреждането и видях снимката на poznai :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Временна схема на Уъркстейшъна:

 

PRIMARY MACHINE

 

SECONDARY MACHINE - само за LINEAGE II

 

За съжаление снимам със стария некадърен апарат - съжалявам за качеството:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

За момента конфигурацията остава така, докато не махна уредбата и я заменя с някаква Logitech система висок клас. :punk

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за офф-а ама наша Снежанка била... :love :love :love

 

И за да не е съвсем офф ще го едитна със снимка на звяра, но довечера като се прибера...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за офф-а ама наша Снежанка била... :love :love :love

 

И за да не е съвсем офф ще го едитна със снимка на звяра, но довечера като се прибера...

нинам ква е, ама лаптопа й е мноо як!

Link to comment
Share on other sites

Ами ето тук ми е работното място... до утре.
Оле, оле, оле, олееееее! Каква марка е рояла? И аз искам такова работно място! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Вие не сте у ред бе... На тая снимка аз само жената виждам, а те лаптопи, рояли..... Аз ли съм сбъркан, вие ли... :blink:
Те хората са казали - Гладна кокошка просо сънува!
Link to comment
Share on other sites

Вие не сте у ред бе... На тая снимка аз само жената виждам, а те лаптопи, рояли..... Аз ли съм сбъркан, вие ли... :blink:

е в тая тема преобладават снимки на компютъри, а тя е седнала пред нещо голямо черно и лъскаво => кво друго, асоциирано с темата, може да е освен лаптоп?! а? а?

ама кой квото вижда. някои виждат само сините й очи, все едно ги показва за първи път.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам ти гладен ли си или не си, но аз определено съм гладен за един роял! И с това слагам край на офф-топика от моя страна!

Link to comment
Share on other sites

нинам ква е, ама лаптопа й е мноо як!

A sega de... toi laptopa mi che e qk qk e,ama ti otkyde znaesh..., a roqla e Yamaha, ujasen e, neakordiran ot suma ti godini.

Kakto i da e, dnes posleden raboten den.... yeeeeee :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
569161_t.jpg 569163_t.jpg

Е те тука работя благодарение на @Lord_Gudo за което много му благодаря :)

 

Тъкмо щях да на пиша е това ми прилича на неговото старо работно място ;) Иначе няма да казвам коя е фирмата да неправя реклама :)

 

Тея дни и аз ще кача нови снимки на компа у нас и наистина на работното ми място ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...