Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Честно казано съм леко раздвоен спрямо 4-ти сезон.За сега има някакво неравномерно преминаване от слаби към добри сценарни решения.Като цяло според мен трябва сериала да свърши( поне с това си име ) в този сезон( подсказка ама не знам кой е офиц. форум на авторите на сериала ,нека OTH свърши сега ,а следващия сезон да си е с име Duke ).Има потенциал да е и най-добрия сезон въпреки че аз смятам за такъв 3-тия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последната серия от първи сезон не ми тръгва,просто черен екран..вероятно е от кодеци?Някой друг да е имал подобен проблем?

 

EDIT:FIXED

Link to comment
Share on other sites

Епизода от тази седмица беше на много високо ниво.А сега един спойлер...

 

П.п. Станала е грешка извинявам се :) :) :) вместо там да цитирам и да постана съм цитирал тук :) ,а сега онова което исках да кажа -->

 

Всъщност си мисля че никой няма да умре ,а само ще пометне Хейли ,а на русокоското ще му забранят да играе баскет.Така ще се фокусират още повече нещата в/у проблемите им.То така или иначе свърши баскет сезона де :) А колкото до това което направи Брук еми...да това е любов ,толкова обичаш някого ,че го оставяш да е щастлив дори и ако не е с теб.

Link to comment
Share on other sites

Не е последния епизод, просто следващия излиза чак март месец. Почти всичките сериали които излизат серия за серия през седмица няма да излъчват нови серии до март.

Link to comment
Share on other sites

п.с. О.С. не струва :)

 

Ахам,ОТХ е готино сериалче,на 2-ри сезон съм и се чудя обаче как ще го развият,дано само да няма някакви глупави измислици в стил латино сериал......

Link to comment
Share on other sites

Не е последния епизод, просто следващия излиза чак март месец. Почти всичките сериали които излизат серия за серия през седмица няма да излъчват нови серии до март.

Сериалът продължава през януари месец. ;)

Link to comment
Share on other sites

Има нещо такова. Преди 1 седмица четох в сайта на Prison break, че следващия ще излезе март. Вчера видях че и той излиза на 22 януари май. Не знам кво става, нещо се пообърках.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
искам да попитам от къде мога да намеря песента дето я пее Хейли ?

 

благодаря предварително :)

името на актрисата е Bethany Joy Lenz предполагам песента която търсиш е или Тази

или Тази

иначе ако е дуета с ония пич песента се казва When the stars go blue (sry ама сега не мога да ти дам линк и за нея) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

незнам има много слухове за този сериал.Някои казват че е тъп,а пък някои казват че е съпер як! Prisona за мен си ми е як! :)

Link to comment
Share on other sites

незнам има много слухове за този сериал.Някои казват че е тъп,а пък някои казват че е съпер як! Prisona за мен си ми е як! :)
Тва беше супер смислено мнение. Кой те пита за Призъна, и тва което каза може да се каже за 99% от филмите..освен всички да почнем да си правим така вятър на устата...

 

 

Новия епизод гледахте ли го ве, фенове :)

Link to comment
Share on other sites

Е че как :) Като гледам я няма в локалния, ако имах право щях да я кача...

LoOK гледай го и сам ще разбереш ;)

Link to comment
Share on other sites

можете ли да ми намерите тази песен:

 

Artist: Bryan Greenberg

Album: Other Songs Lyrics

Title: Lonely World

 

Such a lonely boy, couldn't find the joy within.

Such a lonely girl, such a lonely world we're living in.

I watch it all go by.

Can't find a tear to cry.

A tear to cry.

 

It's so obvious how they need each other.

They want and bleed and hurt but they keep it covered. Until it's one big lie. They can't stay alone cuz they fear goodbyes, well, they fear goodbyes. They fear goodbyes.

 

chorus:

He don't say much, when there ain't much to say. She waits for his responce, she waits all day. The world keeps spinning in a silent scream and I keep waking in these dying dreams.

 

I asked her for the time, she said the timing was off. But I got this pain inside she said it's all you've got. I got this feeling that life is passing me by, I'm a couple of years late but I, I'm here tonight. I'm here tonight, well, I'm here tonight.

 

Chorus

 

Such a lonely boy, such a lonely girl. It's such a lonely world

 

 

 

10ти епизод,1ви сезон,момчето с бебето я пее;43 минута

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Това е едно супер яко сериалче за убиване на време. Последния епизод мнооого ми хареса. Беше направен невероятно, всички отново се събраха, помириха се, беше направен като последен епизод на филма. Прекрасно беше!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...