Jump to content
BulForum.com

Удряли ли сте жена?


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
А какво е лов в преносен смисъл!?

ей това

Ами принципно си представи, че обожавам разнообразието в секса и най - вече с различни жени

Link to comment
Share on other sites

Айде и ловците били комплексари и отрепки....това е спорт колега, при това страхотен спорт, това, че ти не го разбираш или че ти е против разбиранията не значи, че хората, които го практикуват са комплексари и отрепки ! Ти най-големия мъж се изкара! Риболова сигурно и той е спорт за псевдомъже и утрепки, защото трепем рибките...Сигурно си и вегетарианец...хрупай си там тревичките и стига обижда хората...

Link to comment
Share on other sites

" хора" :lol:  :lol:  :lol:

Днес какво ви става на всички , да няма магнитни бури, че само епитети и нападки се използват, научете се да приемете позицията на другите без да го окичвате с един милион епитети. Щом лова на жени е в рамките на общоприетите норми не виждам какъв е проблема :excl:

Link to comment
Share on other sites

Днес какво ви става на всички , да няма магнитни бури, че само епитети и нападки се използват, научете се да приемете позицията на другите без да го окичвате с един милион епитети. Щом лова на жени е в рамките на общоприетите норми не виждам какъв е проблема  :excl:

Като гледам въобще нечетеш какво са писали другите преди да им отговаряш (и не само тук)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам въобще нечетеш какво са писали другите преди да им отговаряш (и не само тук)

Koe сега не съм написал където му е мястото, айде обоснови се, че нали съм тъпанар и малко бавно ми стига до централното ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да стигнем до това кое за нас се брои за жена ....

Пример: имал съм няколко даскалки които МАЛКО бяха далеч от същноста си и с густо бих ги залепил на пода. А сега примерно приятелка, гаджето, бъдещата жена ... не тряя и с пръст да се пипат !!! Някои хора по този начин избиват комплекси и показват силата си особено тези които са били малтретирани като деца ...

Link to comment
Share on other sites

back to the topic

 

ми то и аз до сега не съм удрял жена

но толкова пъти ми се е искало

изобщо ако некоя е на грешното място в грешното време и наистина си го заслужава бих я ритнал в кръста ,но само след като разбере за кво

Link to comment
Share on other sites

никога не съм удрял момиче мисля и за напред да е така :)

момичетата тряя се обичат или вообще да не ти пука за тех а не да се бият

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...