Jump to content
BulForum.com

One Tree Hill


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
Вчера е била премиерата на 5-ти сезон дано го има по-бързо по тракерите, да го гледаме и ние :)

Време беше .... айде ,че всички сериали дето ги гледам в момента не ги дават и няма кво да гледам :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/One_Tree_Hill_(season_5)

 

Original run January 8, 2008 ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се чудех какъв сериал да набарам (в крайна сметка набарах Weeds) :D

 

Моментът с Нейтън в басейна от втория епизод ме разби - отдавна не се бях смял така. Баналнооооооо! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не ми харесаха двете серии. Изгледах ги малко нато на сила за да видя какво ще стане, но не чакам с нетърпение да излезне следващата. Не можа да ме увлече.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се чудех какъв сериал да набарам (в крайна сметка набарах Weeds) :D

 

Weeds e napravo otkachena rabota :woot Dvata seriala nqmat nishto obshto, no "v krajna smetka" dobyr izbor si "nabaral" :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Еми вече стават по-бавно, защото жената, което превеждаше спря да гледа сериала и вече не превежда. :) А другите се мотат ама кво да се прави. ;) Сигурно скоро ще са готови.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В началото бива, но с течение на времето така се разводнява, че в крайна сметка е по-добре да си теглиш един душ, отколкото да го гледаш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Всички около мен постоянно го хвалят тоя филм и накрая реших и аз да зема да го гледам и се оказа доста добър токущо изгледах последния епизод от 2-ри сезон и просто не мога да си намера място от кефа от изгледаната серия :wub: ненормално хубава и убйствено интересна .Във връзка със същия този финален епизод от втория сезон, някой може ли да ми каже коя е песента с която завършва епизода

Link to comment
Share on other sites

Всички около мен постоянно го хвалят тоя филм и накрая реших и аз да зема да го гледам и се оказа доста добър токущо изгледах последния епизод от 2-ри сезон и просто не мога да си намера място от кефа от изгледаната серия :wub: ненормално хубава и убйствено интересна .Във връзка със същия този финален епизод от втория сезон, някой може ли да ми каже коя е песента с която завършва епизода

 

Това са песните от епизода:

 

http://www.oth-music.com/episode223.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
В началото бива, но с течение на времето така се разводнява, че в крайна сметка е по-добре да си теглиш един душ, отколкото да го гледаш :)

С течение на времето и аз стигнах до тоя извод. Днес изгледах последния епизод от сезон 5 и наистина стана просто банална работата. Оня гейчо Лукас, дет всички го харесват, не знае кво иска. А при едната, а пр другата, айде пак при първата, абе.... Изобщо най-малоумният филмов герой, който е измислян ever :lol: Тоя пич Дан и него всеки сезон го трепят, та го подпалваха, та инфаркти, та в затвора влезна, та ся кола го блъсна :lol: Готов съм да се обзаложа, че пак ще се отърве :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ЕМи то за тва тия сериали ги правят сас по манайсе сезона щото главните гори или незнаят кво искат и са като 13 годишни пубери или пък са безсмъртни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...