Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Филмчето е супер зарибено :punk По принцип не си падам по такъв тип филми,ама тва си го гледам с кеф и много ме разтоварва. А и в него участват Шерил Лий и Мойра Кели от Туин Пийкс - причината поради която се навих да го гледам. Не съжалявам,даже напротив - много як сериал :woot

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да излиза 4 серия??? :cry

Нямам търпение вече...

 

 

Ако за превода питаш - излезе, ама този път не съм го превеждала аз и явно ludoto_mimi, която го преведе, не се е сетила да ви даде линк. Ето субтитрите. Друг път може да проверявате и в страницата на subs.unacs.bg, където публикуваме субтитрите.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, хора!

 

Благодарение на w0lf, който ми обърна внимание на това нещо, ще ви предоставим в следващите дни превод на компютърния дневник, който Пейтън Сойър започна да води след срещата с майка си. В него тя споделя размисли за изминалия ден и събитията, които са се случили.

Освен това както знаете животът на Пейтън е тясно свързан с музиката и w0lf съвсем се постара за вас и откри този албум, за който тя говори в първия си запис.

 

Ето сега първата част на дневника, а музиката след малко:

Дневникът на Пейтън

Link to comment
Share on other sites

Та албума го има тук

 

 

Аудио дневника й го открихме на страницата на телевизия WB, по която се излъчва сериала. И още едно интересно нещо ви открихме. Може да слушате дневника й като си изтеглите една програма, която w0lf ви качи в датата и да си четете превода на дневника, предполагам така ще ви хареса още повече.

Та да ви обясня как става това:

1. Първо си изтеглете програмата iTunes от тук

2. След това отивате на страницата на телевизия WB на този ЛИНК и натискате върху снимката на Пейтън, под която си пише peton`s podcast автоматично ще ви се стартира програмата и избирате съответната част от дневника.

 

За онези, които имат бавен нет, а вярвам, че повечето от нас сме с такъв, да им кажа, че няма да могат да слушат дневника онлайн и ще трябва да си го свалят на харда, това става като натиснете бутона в дясно на линка върху, който пише get episode. Еми това е.

 

Това беше за любознателните хора, които искат да знаят всичко, а на онези които не им се занимава могат да теглят преводите на дневника на пейтън заедно с аудиофайловете, които може да слушате на на Уинамп или там каквото ползвате тук. Проверявайте периодично за новости.

 

Дано тази информация ви е полезна и ясно да съм ви обяснила.

Link to comment
Share on other sites

а някой да знае защо неска няма епизод??? или поне не са го качили в арената????

 

Защото нямаше серия в сряда. Осма серия е другата седмица. А девета ще е чак на 14 декември, тоест през седмица. А след това ще има пауза докрая на декември целия януари. Но не знам защо се прави тази пауза, само ще каже че и при предните сезони е имало такава, така че вероятно е обичайна практика.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще има субтитри, като излязат английските субтитри, което още не се е случило. Колкото нетърпеливи сте вие, толкова сме и ние, но сме обвързани с появата на английските субтитри, така че ще чакаме. Всички.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето ви едно линкче, което реших да споделя с всички фенове на One Tree Hill - понеже и аз съм голям фен :) Вижте го и си кажете мнението :) Изцяло аз съм го правил :P

Tzvetelina & One Tree Hill - Change The Love For The Song

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...