Jump to content
BulForum.com

Удряли ли сте жена?


Recommended Posts

Да, посягал съм и то неведнъж.Имам предвид - груб бой с юмруци, с ритници.

И не ме е срам от това.Понякога, колкото и срамен да е бил този начин, е оставал единствения.Подчертавам - ТОВА НЕ Е БИЛО МОМИЧЕ, С КОЕТО СЪМ БИЛ В ИНТИМНИ ОТНОШЕНИЯ.

Не бързайте да ме осъждате и да ме квалифицирате - ставаше въпрос за момиче, което беше кажи-речи на прага да си удари свръхдоза.

 

Иначе съм твърдо за шеговитите поплясквания - за мен са още един израз на обич, както прегръдките и прочие.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Ти и още няколко човека във форума съм забелязал, че много защитавате така наречените " нежни същества " , но имай предвид, че прекомерното даване на права на женския пол също не е добре.

Не защитавам "нежните същества", а пребитите нежни същества :(

Не съм споменавал за прекомерно даване на права или нещо подобно, но истината е, че в момента е много трудно да се осъди някой насилник, а това не е нормално!

Link to comment
Share on other sites

Говорейки за насилие... Нека го сведем на ниво "семейство" и "семейни взаимоотношения". Може да се раздели на два типа - физическо и психическо насилие, като често и двата типа биват прилагани...

Има твърдо изградени поведенчески модели и личностни характеристики, що се отнася до насилието в семейството... Нека да не преживяме дълго дъвканата тема, а да обърнем внимание на защитните механизми, които си изграждат членовете на това семейство... Цитирам:

изградените защитни механизми: рационализацията, системата на гордостта и контрола, системата на илюзиите и отричането, мисленето в категориите на желанията, лицемерието.

Често се стига до припокриване на характеристиката на налагащият насилието и човекът, който търпи това... Горовя за безсилие, безпомощност, малоценност и пр.

Потърпевшите от домашното насилие често са:

• студени (липса на чувства)

• жестоки (злоба, агресия)

• прекомерно загрижени за външния си облик (привидна, външна подреденост)

• насочени единствено към придобиването на материални блага

• непълни (липса на единия или двамата родители)

• в които липсва взаимно разбиране (детето е излишна грижа, притурка).

Емоционалните реакции и поведенческите схеми, с които детето се защитава от нанасяните му вреди, се пренасят и във възрастния живот.

(Край на цитата)

Link to comment
Share on other sites

физическото насилие под каквато и да е форма и срещу когото и да било,независимо от пола му,е тъпо.

p.s.един път пребих до безсъзнание един съсед,но той се държеше лошо.

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не съм удрял жена и НЯМА и да ударя за в бъдеще ..... колкото и да ме е ядосала освен да я напсувам (в най-лошия случей) , но никога няма да я ударя :punk :tongue :woot

Link to comment
Share on other sites

Била съм удряна... Последният път беше в районното на рождения ми ден...

Кактo и да е...  :cry

Майната му, че някой се е държал с теб като с куче и ти е посегнал...

По-гадно е, когато очакваш подкрепа от близък в такъв момент и не я получиш...

И какво се получава - на рождения си ден си се измъкнал от районното, имаш 35ст в джоба, болен си, а няма къде да отидеш... Кеф!  :wacko:  :sick  :wacko:

:cry :cry :cry :cry :sick :sick :sick :sick :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Е то това е тъпо. Да пребиеш жена ? Супер простотия и няма никакъв смисъл :). И е много гадно , когато някои мъже пребиват жените си. И се оправдават , че ги е ядосала. Еми всяка жена ядосва, но това не значи , че трябва да бъде изкъртена ...

А представи си следната картина, приятелката ти те гони в заключен апартамент с нож...побесняла е и ти вярваш, че ще го използва. Гоните се, плюете се, замеряте се с предмети, падаш в коридора и побеснялото (и пияно) животно започва да те рита в главата с все сила...какво ще направиш!? Понякога схемата е наобратно :blink:

 

Веднъж съм удрял момиче през живота си, преди това беше ми оскубала цялата коса. Бях принуден да я нокаутирам и не съжалявам!

 

...това е истинска история от всекидневието на един мой приятел, през ден се претрепваха, а на другия ден отново щастливи :)

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да се бият жени. Има много други начини да се разбереш с човека срещу теб, въпреки, че има някои ситуации, в които бих си позволил да ударя.

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да се бият жени. Има много други начини да се разбереш с човека срещу теб, въпреки, че има някои ситуации, в които бих си позволил да ударя.

За какво да я биеш, няма смисъл наистина , налагаш и рестриктивна финансова политика и проблема е решен от раз :D

Link to comment
Share on other sites

Примерно :) Пък и де да знам, ако целта ми е да наранявам- с думи боли много повече.

 

Явно някои не разбират от дума :devil

 

... и все пак не бих посегнал на жена

 

@Mr_Vain: добре де.. сам казваш че през ден се претрепват.. може би конкретно в случая в това се изразява любовта им. Хора всякакви :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип аз съм против побоя, удрянето и дори замахването срещу жена! Аз лично съм посягал на жена и то с юмруци и ритници (леки) - беше неизбежно, защото става въпрос за спаринг на тренировките по Киокушин! Но трябва да отбележа, че въпросните жени налагат не по-малко! :D

Изпитвам едновремено ненавист и съжаление към мъжете, които бият жените/приятелките си! Това е признак на слабост и избиване на комплекси! Има хиляди начини да се поправи стореното без намеса на шамари и т.н. - въпроса е човек да умее да стига до тях!

Има, обаче, жени и причини около тях, където ударът е неизбежен!

Пример: возите се в претъпкан автобус №11 и изведнъж усещате, че 20-25 годишна джебчийка (от ромски произход) ви бърка в задния джоб. Всичко би се разминало по-леко, ако миналата седмица не ви бяха откраднали новозакупения GSM (k700i :) ) от същия автобус по същото време! - Е, аз бих посегнал и то не само веднъж!

Някой ще каже - добре де ама ние говорим за лични взаимоотношения - ами и там може да се прекрачи границата! Аз не бих го направил, но има хора с по-слаба психика - те биха! Причините могат да бъдат най-разнообразни, като водещите са изневяра, лъжа, кражба и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да се бият жени. Има много други начини да се разбереш с човека срещу теб, въпреки, че има някои ситуации, в които бих си позволил да ударя.

Съгласен!Може да има малко :argue ,но :starwars: не!

Link to comment
Share on other sites

Веднъж само съм дърпал ухото на момиче ама много яко.Тя беше много попийнала обаче и не усети голяма болка за радост :) Боя не решава проблемите

Link to comment
Share on other sites

Ако се броят двата шута по задника на кучето, когато се прави на умряла от глад - да.

Аз съм посягал няколко пъти, защото имаха нужда от бой!!!

що неказваш, ще ти го уредим безплатно боя.

Link to comment
Share on other sites

До сега не съм посягал и няма и да посегна!Но понякога се случва да си го изкарвам на някой стълб или нещо такова....Според мен, боя над жена е доста странно нещо.Най-често изпускане на нерви предполагам...

Link to comment
Share on other sites

Според мен, боя над жена е доста странно нещо.Най-често изпускане на нерви предполагам...

А според мен е пълна комплексарщина, както и ловът. Разни псевдомъже се опитват да се докажат пред себеси и пред другите какви мачовци са, а всъщност са най-обикновенни отрепки.

Link to comment
Share on other sites

А според мен е пълна комплексарщина, както и ловът. Разни псевдомъже се опитват да се докажат пред себеси и пред другите какви мачовци са, а всъщност са най-обикновенни отрепки.

Лова на какво е комплексарщина :confused Много крайно се изразяваш . Ами принципно си представи, че обожавам разнообразието в секса и най - вече с различни жени, какъв е проблема. Просто съм такава натура, както ти си обичаш жиовтинките така и мен ме кефят жените . :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...