Jump to content
BulForum.com

Удряли ли сте жена?


Recommended Posts

Една друга тема ме подсети за този въпрос, а и наскоро мой приятел сподели, че веднъж е ударил приятелката си, след като тя го е ударила. Кажете вие какво мислите относно леките, по-тежките или постоянните шамарчета/юмручета, които някои двойки си раздават. Нормален тип взаимоотношения ли са това и при какви обстоятелства ви се е случвало или смятате, че би ви се случило и на вас. Какво мислите за мъжете, които редовно поступват жените си и доколко за това обвинявате самите жени? Смятате ли, че това нанася неописуеми последствия в/у психиката на децата и какви са те? Смятате ли, че мъжът ако посегне веднъж на жена си задължително ще го направи и втори път? Как според вас трябва да се възпитават децата, респективно момченцата, за да не се превърнат в комплексирани бъдещи побойници?

Говорете.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

признавам си -потърпевша съм от подобни изяви-и то от скъпия ми баща :angry1

да!веднъж посегне ли,прави го системно :angry:

леки шамарчета и други от сорта са забавни!но до там!

EDIT:Deftur,за кво се нервиш пък сега??темата е интересна и сериозна,и кво общо има с теб??

Link to comment
Share on other sites

1.Кажете вие какво мислите относно леките, по-тежките или постоянните шамарчета/юмручета, които някои двойки си раздават.

2.Нормален тип взаимоотношения ли са това и при какви обстоятелства ви се е случвало или смятате, че би ви се случило и на вас.

3.Какво мислите за мъжете, които редовно поступват жените си и доколко за това обвинявате самите жени?

4.Смятате ли, че това нанася неописуеми последствия в/у психиката на децата и какви са те?

5.Смятате ли, че мъжът ако посегне веднъж на жена си задължително ще го направи и втори път?

6.Как според вас трябва да се възпитават децата, респективно момченцата, за да не се превърнат в комплексирани бъдещи побойници?

1. Не одобрявам , това значи незъзможност да се разберат на интелектуално ниво и прибягват до примитивни методи.

2. Случвали ми се е само веднъж, но просто девойчето много прекали, понякога жените имате много големи усти и най - важното незнаете кога да ти затворите.

3. Има много други възможни начини да наложиш идеите си, без да я ступваш, но за това се иска вътрешно чувство и малко мозък, иначе жените нали сме ги бистрили, изобщо не сте цвете.

4.Определено нанасят.

5. Не е задължително, всеки има кофти моменти, никой не е застрахован, но това не значи че ще се повтори.

6. Недей да забравяш, че семейната среда е само единия от факторите, които оформят детето като личност, но да не забравяме, че при днешния динамизъм родителите са ангаже с много други неща и възпитанието в дома остава малко на заден план, то е поверено на училище средата в която там се движи детето и така. Съответно както написах семейната среда вече е е един от многобройните фактори .

Link to comment
Share on other sites

Пълна отврат е да посягаш на жена си.......такива хора са за затвора и слава Богу, че най-после го уредиха проблема законово, че ситуацията в страната е нетърпима. Страшно разпространено е домашното насилие....мен лично най-много ме дразни мълчаливата търпимост на обществото към това явление. Всеки знае за такива случаи, но никой не уведомява полицията. А много често жертвите също мълчат......и така се получава един омагьосан кръг, който облагодетелства насилниците!

Link to comment
Share on other sites

Пълна отврат е да посягаш на жена си.......такива хора са за затвора и слава Богу, че най-после го уредиха проблема законова, че ситуацията в страната е нетърпима. Страшно разпространено е домашното насилие....мен лично най-много ме дразни мълчаливата търпимост на обществото към това явление. Всеки знае за такива случаи, но никой не уведомява полицията. А много често жертвите също мълчат......

Ти и още няколко човека във форума съм забелязал, че много защитавате така наречените " нежни същества " , но имай предвид, че прекомерното даване на права на женския пол също не е добре. За пример ти давам мой приятел, ходеше си с една мацка , направиха дете и оная почна да поставя условия това онова, разделиха се защото пича не издържа финансово и сега даже неможе да си види детето. Защото много права имат въпросните дами. Не стига че мадамата му е боклук ами и пича страда, така 4е както казах не са цветя за мирисане :angry:

Link to comment
Share on other sites

Единствената жена, която съм удрял е майка ми(бях някъде около 15 години), след като тя ме удари (много бой съм ял от нея) и повярвайте ми - това ще ми тежи на съвестта, докъто дишам, докъто мога да мисля, докъто паметта ми работи.

Приятелка никога не съм удрял и искрено се моля нервите ми да са достатъчно здрави - от доста време си ги тренирам и имам сериозен напредък.

Единствената евентуална причина, която може би би ме накарала да ударя момиче е, ако каже нещо за майка ми.

 

Редакция: Това за дупето и аз съм го правил, без да ми е практика ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм удрял жена,но за сметка на това мен жени са ме удряли.Справедливо ли ви се види това?Като си сложат по 5-6 пръстена на ръка и почнат с шамарите,лееелее,до един момент търпя,но после им хващам ръцете,защото иначе ще ходя целия издран и с избодени очи.Та дотук стигам с насилието към жени.По другите въпроси съм съгласен с Aggressiv

Link to comment
Share on other sites

Ти и още няколко човека във форума съм забелязал, че много защитавате така наречените " нежни същества " , но имай предвид, че прекомерното даване на права на женския пол също не е добре. За пример ти давам мой приятел, ходеше си с една мацка , направиха дете и оная почна да поставя условия това онова, разделиха се защото пича не издържа финансово и сега даже неможе да си види детето. Защото много права имат въпросните дами. Не стига че мадамата му е боклук ами и пича страда, така 4е както казах не са цветя за мирисане  :angry:

ти сега кво??че не сме -не сме,ама все пак-боя ли е решението????много права?за кви по точно права ми говориш?на хвърчащ лист хартия?мерси съм на тях!в реалния живот не струват теззи права :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ти сега кво??че не сме -не сме,ама все пак-боя ли е решението????много права?за кви по точно права ми говориш?на хвърчащ лист хартия?мерси съм на тях!в реалния живот не струват теззи права :sayjin

Айде моля те не се пали толкова. Вие се едно не посягате и какво да отида да се оплача в полицията, абе farell ми посегна, директно ще паднат от смях. Да не говорим колко по облагодетелствани сте по отношение примерно на сексуалния тормоз. Мисля 4е по трудно мога да те подведа под отговорност , отколкото ти мен, така че изобщо не са ви на хартия. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

мился,че казах че съм потърпевша от домашното насилие,така че как да не се паля????и повярвай ми за квито щеш права ми говори,минах през кво ли не,знам ги тия нещастни права!

Link to comment
Share on other sites

Хм...шеговити закачки има...нещо по - сериозно - никога!

Баща ми ме е удрял,бях се заканила да се махна от къщи,да потърся полиция...нещо ей такова...Никога не бих се примирала с това,някой да упражнява физическо насилие върху мен или близките ми.Цивилизованите хора не оправят проблемите по този начин...Но в крайна сметка получих извинение,а и виждам колко го боли досега,че не му вярвам и предпочитам да не е около мен.

Ако приятел ми посегне,бих прекратила всякакви отношения с него.Никой,ама съвсем никой няма право!И се ядосвам на жените,които се примиряват с насилието,защото си мислят,че те са си виновни,защото са възпитани да служат на мъжете си,или просто защото ги е страх...Изход винаги има,помощ винаги може да се намери,примирението не е решение...

Link to comment
Share on other sites

Ми аз не съм удрял и не смятам да удрям момиче / жена . Не е много нормално да отлепиш един на приятелката си :blink:

1.Кажете вие какво мислите относно леките, по-тежките или постоянните шамарчета/юмручета, които някои двойки си раздават.

2.Нормален тип взаимоотношения ли са това и при какви обстоятелства ви се е случвало или смятате, че би ви се случило и на вас.

3.Какво мислите за мъжете, които редовно поступват жените си и доколко за това обвинявате самите жени?

4.Смятате ли, че това нанася неописуеми последствия в/у психиката на децата и какви са те?

5.Смятате ли, че мъжът ако посегне веднъж на жена си задължително ще го направи и втори път?

6.Как според вас трябва да се възпитават децата, респективно момченцата, за да не се превърнат в комплексирани бъдещи побойници

1. Ако е на шега и не наранява или обижда никой , според мен не е проблем .

2. Казах го

3. Твърдо против ! Нещата винаги могат да се изгладят .

Link to comment
Share on other sites

Aide pak se po4na spora muje/jeni!

Kolkoto po temata naistina trqbva da e obru6tenie i kum dvata pola,6toto ima jeni,koito biqt mujete si,i muje bie6ti jenite si...Kogato stava vapros za 6amar-ponqkoga horata si go zaslujavat,no kogato ne6tata stignat do boi.......stava lo6o.Tui kato ob6testvoto ve4e savsem se e sduhalo boqt stava praktika po cql svqt(za sujalenie)Pazete se,4e 4oveka do vas moje da misli kak da vi napravi harakiri :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е много нормално да отлепиш един на приятелката си  :blink:

 

Правилно. За съжаление обаче е основното средство на безсилните хора. За хората които си мислят че така могат да обърнат нещата в своя полза - да ама не става. От това всички страдат.

 

Колкото до онзи случаи - използвайте презервативи!!!

Aide pak se po4na spora muje/jeni!

Ти пак надуши спора, а :devil

Аз затова под "хора" разбирам както мъже така и жени. ;)

Link to comment
Share on other sites

Имало е моменти в които наистина ми се е искало, когато просто въпросното момиче просто мине всякакви граници , но никога не съм го правил и нямам намерение! По-добре с думи! "шамара" "юмрука" няма да оправи нищо! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Е то това е тъпо. Да пребиеш жена ? Супер простотия и няма никакъв смисъл :). И е много гадно , когато някои мъже пребиват жените си. И се оправдават , че ги е ядосала. Еми всяка жена ядосва, но това не значи , че трябва да бъде изкъртена ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...