Jump to content
BulForum.com

Извратени ли сте


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Tia testove ne sa koi znae kakvo. Drugo si beshe www.purescore.com eeehhh kato nego niama

Link to comment
Share on other sites

Абе майтап да става :)

Link to comment
Share on other sites

И без да съм правил тестовете знам отговора. Все пак не познавам друг човек, който е сънувал, че сам си прави френска любов...

Или сънувам, че правя секс със жена, която вместо полови устни има полови челюсти със зъби (които за щастие в съня ми беше отворила широко, иначе съня щеше да е неприятен).

Link to comment
Share on other sites

Първият тест не се брои...едно е да знаеш, друго е да практикуваш...не трябва да се броят с еднакви проценти... Вторият - 8%...винаги съм знаел, че съм кротка душа непокварена.

Link to comment
Share on other sites

Или сънувам, че правя секс със жена, която вместо полови устни има полови челюсти със зъби (които за щастие в съня ми беше отворила широко, иначе съня щеше да е неприятен).

 

Хахаха. Не вярвах, че ще го чуя от някой. Скорп, марш към психиатрията!

 

http://www.rotten.com/library/sex/vagina-dentata/

Link to comment
Share on other sites

За мене - каквото каза Grimjaur. Какво да се прави ...

 

Но пък една позната преди време ми се похвали, че сънувала крава, облечена в черен латекс, с пиърсинг на вимето и с камшик ...

Ей това вече е проблем ...

Link to comment
Share on other sites

Много ме кефи как всеки се мисли за извратен, а истински извратените хора смятат себе си за нормални. А ако съдим по сънищата си трябва всички сънуващи да се изкараме болни и с някакви сексуални отклонения. Хайде някой да дефинира какво точно е "извратен" щото познавам момичета, които смятат оралните удоволствия за извратени и други, които..хм..няма да навлизам в подробности.

Link to comment
Share on other sites

Мале ужас. Бил съм много извратен. На първия тест получих това:

You answered "yes" to 7 of 10 questions, making you 30.0% perv pure (70.0% perv corrupt); that is, you are 30.0% pure in the perversity domain (your perversity is 70.0%).

Your Weirdness Factor (AKA Uniqueness Factor) is 42%, based on a comparison of your test results with 29072 other submissions for this test.

 

The average purity for this test is 44.6%.

The first submission for this test was received March 26, 2000.

 

А на втория направо ме е срам да го покажа:

you are 71% perverted

 

My test tracked 1 variable How you compared to other people your age and gender:

 

You scored higher than 81% on perverted

:blush: А се смятах, че съм нормален.

Много ме кефи как всеки се мисли за извратен, а истински извратените хора смятат себе си за нормални.

Значи и по твоята логика съм извратен.slap.gif
Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Не вярвах, че ще го чуя от някой. Скорп, марш към психиатрията!

 

http://www.rotten.com/library/sex/vagina-dentata/

 

:devil :punk

ей това ме разкърти отвсякъде!!! :rolleyes:

 

Важно е да се образоваме :)

 

Иначе съм напълно съгласен със мнението на @snejko че .. тихите води са най-дълбоки ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи и по твоята логика съм извратен.slap.gif

Не казах, че всички, които се смятат за нормални са извратени, а че тези, които са извратени се смятат за нормални. Схващаш ли? ;)

Link to comment
Share on other sites

една позната преди време ми се похвали, че сънувала крава, облечена в черен латекс, с пиърсинг на вимето и с камшик ...

Ей това вече е проблем ...

Уау, това наистина е some serious sh*t :)

 

Но все пак, не сънищата и представите правят един човек извратен. Aко се съдеше по това, аз сигурно щях да съм един от топ 10. Въпросът е, че 99% от това, което ми минава през главата, си остава там. По една или друга причина не мога или не искам да го приложа в действителност. А в това няма нищо извратено...

Link to comment
Share on other sites

тея тестове са по 1 234 234 322 13 въпроса! За кво да ги решавам като си знам - не съм в час :punk

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че съм извратен ... Поне не извън рамките на нормалното ... Преди имаше една тема, в която се разправяше кой как искал да такова лелката дето си купувал марулите на пазара и т.н. Всеки хетеросексуален е извратен (пък и не само), просто измеренията са различни. И като отворихте темата за сънища, бях с 2 бисексуални сладурани и снимах пейзажи на една скала в планината :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Определено мисля, че не съм, като знам какви болни мозъци съществуват!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...