Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Мъж дърпа камион с члена си

Нечовешки физически способности демонстрира 50-годишният калифорниец Ту Джин Шенг, който успя да придвижи на половин метър камион с помощта на светлосиня лента, вързана за гениталиите му, съобщи ПА.

Уникалното представление е било показано на снимачна група от Лондон, която работи върху трисериен документален филм със заглавие "Завист към пениса".

Около 20 души, привърженици на древната китайска методика квигонг, която учи как да се получи космическа енергия чрез определени пози и физически упражнения, са присъствали на поставянето на рекорда. :bgrin: Този пич не е със всичкия си

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Близо 20.5 килограма хероин бяха задържани от митнически инспектори на Капитан Андреево снощи около 23.30 часа.

 

Наркотикът, разпределен в 38 пакета, е открит при проверка на микробус “Нисан” с холандска регистрация, пътуващ от Турция за Холандия, съобщават от Агенция “Митници”.

 

Пакетите са били поставени в метални кутии и укрити в естествени кухини в стените на микробуса.

 

По цени на съдебната система, задържаният хероин е за над 1.8 млн. лева.

 

На шофьора, 37–годишен холандски гражданин – етнически турчин, с инициали М.Е., е съставен акт за митническо нарушение.

 

От началото на годината това е десети случай на предотвратен трафик на хероин през Капитан Андреево. Задържани са над 208 килограма, отбелязват от митниците.

Link to comment
Share on other sites

Мъж дърпа камион с члена си

Нечовешки физически способности демонстрира 50-годишният калифорниец Ту Джин Шенг, който успя да придвижи на половин метър камион с помощта на светлосиня лента, вързана за гениталиите му, съобщи ПА.

Уникалното представление е било показано на снимачна група от Лондон, която работи върху трисериен документален филм със заглавие "Завист към пениса".

Около 20 души, привърженици на древната китайска методика квигонг, която учи как да се получи космическа енергия чрез определени пози и физически упражнения, са присъствали на поставянето на рекорда. :bgrin: Този пиЗ не е със всичкия си

А последствия имало ли е?

Link to comment
Share on other sites

Москва "си изми ръцете" за убийството на Георги Марков

Бившият ръководител на съветските тайни служби КГБ Владимир Крючков каза, че Москва няма пръст в убийството на българския писател дисидент Георги Марков, извършено в Лондон през 1978 година.

 

Той заявява пред руската информационна агенция ИТАР-ТАСС, че тайните служби са престанали да извършват политически убийства в чужбина през 60-те години на миналия век.

 

Крючков припомня и че българските комунистически власти също са отричали участие в убийството на Марков, който тогава е работил в българската редакция на Би Би Си.

"Ако това е станало, то българските колеги са били неискрени, давайки ни уверения, че не са замесени в убийството", отбелязва бившият шеф на КГБ.

 

Георги Марков умира след отравяне с рицин. В крака му е открита сачма с отровата. Предполага се, че това е станало след убождане с чадър на лондонския мост "Ватерло", недалеч от сградата на световните служби на Би Би Си "Буш хаус".

 

Владимир Крючков е шеф на съветското разузнаване от 1971 до 1988 година, след което оглавява целия КГБ от 1988 до 1991 година.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бизнесът предлага инвестиция в образованието на всяко дете от раждането му

 

Държавата да внася по 3000 лв. на дете още при раждането му, предложи вчера Българската стопанска камара (БСК). После до навършване на 18 г. в личната му партида да постъпват примерно по 15 лв. на месец. Проектът бе представен на сесия на Икономическия и социален съвет (ИСС).

 

Идеята е парите да се събират във фонд “Инвестиции в младежта” и да отиват за повишаване на образованието и квалификацията. Младият човек ще ги ползва, щом бъде приет във ВУЗ у нас или в чужбина. Ако започне работа след гимназия, ще получи парите си, като стане на 21 г., за да ги изразходва за допълнителна квалификация. Не завърши ли средно образование - средствата остават за държавата. Тя трябва да си ги прибере и от младите, които не се завърнат в родината след обучението си навън.

 

В същото време доставките на компютри и високоскоростен интернет за училищата спират през 2006 г., пише в днешния си брой в. "Монитор". Причината е, че БСП отказва да отпусне пари за това в бюджета за догодина. Социалистите били непреклонни на заседанието на Съвета на коалицията в сряда вечерта и жълтите не са успели да се преборят за продължаване на започната от тях програма.

 

Трите стачни комитета на синдикалните организации в образованието ясно заявяват, че учителската стачка продължава, защото няма подписано национално споразумение с отговорните институции. Днес протестът преминава в митинг и жива верига около Народното събрание.

Link to comment
Share on other sites

http://www.btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=46140

 

Не е точно за тук, но не ми се пускаше нова тема. Чух го по новините, после го намерих и тук. Направо се смръзвам от ужас като се замисля. Сериозно почвам да се колебая относно картинката най-долу вляво на подписа ми... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Още два дни пушим евтини цигари :cry :cry

 

Правителството определи цените на цигарите - местно производство и внос, от 1 януари 2006 г., съобщи правителствената информационна служба.

 

„Виктори" - всички разновидности, 84 мм, кутия ще струва 2,60 лв. Същата ще бъде и цената на цигарите, които са 100 мм.

 

"Виктори", 84 мм, пакет, ще се продава по 2,30 лв. "Виктори"- слимс, 97 мм, всички разновидности, ще бъде 2,70 лв.

 

Цигарите "ММ", 100 мм, кутия, всички разновидности ще струват 2,50 лв., а "Мелник" - 84 мм, кутия - 2,30 лв.

 

"Мелник", пакет, ще бъде 1,95 лв. "Мелник" - слимс, всички разновидности, 84 мм, пакет, ще струва 1,90 лв.

 

"GD" - всички разновидности, 94 мм, кутия ще струват 2,60 лв. Цената на същата марка цигари, но 84 мм, ще е 2,30 лв. В пакет ще се продават за 2,10 лв. "GD" - слимс, всички разновидности, 84 мм, пакет, ще бъде 1,90 лв.

 

"Средец", 84 мм, твърд пакет, ще струва 2,30 лв. Същата ще бъде и цената на цигарите от тази марка, които са 100 мм.

 

"Престиж", всички разновидности, 84 мм, ще струва 2,70 лв. "Престиж"- слимс, всички разновидности, 97 мм - 2,40 лв. "Престиж", 84 мм, кутия - 2,30 лв., а пакет - 2,10 лв.

 

"Трезор", 100 мм, кутия, ще се продава за 2,30 лв. Същата ще бъде и цената на цигарите от тази марка, които са 84 мм.

 

"Фемина", всички разновидности, 84 мм, кутия ще струва 2,30 лв. "Фемина"- слимс, 90 мм, кутия също ще бъде 2,30 лв. "Фемина", всички разновидности, 84 мм, пакет - 1,95 лв.

 

"Шипка", 84 мм, мек пакет, ще се продава за 1,85 лв. "Арда", пакет също ще струва 1,85 лв.

 

Цигарите "Марлборо", 84 мм, кутия догодина ще струват 4,50 лв., а "Парламент" – 5 лв. "Карелия Слимс", 97 мм, кутия ще бъде 4 лв. Марките "Лъки страйк", 83 мм, ще се продават срещу 3,90 лв. "Ротманс", 83 мм, кутия - 4,20 лв. "Давидоф класик" ще бъде 5 лв.

 

 

"Кент делукс 100", 99 мм, мек пакет, ще бъде 4,20 лв. "Кент Блу", 83 мм, ще се продава за 4 лв. Същата ще бъде и цената за марките "Кент Силвер" и "Кент Голд".

py-dqvolite :angry:

Link to comment
Share on other sites

Усещам как от следващата година, местата за непушачи ще са по-пълни. :lol:

А при пушачите ще вуни на Мелник, Фемина и на вносни без бандерол (следователно и по-евтини и по-менте). Тук таме ще има по някой гъзар с Виктори пакет. :woot

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХХАХАААААА! Така тярбва. Пушенето яко SUX!!! Най-после да се свърши нещо смислено в тая държава!!! :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

OFF:

 

Някои да знае къде се продава тютюн и филтри наливно ,че май ще се налага да си свивам вече цигарите. :(

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХХАХАААААА! Така тярбва. Пушенето яко SUX!!! Най-после да се свърши нещо смислено в тая държава!!! :) :D :P
На мен пък ми намирисва на много, много разгневени хора :angry1 Прогнозирам статий "Малчогани от 6клас дни на ред са си давали всичките пари вместо за закуска за цигари" то не, че сега не ги дават ама като 1кутия стане 2.60лв ще е хептен... дано поне повече хора успеят да откажат цигарите :unsure:
Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми намирисва на много, много разгневени хора :angry1 Прогнозирам статий "МалчУгани от 6клас дни на ред са си давали всичките пари вместо за закуска за цигари" то не, че сега не ги дават ама като 1кутия стане 2.60лв ще е хептен... дано поне повече хора успеят да откажат цигарите :unsure:

 

Аве Буфу не знам дали се опитваш да се заядеш нещо или просто не съм ти хванал потока на мисълта. Аз през живота си не съм опитвал цигара ве. А тея дет са толкова тъпи да пафкат да се тровят още от 6-ъи клас. Аз лично вече не поддържам връзка с двама които започнаха да пушат активно ( разбирай половин кутия на ден ). Пушенето е егати простия навик но не казвам че пушачите са прости. Ако съм обидил някой сори ама... лично мнение.

А иначе ще ги откажат. Споко. Тея говеда от правителството смятат че с повишаването на цените ще се намалят продажбите поне с 1/4. Но според мен трябва да последваме примера на Ирландия, където пушенето на публични места е забранено.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Вече имам причина да спра цигарите... ;)

 

OFF:

 

Някои да знае къде се продава тютюн и филтри наливно ,че май ще се налага да си свивам вече цигарите. :(

 

Филтри и листчета има в почти всички магазини за цигари, а тютюн мисля че продаваха в едно магазинче на тая улица дето пресича главната, близо до Джумаята...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
23-ма в ареста заради 55 000 пиратски диска

 

23-ма души от цялата страна са в ареста заради обвинения в производство и разпространение на пиратски дискове, съобщиха вчера от полицията. Мрежата за пиратските дискове и контрабанден внос на софтуер била разбита от Икономическа полиция в София, Враца и Бургас. Нелегалната продукция е била разпространявана в търговски обекти в столицата, по Черноморието, в Благоевград, Пловдив и Враца.

Стоката е била пренасяна чрез автобуси и влакове до всички градове. Установено е, че дисковете са се продавали предимно на подвижни сергии, а в много случаи поръчката се е извършвала и по каталог. СD с музика е вървял на цени между 6 и 12 лева, DVD с развлекателен софтуер - по 15-20 лева, а DVD с игрален филм - за около 20 лева. Посочените цени в информацията на полицият изглеждат завишени, защото на пазара се продават пиратски дискове и на по-ниски цени. Полицаите са иззели над 4 милиона хартиени обложки за оптични и магнитни носители, около 55 000 пиратски оптични носителя и 2500 магнитни носителя със запис, 66 броя записващи устройства, 30 дека за запис на аудио касети, 14 принтера за печат върху оптични носители, както и 2 сушилни за UV- лак.

 

Източник: в-к Новинар

 

Не че нещо, ама време беше. ;)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Цакат американците с топла бира

 

Американски сенатор цака избирателите си с топла бира. Тези дни държавникът от щата Мисури Бил Алтер сурвака електората със законопроект за забрана на студеното пиво. Според него всички бакалници и квартални супермаркети ще изгубят лиценза си за продажба на алкохол, ако продават бира с температура под 60 градуса.

Тежката мярка ще има добри последици, защото ще ограничи карането в пияно състояние, мотивира се народният избраник. "Бирата се продава студена, защото трябва да се консумира веднага. А това е изкушение за шофьорите. Нищо не пречи на любителите на пивото да си го изстудяват в хладилника у дома", обяснява Алтер.

Алтер, който преди да влезе в Сената е бил служител с повече от 20-годишен стаж в полицията, призна, че идеята за строгия закон не е негова. Тя била предложена от студент по време на семинар за държавно управление.

Засега законопроектът под номер SB763 има повече критици, отколкото привърженици. На предварителното обсъждане в комисиите доста колеги на Алтер се обявили против. "Какво ще правят хората, които купуват бира за плажа или пък за пикник и партита", контрират по-широко скроените конгресмени.

 

http://www.monitor.bg/life/article?sid=&ai...&cid=60&eid=590

Link to comment
Share on other sites

Американец се самоуби онлайн във форум, поддържан от наша фирма

 

21-годишен американец се е самоубил, като преди това информирал за намерението си потребителите на Интернет-форум, поддържан от българската фирма “Макс ефект”.

 

На 6 януари Мичъл С. обявил пред уеб-приятелите си, че ще сложи край на живота си, като ще ги информира за начините, по които ще го направи.

Младежът се оплакал от лични проблеми, от липсата на пари и от начина му на живот в САЩ, съобщава БНР.

 

Първоначално никой от останалите потребители не взел насериозно написаното от юзера.

Няколко дни по-късно обаче младежът с юзернейм Kuja спрял да посещава форума на сайта, който е на световно известна Интернет игра.

Негови приятели от форума издирили адреса му по IP-то му, отишли до дома му и установили, че разказаното от него е било истина и той е починал на следващия ден в болницата.

 

Предният ден преди да се самоубие младежът питал майка си и баща си къде може да дари органите си, ако случайно умре, но и те не му обърнали внимание.

 

Вчера американските власти са затворили сайта и в момента той не е достъпен.

Става въпрос за фенсайт на видеоиграта Metal Gear Solid, който е собственост на “Макс Ефект”, съобщава Дарик радио.

Собственик на сайта е Павел Симеонов, който работи като завеждащ уеб-отдела в Макс Ефект. Създателите на сайта са търсени от американските власти, които правят разследване по случая.

 

Тази сутрин сайтът на самата игра е свален от американския сървър.

 

Боян Георгиев, управител на “Макс ефект”, разкри, че момчето в продължение на 6 часа е описвало как се чувства и всички останали симтоми на отравянето, след като се нагълтало с хапчета и изпило половин литър антифриз.

Той допълни, че Интернет играта, чийто форум е поддържан от неговата фирма, е била с пацифистка насоченост.

 

До днес българските правоохранителни органи не са проявили интерес по случая, допълва Боян Георгиев.

 

От “Макс Ефект” заявиха, че се опасяват, че някой може да последва примера на американеца.

 

 

Взех го от форума на data.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гола жена зад волана подлуди ченгетата от американския щат Индиана. Дамата от Бейтсвил не спряла на сигналите на два патрула и се опитала да избяга от полицаите. Преследването започнало след сигнал на местния чиновник Крис Литъл. Той забелязал в градския парк подозрителен автомобил около 3 и половина часа през нощта. Когато се приближил, за да надникне вътре, колата внезапно потеглила и за малко щяла да го блъсне. Литъл звъннал в полицията и разбрал, че возилото е собственост на 31-годишната Мириан Бентън. Полицаите погнали нарушителката с три коли. Бентън обаче се оказала доста агресивна и успяла дълго време да се изплъзне, удряйки една от патрулките. Накрая служителите на реда й устроили засада и я арестували. Мириан признала пред полицаите, че бягала, защото била гола в колата. След като се облякла, я отвели в полицейския участък, където й било предявено обвинение по три точки. Най-тежкото е за неподчинение на органите на реда. Освен това жената трябвало да заплати нанесените щети на полицейския автомобил. За капак се оказало, че не е подновила изтеклата наскоро застраховка "Гражданска отговорност".

 

http://www.standartnews.com/archive/2006/0...uto/s4694_6.htm

Link to comment
Share on other sites

Аве Буфу не знам дали се опитваш да се заядеш нещо или просто не съм ти хванал потока на мисълта. Аз през живота си не съм опитвал цигара ве. А тея дет са толкова тъпи да пафкат да се тровят още от 6-ъи клас. Аз лично вече не поддържам връзка с двама които започнаха да пушат активно ( разбирай половин кутия на ден ). Пушенето е егати простия навик но не казвам че пушачите са прости. Ако съм обидил някой сори ама... лично мнение.

А иначе ще ги откажат. Споко. Тея говеда от правителството смятат че с повишаването на цените ще се намалят продажбите поне с 1/4. Но според мен трябва да последваме примера на Ирландия, където пушенето на публични места е забранено.

 

Първо не съм ти "ве".. а за другото просто си ме хванал в странно настроение :rolleyes: не съм искал да те засегна нито пък да се заяждам... сорка. Един съвет не си зарязвай приятелите само защото пушат :unsure:

 

П.П. Мир и любов да има :love

 

EDIT: Незнам дали това е за тук, но ето...

 

Уважаеми потребители,

 

Във връзка със събитията случили се през 2005 г. (забрана на търсачки, ограничаване на дисково пространство и т.н. по нареждане на съответните служби), за да продължи безпроблемната работа на FREE.Data.BG, сме принудени да въведем промяна в политиката на сървъра. Някои от услугите на Data.BG ще бъдат платени считано от дата 03.02.2006г.

 

 

Безплатни услуги към Data.BG

  • 250 мегабайтова поща от тип user@data.bg
    <LI>250 мегабайтово дисково пространство от тип
http://user.data.bg
<LI>Каталог
<LI>Новини
<LI>Форум
 
 
Торент
 
Галерии

Платени услуги:

  • <li>Търсачката на сайта.
     
     
  • 2 гигабайта поща от тип user@data.bg
     
  • 2 гигабайта дисково пространство от тип http://user.data.bg

Цената за платените услуги към Data.BG ще бъде месечна и е 2.00 лв. без ДДС

Начинът на заплащане е описан ТУК</B>.

 

Искрено се извиняваме за причиненото Ви финансово неудобство.

 

Екипът на Data.BG

Edited by BuFu50
Link to comment
Share on other sites

Май ще прибягваме все по-често до китайските сървъри, там все още няма затваряне на free-та. Нямам проблем да платя 2 кинта, за да търся в Датата, ама да си пратя личните данни, и снимка (!!!), просто няма да стане. Вижте само:

 

Внимателно прегледайте информацията преди да я изпратите!

Публикуването на снимките ще стане след като екипа на Data.BG ги прегледа.

Това се прави с цел предотвратяване на злоупотреби.

Профилът ви е НЕАКТИВЕН

 

За да активирате профила си е нужно да направите описание за себе си, както и да добавите поне една РЕАЛНА, ОСНОВНА снимка.

Пишете на кирилица.

 

ИмеДата на раждане Пол Град ICQХоби

 

Добави снимка

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Изкупиха за 5 часа монетите с мартеничка

Столичани се наредиха по тъмно на опашка пред БНБ

 

Само за 5 часа бяха изкупени всички монети с цветна мартеничка. Паричките бяха отсечени в тираж 10 хил. бройки. Заради ограниченото количество хора дошли да си пазят ред още в 5 часа сутринта, въпреки минусовите температури, видяла нощната охрана на Централната банка. Още с отварянето си в 8,30 ч паричният салон се напълни с мераклии да се сдобият с паричката. До ранния следобед опашката не намаля, в салона чакаха близо 200 души. Към 14,30 шарените петолевки вече бяха свършили. Големият интерес вероятно се дължи на факта, че това е последната монета от серията с оцветяване. А и е подходящ подарък за днешния празник на Баба Марта. По 15 лв. се продаваше паричката, която е с номинал 5 лв. Тя е от медно-никелова сплав и тежи 15 грама. Параметрите са еднакви за цялата серия. Преди това бяха пуснати в същия тираж шарени парички "Сурвакари", "Детство мое" и "Цветница". Всяка от тях е оцветена с ръчно полагане на боите и е обработена термично при температура около 120 градуса. Хората, които не са успели да си купят паричката, могат да я потърсят в няколко търговски банки, обявиха от БНБ. Тя се продава и в Инвестбанк, Евробанк, ПИБ, СИБанк, ДЗИ Банк, Общинска банка.

Невена Мирчева

 

Източник: standartnews

Е гати истерията. :blink:

 

Ай честита Ви баба Марта. :) 100x100_17500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...