Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Кефиха ме Челси, но уви - отпаднаха, а щом Ливърпул успяха да ги бият начи са по-добри и по-достойни да вземат трофея.! :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за Ливърпул не че са кой знае какво,ама ми са противни ония тъпи жабари и като нация и като тъпия им сметкаджийски футбол който е мада фака от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Милан са супер късметлий, но мисля, че този път късмета няма да им бъде от полза. Ливърпул ще ги смачкат. :punk

Link to comment
Share on other sites

С моя глас Милан поведе във вота :)

Link to comment
Share on other sites

Аз гласувах за Милан, защото съм от тях, по точно като малък бях от тях. Сега вече са ми доста безразлични, защото в поледните 4-5 сезона играят твърде дефанзивно и просто гледат да избутат всеки мач как да е само да бият. Анчелоти спечели много трофеи, но изгуби доста фенове, а ако не спечели този мач може и да изгуби и работата си.

А Ливърпул направиха един луд сезон в Шампионската лига! Това определено е най-добре представилият се испански отбор тази година. ;) Шегувам се, наистина играят добре и заслужено са на финала, като нищо могат и да отвеят Милан.

Link to comment
Share on other sites

Аве аз незнам кой ще бие , то съм трърдо за Ливерпул , защото играта им ми допада , неможе да се каже кой ще бие със сигорност , защото на такива мачове никога не се знае , ето например мача между ЦСКА Москва и Портинг :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бати тъпия финал.

Милан-Ювентус-0:1 :lol:

Арсенал-Ливърпул-3:1 :lol:

Ето кои отбори трябваше да са на финала :angry1

ехе,ти сега като първи клас почна....Да ама Ливърпул биха Юве нали !? И аз исках Реал на финала,ама не стана :( Двата отбора заслужено са на финал

Link to comment
Share on other sites

Lelele... teq kvo napraviha :bgrin: Stana mi bezinteresno... kato vkaraha Milan gol i to oshte v nachaloto.Ne znam Liverpool kakvo shte pravqt.Az sym za Anglichanite.

Link to comment
Share on other sites

Malii kakav ma4 6te stane ako Milan ne tragnat da se za6titavat prosto ne e istina  :)

МИ...какъв мач ...същият. Милан ще вкарат най-много още един и после айдеееее 11човека назад. Просто такъв си им е тъпият скучен италиянски манталитет. Аз затова съм за Ливърпул(Въпреки, че ако аз бях треньор и аз сигурно при 2-0 бих ги върнал назад, това все пак е финал на Шампионската лига, не е Дунав Русе - Суворово :lol: )

 

Кой отбор не би се върнал след 2:0 при финал за шампионската или какъвто и да е финал. Дори Бразилия ще се върнат

Опаааааа....3-0 еми...май не бях прав :cry

Link to comment
Share on other sites

МИ...какъв мач ...същият. Милан ще вкарат най-много още един и после айдеееее 11човека назад. Просто такъв си им е тъпият скучен италиянски манталитет. Аз затова съм за Ливърпул(Въпреки, че ако аз бях треньор и аз сигурно при 2-0 бих ги върнал назад, това все пак е финал на Шампионската лига, не е Дунав Русе - Суворово  :lol: )

Кой отбор не би се върнал след 2:0 при финал за шампионската или какъвто и да е финал. Дори Бразилия ще се върнат

Link to comment
Share on other sites

offffffffffffffffffffff egati slu4ainicite....

 

На хейтър нищо не може да се докаже :) Сега очаквам да кажете, че водим 3:0 със защитна и грозна игра, съдийска помощ и МНОГО късмет

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...