Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

AZDEAZ, искрено ти благодаря за трейлърчето.

Искам да ти кажа, че станах страшен фен на това сериалче. Първите два сезона ги изгледах за нула време, като дрогирана серия след серия докато не го изгледах целия не мирясах.

Така че сега чакам с нетърпение новия сезон, и отново ще разчитаме на теб да ни информираш активно ;)

Между другото (малко офтопик) благодаря за втора серия на докторския сериал - и него го започнах и доста ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Изгледах 15 епизода от 1-ви сезон и вече мисля, че този сериал е невероятен :D . Страшно много ми харесва :love :love :love . Гледам го колкото мога бързо, но тарифата ми не ми позволява да се развихря толкова, колкото искам.

А за песента, с която почва просто нямам думи :punk .

С нетърпение чакам да изгледам двата сезона и да почна третия (а докато стане това сигурно вече ще са излезли 5 епизода).

Страхотен сериал!!!

Link to comment
Share on other sites

няма спор затова, че сериала е много добър.. смятх , че по-добър сериал от О.С. няма да намеря , но ето , че намерих нещо много по-добро... супер е .. стигнал съм до 12 епизод .. ама сега трябва да правя дипломна работа и затова ще ги поотложа малко.. аиде успех и дано има повече сезони този сериал.

PS какви мацки има в този сериал направо се побърквам :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина сериала е велик ;) :P Аз съм на 19 серия(2сезон) и се надявам до 5 октомври да ги изгледам до 24,за да почна 3 сезон (премиерата му е тогава) :love

Link to comment
Share on other sites

Ако случайно някой сваля още епизоди от първите два сезона от фенсайта, моля да ми каже дали сваля нормално, защото на мен скоростта ми е убийствено ниска и един епизод свалям за повече от 1 ден :wacko: . И исках да знам дали е от мен или от сайта.

Link to comment
Share on other sites

уникални сте.. само благодарствени думи мога да изпращам към вас, че осигурявате на нас мизерните хорица, да се забавляваме с този сериал и да се отделяме от гадната понякога действителност..

на всички, който се занимават с превеждането и изопщо подпомагането сериала да достигне до нас искам да пожелая много успехи и дано се спази поговорката "ако направиш добро ще ти се върне"

знам , че може да се каже - да но това е пиратстване и е нелегално нашето гледане на сериала..

но за последната година бях половината време в чужбина и видях как в страна , в която стандарта е такъв , че минималната заплата е 2500евро пак се пиратства , а уж са на първо място по-стандарт на живот.. и че те са за убиване , а не ние с мизерните си заплати .. откъде да плащаме за удоволствия.?

малко се отплеснах..

аиде лека..

Link to comment
Share on other sites

гледах първата серия на 3ти сезон... от кога чаках премиерата :love и разбира се останах доволен... вече съм на мнение че този сериал е по-хубав от Квартала на богатите ...

Link to comment
Share on other sites

гледах 2ри епизод вчера :) супер як е ... а бе ако можеше да не се чака по една седмица за следващата серия щеше да е много добре ама .. :(

Link to comment
Share on other sites

:) нали:) аз затова супер много се зарадвах че като се зарибих по сериала и вече беше свършил 2 сезон: и ги изгледах за 3 дена сериите до 3 сезон:) и като ги изгледах 1-2 седмици след тва почваше 3 сезон:) супер джуро ама ся е малко гърч да се чака:(
Link to comment
Share on other sites

Очаквам от вас огромни благодарности към ludoto_mimi, за труда и през тези два дни да превежда по слух. Приятно гледане.

 

Наистина. И от мен най-искрени благодарности изразявам на ludoto_mimi за превода й на първа серия (добра работа).

Сега остава да се надяваме да се смили оново над нас бедните, незнаещи английски и чакащи с нетърпение фенове на сериала и да преведе и втора серия по слух.

Link to comment
Share on other sites

Появиха се английски субтитри, утре ще имате превода. Тази вечер не мога да го почна, бях на изпит и съм затормозена, но утре обещавам.

 

Готови са за тази версия One.Tree.Hill.S03E02.HDTV.XviD.REPACK-LOL. За другата малко се разминават и сега ще се опитам да ги наглася. Търсете ги в страницата на subs.unacs bg

Link to comment
Share on other sites

Ако случайно някой сваля още епизоди от първите два сезона от фенсайта, моля да ми каже дали сваля нормално, защото на мен скоростта ми е убийствено ниска и един епизод свалям за повече от 1 ден :wacko: . И исках да знам дали е от мен или от сайта.

И при мен е така бавно. Търся някое друго място за дърпане на втория сезон, но не мога да намеря.

Ако някой знае и друг линк - Thanks предварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...