Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мойто лично мнание е че Милан ще разгромят Ливърпул! Все пак кажете и вашето мнение!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Според мен Милан е шампион в тази ШЛ колкото и да не ми се иска (не че съм от Ливърпул)

Много хора съдят по последния мач с ПСВ че Милан били слаби, това се получи защото Милан ги подцени много жестоко и за малко не се прости с финала... Аз съм почти сигурен че на финала ще видим един мноого различен Милан от последния мач...

Link to comment
Share on other sites

Според мен, Милан няма да изневерят на тъпият си, италиянси, скучен стил на игра, ще седят 10 човека отзад с някакви рядки атаки, ще бутнат един случаен гол и само от Ливърпул зависи какво ще стане. Милан са ясни.

Аз съм за Ливърпул :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Милан и то с убедителна игра поне 2 гола разлика

 

Mилан с тоя манталитет и най-вече с тъпия си треньор, който го наложи не могат да победят с 2 гола разлика дори и петодивизионен Суринамски отбор (ако има такъв де :unsure: ). Ливърпул играят много по-добър футбол и заслужават да спечелят турнира с оглед на отборите, които вече отстраниха. Смятам че Луис Гарсиа, Джон Арне Рийсе и МИлан Барош ще направят за смях доста възрастната и бавна защита на МИлан.

Link to comment
Share on other sites

Не съм нито за Милан,нито за Ливърпул,но мисля,че Ливърпул ще спечелят-просто Милан са в ужасна форма и загубите от ПСВ и Ювентус го доказват :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз страшно много се надявам , че Ливърпул ще спечелят, ама нещо не го вярвам :(. Дано да стане добър мач, ама като се сетя , че и Милан играят, това е невъзможно ... :sick

Link to comment
Share on other sites

Според мен, Милан няма да изневерят на тъпият си, италиянси, скучен стил на игра, ще седят 10 човека отзад с някакви рядки атаки, ще бутнат един случаен гол и само от Ливърпул зависи какво ще стане. Милан са ясни.

Аз съм за Ливърпул :rolleyes:

 

Ми да ти кажа Ливърпул и те играят с 10 човека отзад като изневеряват на любимия мми английски футбол... А колкото до Милан съм почти сигурен че за финала ще променят своята тактика и ще излязат с два нападателя(поне така се надявам иначе ще стане доста скучен мач ;) )

Link to comment
Share on other sites

На Милан не остана нищо друго освен шампионската лига затова гласувам за Милан.

А за скучен мач не може да се говори преди да се е изиграл.

Link to comment
Share on other sites

И двата отбора са ми еднакво неприятни, но все пак нека спечели този, който играе по-добре на финала:)

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул направиха голям бум на тазгодишната шампионска лига и наистина са добър отбор!Не съм привърженик на нито един от двата отбора,но залагам на Милан!

Link to comment
Share on other sites

Мачът е абсолютно непредсказуем. И двата отбора са доказани европейски грандове ,печелили тази купа общо 10 пъти. Щом са стигнали до този мач значи са го заслужили,независимо как са стигнали до тук. За Ливърпул мога да кажа, че отбора е съвсем различен откакто Бенитез е начело(миналата година финал на УЕФА,сега на ШЛ).Най вече това си личи във много важните за отбора мачове(Челси -Ливърпул (финла на Лигата),Л'пул-Юве ,Л'пул - Челси(1/2финалите за ШЛ) ,отбора играе много организирано и съсредоточено .Повечето хора очакваха да отпаднат още след мачовете с Юве,а те взеха че отстраниха и Челси след това.Очаквам да започнат агресивно мача и да търсят ранен гол(както срещу Челси в Кардиф и после във втория мач на Анфилд за ШЛ,и както срещу Юве на Анфилд).

Относно Милан и слабата им игра напоследък мога да кажа ,че на финала Милан ще играе по съвсем друг начин и едва ли ще има и помен от слабото им представяне срещу ПСВ.Твърде вероятно е и Милан да започне мача агресивно( както на финала през 2003 в Манчестър срещу Юве). Ако и двата отбора започнат агресивно може и да гледаме мача на сезона. Разбира се има и друг вариат ,който никак няма да е изненадващ като се има предвид стила на игра на и на двата отбора,т.е. едно надлъгване ,което може да доведе до дузпи...В тези двубои мотивацията и физическите сили са най-важни.Също така доста по добре е да излезеш като аутсайдер, отколкото като фаворит(справка:1993 Олимпик М - Милан 1:0,1994 Милан - Барса 4:0,1995 Аякс - Милан 1:0,1997 Борусия Д - Юве 3:1,1998 Реал - Юве 1:0).От тази гледна точка Ливърпул като че ли има известно предимство. Даже бих заложил на тях ,ако на финала беше друг отбор освен ... Милан. Милан ,който в едни момент може да губи мача и да не се вижда как ще се измъкне - и в следващия да е краен победител.

В крайна сметка ще видим на 25май ;)

post-22-1114622000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Milan.........

Link to comment
Share on other sites

На 25 май ще има победа за Ливърпул!!!

А в същия ден Ботев вече ще са в "А" групата и ще се мисли как догудина ще мачкаме!!!

Сега по-темата...Ливърпул ще победи лично според мен...освен ако Милан не си смени треньора преди мача!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Много ми са иска Ливърпул да спечели финала но смятам че Милан имат много по кла сния отбор...мисля че мача е напълно възможно да се реши чрез дузпи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...