Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

За онези, на които им е убягнал този адски готин сериал, искам да им го препоръчам най-горещо. Според някой фенове, дори е по - добър и от О.С. Работата по превода му върви с пълна пара, така че може да му се наслаждавате. В момента сме го превели до 15 серия. Тази вечер или най-късно утре ще пуснем субовете до 18 и продължаваме напред.

Сериите със субовете може да се теглян на следният адрес http://onetreehill.hit.bg. Там са качени всички серии, а тъй като качвенето на субовете малко се бави за тях може да проверявате на адрес

http://subs.unacs.bg.

Еми това е, приятно гледане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

в момента съм на 12 серия :) Сериалчето си го бива ...Само че не мога да търпя Чат Мишел Мари (Лукас Скот) никога не съм го харесвал и се съмнявам че ще го харесам ;) доста е обещаващо сериалчето

Link to comment
Share on other sites

В момента довършвам ъплоада в "унгарският сайт" и на сезон 2, ако Dreamer не се беше направил щях да ги кача и в японеца :(

 

Иначе One Tree Hill Rulz :punk

Link to comment
Share on other sites

Ха Ха и на мен Dreamer ми се прай и на мен не ми дава да кача всички серии на The O.C на "японеца".Сигурно щом казвате сигурно сериалчето е яко .Може и да се навия да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Гледай го непременно няма да съжаляваш.

 

А иначе искам много да благодаря на FrAgMaKeR за upload-а, защото без него цялото това начинание по превода, щеше да бъде безсмислен. Щяхме да си го превеждаме само за нас.

Link to comment
Share on other sites

супер е филма :) до сега до 5та серия съм го гледал и ме кефи... като имам време ще го гледам :) дано по-бързо се направят субтитри и за другите серии

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Този сериал е по-готин и от O.C.Благодаря на всички,които са се погрижили за качването не сериите и за превода!

Link to comment
Share on other sites

Наскоро започнах да го гледам и го препоръчвам на всички,които харесват The O.C.

Готин актьорски състав,интересен сюжет и як саундтрак.

Link to comment
Share on other sites

След като изгледах и 2-та сезона,мога да кажа че този сериал ми харесва много повече от The O.C!

Искам да питам някои знае ли дали има 3-ти сезон в нета?А ако няма,по коя телвизия го дават?Ще съм много благодарна ако ми кажете!

Link to comment
Share on other sites

След като изгледах и 2-та сезона,мога да кажа че този сериал ми харесва много повече от The O.C!

Искам да питам някои знае ли дали има 3-ти сезон в нета?А ако няма,по коя телвизия го дават?Ще съм много благодарна ако ми кажете!

 

Трети сезон в момента още не е започнал да се снима, ще започне до края на месеца, а първият епизод ще бъде излъчен по телевизия WB някъде през септември-октомври, но не се знае още точната дата. В нета епизодите от известните сериали излизат почти моментално след това. Когато това стане факт ще се разбере :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми каже от къде мога да дръпна 22 серия на Сезон 2?В Movies.hu има 23,но няма 22!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде мога да дръпна 22 серия на Сезон 2?В Movies.hu има 23,но няма 22!? :confused

 

 

22-ра и 23-та серия са сляти в една,която е около час и половина.Във Movies.hu е точно така,но е озаглавена само 23 тъй като това е последната серия :) Така че дърпай и гледай на спокойствие :)

Link to comment
Share on other sites

изгледах сериала скоро ! много е як еййй...нямам търпение до новите епизоди ... и как свърши... дано е по скоро че не издържам :D :P

Link to comment
Share on other sites

По неподтвърдена информация за жалост трети сезон почва на 5 октомври. Източникът е фен сайт на сериала, а на официалната страница все още няма съобщение, да се надяваме, че това не е вярно и да почва по-скоро.

Link to comment
Share on other sites

Сега след като се заех и аз да изгледам първия сезон мога да кажа че серияла е добре направен с добър актьорски състав. Позната история, леко напомня на ОС, че понякога и не само леко, но иначе е зарибителен и има неща заради които си струва да се гледа.

Общо взето който не го е гледал да го гледа аз продължавам втори сезон...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Първи сезон е качен в арената, има локални сийдъри, ето линк.

ФИЛМЕЧЕТО Е СУПЕР В МОМЕНТА ГЛЕДАМ 2 СЕЗОН И СМЯТАМ ДА ГО ШАРНА В DC+.КОЙТО Е НА ГИГАБИТ ДА ТАРСИ/ fakk / НО ИЗЧАКВАМ ОШТЕ 5 СЕРИЙКИ ДА СЕ СВАЛЯТ.ГЛЕДАЙ ТЕ ГО ЩЕ ВИ ЗАРИБИ МНОГО. :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ЕТО ВИ ТРЕЙЛЪР ЗА ТРЕТИ СЕЗОН НА ОNE TREE HILL ЗАЕДНО СЪС СУБТИРИ НА БЪЛГАРСКИ, направих ги за онези, които съвсем не се оправят с английския.

КЛИПЧЕТО

ТИТРИТЕ

 

Да не забравя да спомена заслугите на всички. Clark Kent откри трейлъра, the_creator_pz успя да свали по-хубаво качество, а ора го качи в БГ сайт.

 

Дава доста хляб за размисъл, кой е подпалвача, а?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...