Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

като гледам кога за последно е писано в тая тема май май са много малко феновете на тоя уникален филм...в началото не ме кефеше толкова колкото the oc но вече мисля че one tree hill е по-добрия филм ;)

 

на някой отваря ли му http://nine.cult/tt

 

?

Link to comment
Share on other sites

Не, на никой не му се отваря торента за сериали. Може би еврокомци са по-малко активни, защото доскоро сериала не беше качен на сървъра им. Но от онзи ден грешката е поправена. А друга причина, че тук няма яка говорилня за сериала, вероятно е, че всички фенове си чешим езиците тук, фен форума на сериала за БГ.

Чувствайте се поканени.

Link to comment
Share on other sites

еми да наистина ги качиха сериите обаче аз винаги в четвъртък си ги свалях :) сега незнам от каде другаде и кога ще ги качват в сървърите на евроком

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Аз имам една маааалка забележка.

Тези дни гледах няколко епизода от първия сезон със субтитри. Доста зле. Вярно, че го правите от добра воля, но поне го правете както трябва. Безброй много правописни грешки, много пропуснати реплики и най-вече - много неправилно преведени реплики. На места тотално се губи смисълът. С две думи - правите "мечешка услуга" на тези, които гледат сериала със субтитри.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Неска мисля че официално излиза в САЩ пилотният епизод на 4 сезон, така че живот и здраве утре трябва да го видим :)

 

ето ви Линкче от линкоса е предполагам че скоро ще го качат и в локалния

П П интересна беше серийката :)

Link to comment
Share on other sites

Сериятя наистина беше добра и подобаваща за начало на новия сезон. Постави много въпросителни по отношение на развитието на сюжета и главните персонажи, като линия на поведение и т.н. Само дето нямам нерви да чакам до другата седмица за следващия епизод.

Link to comment
Share on other sites

Гледал ли си поне 2 сезона???И аз го гледах просто да си запълвам времето защото един приятел ми го препоръча ,НО само за ЕДНА ЕДИНСТВЕНА СЦЕНА И ЗА НАЧИНА ПО КОЙТО Я ИЗИГРАХА СИ СТРУВАХА ВСИЧКИТЕ СЕЗОНИ.Просто видях истина на екрана и като игра и като диалог и като чувство.Просто го обикнах този сериал( е ся и Брук има много голяма заслуга за това ама не е тя тема на разговора( или да :) ).

Link to comment
Share on other sites

Гледал ли си поне 2 сезона???И аз го гледах просто да си запълвам времето защото един приятел ми го препоръча ,НО само за ЕДНА ЕДИНСТВЕНА СЦЕНА И ЗА НАЧИНА ПО КОЙТО Я ИЗИГРАХА СИ СТРУВАХА ВСИЧКИТЕ СЕЗОНИ.Просто видях истина на екрана и като игра и като диалог и като чувство.Просто го обикнах този сериал( е ся и Брук има много голяма заслуга за това ама не е тя тема на разговора( или да :) ).

Напълно споделям мнението ти първоначално бях скептично настроен но после се убедих че сериала си заслужава :punk Като цяло най много ми хареса епизода с ония пич дет превъртя и почна да стреля в даскалото :) в края на 3ти сезон

Link to comment
Share on other sites

Е ,не ми е на мен това любимата сцена( даже не епизод ) ама айде да не разваляме за другите удоволствието сами да си го изгледат.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(К)анал 1 започват да излъчват първия сезон.Днес даваха 1 епизод

 

дам одеве свърши :)

много смешни гласове имат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...