Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

А видяхте ли уе че Ливърпул ще бие какво не ми вярвахте...Милан с своето подценяване до никаде няма да стигнат!!!Защото за пореден път "гениалния" треньор на русонелите,подцени отбора на Ливърпул след първото полувреме и видяхте какво стана!!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ха ха...айде сега да ги питам аз в Евроспорт, защо Милан са на първо място в Top 24 Clubs, като не взеха нищо тоя сезон, а ЦСКА (Москва) ги няма в класацията, въпреки купата на УЕФА, шампионите на Шотландия, Португалия, Белгия примерно за нищо не ги бръснат, но ето - отбор без нищо през сезона е най-добрият...гха гха.

Link to comment
Share on other sites

Честито ,а Ливърпул! Направиха хубав мач.

А тоя Дудек .... калитар беше.

А за фаворита Милан , мога да кажа ,че всичко им се върна когато най много боли.

 

Стана интересен мач като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Честито ,а Ливърпул! Направиха хубав мач.

А тоя Дудек .... калитар беше.

А за фаворита Милан , мога да кажа ,че всичко им се върна когато най много боли.

 

Стана интересен мач като цяло.

Шегуваш ли се-мачът не беше просто интересен а спиращ дъха... :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми Милан уж всички са опитни , печелили всякъкви купи , първенства , важни мачове и т.н , ама вкарат ли два или повече гола става подценяване яко ! Така беше и в мача с ПСВ , така беше и след първото полувреме на вчерашния мач . Едвали ако го нямаше това моментно подценяване Ливърпул биха вкарали на Милан три гола и то за съвсем кратко време (по-малко от едно полувреме) ... все пак Милан се слави с перфектна защита :confused . Честито на Ливърпул , докопаха се до финала много трудно и преодоляха много силни отбори преди това , само ме учудва , че в Англия останаха толкова назад ...

Link to comment
Share on other sites

Невероятен мач!!! :) :D Много съм доволен. Милан направиха едно страхотно първо полувреме, бяха невероятни - припомниха ми защо ги харесвах. Кака игра превъзходно, Шевченко блестеше, а Креспо просто вкарваше, Малдини и Кафу показаха, че възрастта няма значение, Дида беше непробиваем, Пирло, Стам, Неста и Гатузо си вършеха отлично работата. И...3-0! Ако на полувремето някой ми бе казал, че Ливърпул ще изравни за 15мин щях просто... :laughing: Но Ливърпул се възроди и показа защо е на финала!

Цял сезон Милан играеше защитно без да е необходимо - а сега в единствинте 45мин, в които трябваше да внимават в защита се провалиха. За 15 мин опропастиха цял един сезон. Ливърпул мачкаше, а Анчелоти не знаеше къде се намира. Едва в края на мача се свести и направи няколко смени, но вече беше късно... дойдоха дузпите.

Дудек, за когото няма безопасна ситуация, няма място, от което да не може да допусне гол игра просто извънземно. Всеки знае, дори и самият той, че Дудек е слаб вратар, но той надхитри Милан. Росонелите бяха смазани след обрата и закономерно не избържаха при дузпите.

 

P.S.: Пиша повече за Милан, защото съм им привърженик. Ливърпул заслужаваха победата, честитя на всички тяхни фенове.

Link to comment
Share on other sites

:)

Събуди се ве приятелю , на Левски -Родопа едва ли се залага нещо ,но на този ма4 залага цяла ЕВРОПА :)

а Сашо Диков не съм го гледал от десетина години , просто някой неща правят грозно впе4тление  и няма нужда да си гледал Левски или Сашо за да ги разбереш ! !

Смяташ ли че Милан ще си продадът единствения шанс за купа...стига глупости ;) Ливерус ...няма от какво да си горд ;) Сега ако някой ми каже че Милан са най-смешни отбор и чакат изсипина топка в 90 мин :D ...

само ме учудва , че в Англия останаха толкова назад ...
в англия тактиката на Рафа Бенитез не минава ;) Той си практикува същия футбол като Анчелоти , независимо дали им се иска да на феновете на ливъпул :D И хайде догодина ще се борите за Уефа :D
Росонелите бяха смазани след обрата и закономерно не избържаха при дузпите.

:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: къде го видя тва смазване ??когато русия циганин (мяса на азис) се опитва да мине центъра :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че след обрата.. до удара на шевченко, който Дудек спаси. и после до изпълнението на дузпите - мач нямаше. просто се разхождаха по терена. едните нищо не правиха.. другите само центрираха и те нищо не правеха.

Link to comment
Share on other sites

След 3:3 и особено през продълженията Милан изпусна сумати чисти голове. То не бяха 3 пъти избиване от голлинията, пропуски от 1 метър. Милан заслужаваха много повече победата, но Ливърпул имаха голям късмет накрая

Link to comment
Share on other sites

Ай честито на всички фенове на Ливърпул! Аз не съм за Ливърпул, ама изобщо не харесвам Милан и затова бях затова исках Ливърпул да бият и напрао са разцепих!! Мачът беше страхотен :)

Link to comment
Share on other sites

След 3:3 и особено през продълженията Милан изпусна сумати чисти голове. То не бяха 3 пъти избиване от голлинията, пропуски от 1 метър. Милан заслужаваха много повече победата, но Ливърпул имаха голям късмет накрая

По-скоро не, че Ливърпул имаха късмет, а Милан нямаше. Шева неслучайно каза, че във футбола се дава и се взима. Не може Милан цял сезон да печелят мачовете си с голове в 90-тата минута и Анчелоти да очаква, че задължително топката ще влезе накрая и на финала. Той затова беше толкова спокоен и не избързваше със смените.

 

Много щеше да ме е яд ако Милан бяха били заради незаслужената победа над PSV и ... тия непрестанни 90-минутни голове. Те си ги вкарват, значи са ги заслужили ама щом чакат до 90-тата минута... италианска работа.

Link to comment
Share on other sites

Абе това не ти е левски - родопа.

Кви уговорки та гонят???

Не гледай толкова много Сашо Диков.

Пич от Левски-Родопа не зависи толкова важно нещо като придобиване на още едно място в ШЛ за Премиершип. Каквото и да ми говорите още преди да бие дузпата разбрах че Шева няма да вкара, просто вижте някое повторение и наблюдавайте внимателно какъв поглед хвърли той на своите феове зад вратата ПРЕДИ да бие дузпата, този поглед за мен изразяваше съжаление и извинение че ги предава...

 

Милан въобще нямаха право да са на финала. едва се спасиха на 2 пъти (май). Ливърпул трудно, но стигнаха и си защитиха мястото със зъби и нокти. Проблема си е на Милан, че не можаха да си запазят 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) гола преднина.

Хахахаха ти направо ме уби. Наистина Милан не заслужаваха да играят на финал но пък Ливърпул заслужаваха още по-малко...

 

@vas90 не се учудвай тяхното представяне в първенството показва истинското ниво на което са в момента щото там с късмет в 5-6 мача няма да им мине номера...

Link to comment
Share on other sites

Ливерус ...няма от какво да си горд  ;)

Момко не си ти човека,който ще ми каже дали има или няма за какво ! Помня преди няколко дена ми беше написал че ще ме е срам след мача да влезна тука....според теб срам ли ме е? ГОРД СЪМ !

Link to comment
Share on other sites

Момко не си ти човека,който ще ми каже дали има или няма за какво ! Помня преди няколко дена ми беше написал че ще ме е срам след мача да влезна тука....според теб срам ли ме е? ГОРД СЪМ !

по тая логика феновете на Милан трябва да са горди за мача с ПСВ, защото бяха тотални надиграни, но се класираха

Link to comment
Share on other sites

Абе, хора, как не ви омръзна да спорите кой бил по-заслужил финалист и кой не. Осъзнайте се - финалът вече свърши, първо и второ - всеки отбор, щом е стигнал до финал, значи си го е заслужил. Незаслужил финалист няма :)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим финалът мина и Ливърпул са ШАМПИОНИТЕ! Аз лично побеснях, щото се бях хванал на бас с един приятел и със залог една каса бира! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Може би това трябваше да стане за да се научи Милан повече никога да не подценява съперника при какъвто и да е резултат!!!

Link to comment
Share on other sites

по тая логика феновете на Милан трябва да са горди за мача с ПСВ, защото бяха тотални надиграни, но се класираха

Виж сега....недей да съдиш от един мач,аз имам предвид че съм горд заради това,че съм фен на Ливърпул ! Не търси логика в най-нелогичната игра ! YNWA :punk

Link to comment
Share on other sites

по тая логика феновете на Милан трябва да са горди за мача с ПСВ, защото бяха тотални надиграни, но се класираха

 

 

Eeeee аман от такива мнения! :angry1

Е как може да кажеш такава тъпотия! :confused

Явно не си гледал мача. Ливърпул бяха над играни първото полувреме , след това доста се напънаха , провървя им и си вкараха головете , след това играха за дузпи доста защитно и Милан пропусна в края на продълженията , а след това вече .... им се върна тъпкано на Милан за калитарските си прояви през сезона. 90 мин гол , 90 мин гол и на края ... мекия :) :punk

Link to comment
Share on other sites

В нито един момент от мача Ливърпул не надигра Милан, просто вкараха головете си доста случайно и заради тъпото подценяване от страна на Милан в началото на второто полувреме. Не че това не ги прави победители, но е факт. През цялото останало време господар на терена беше Милан, особено към края и през 2-те продължения

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...