Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nadqvam se Liverpool da pokajat tova, koeto pokazvaha do sega - dobur futbol i da spechelqt.

 

 

Мда, срещу Челси мачът беше изключително атрактивен .. НО, вярно че вие съдите от 1 мач само за Милан, не и за другите отбори.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

и аз не съм нито от Милан,нито от Ливърпул.Обаче искам Ливърпул да бият,защото: 1.Англииския футбол ми харесва повече от италиянския.2.Хареса ми как Ливърпул отстраниха прехваления Челси

Link to comment
Share on other sites

МИЛАН

не може от 1 или 2 мача да се правят изводи за целия сезон. паднахме от ПСВ и какво от това? сега сме на финал и ще спечелим лигата, защото сме по-добрият отбор.

Link to comment
Share on other sites

Много ми се иска Ливърпул да спечелят шампионската лига,защото

1.Много ме дразнят прехвалените отбори...в случея Милан!

2.В Англия се играе много по-хубав футбол отколкото в Италия

3.Ливърпул ако паднат догодина няма да са в Шампионската Лига

4.Треньора на италианците е един от най-слабите треньори и ако вземе шампионската лига,някои "големи" специалисти ще кажат олеее какъв тактик само,което е пълна глупост защото с наличния отбор Милан би трябвало да си взимат всички мачове без проблеми!

Link to comment
Share on other sites

абе милан си играе инталянски футбол тва е кофтито за милан е че има футболисти с които може да вкарва по 3-4 гола ако искат просто трениора и той си е италиянче и така работи тва ме дразни че имат потенциал а не го развиват особено като играят с 1 нападател!

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул и да спечелят пак няма да са в Шампионската догодина

 

Сигурно ще са :) Ще се даде нова квота за участие на английски отбор в ШЛ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул и да спечелят пак няма да са в Шампионската догодина

Винаги шампиона на шампионската лига участва и другата година ДОРИ и да е изпаднал от шампионата си!Единия вариант е 5 квота а другия,Евертън да се прецакат много жестоко!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Винаги шампиона на шампионската лига участва и другата година ДОРИ и да е изпаднал от шампионата си!Единия вариант е 5 квота а другия,Евертън да се прецакат много жестоко!!! :):)

И как мислиш че ще прецакат Евертън. Те с какво са виновни?

Link to comment
Share on other sites

И как мислиш че ще прецакат Евертън. Те с какво са виновни?

мммм с нищо не са виновни но не са взели шампионската лига! :):):) Първо да видим кой ще я вземе де,може и да няма такъв спор! :)

Link to comment
Share on other sites

мммм с нищо не са виновни но не са взели шампионската лига! :):):) Първо да видим кой ще я вземе де,може и да няма такъв спор! :)

Не са взели шампионската, но са се класирали на 4-то място и по правилата на УЕФА никой не може да им отнеме това право

Link to comment
Share on other sites

Не са взели шампионската, но са се класирали на 4-то място и по правилата на УЕФА никой не може да им отнеме това право

Ами...тогава варианта с 5-я отбор на Англия!

Но съм сигурен,че ако Ливърпул бият на финала ще участват другата година!

Link to comment
Share on other sites

Милан и то с убедителна игра поне 2 гола разлика

 

Явно си много далече от истината специалисти казват че мача или ще стигне до дузпи или Liverpool ще бият с 1:0, ти се извъди по голям разбирач от трениорите. Поне кажи че смешниците милан ще бият с 1:0 в 90 мин

Link to comment
Share on other sites

Явно си много далече от истината специалисти казват че мача или ще стигне до дузпи или Liverpool ще бият с 1:0, ти се извъди по голям разбирач от трениорите. Поне кажи че смешниците милан ще бият с 1:0 в 90 мин

специалистите не са гадатели, за да знаят кво ще стане. А ако трябва да има логика, то Милан е по-добър отбор

Link to comment
Share on other sites

С кво да е по-добър отбор с лудия късмет ли или с дървото инзаги дето на празна врата изпуска. Много добре знаеш как милан играе на чужд терен защитниците не знаят каде се намират а нападателите седат като препарирани и очакват исипана топка в 90 мин

Link to comment
Share on other sites

Явно си много далече от истината специалисти казват че мача или ще стигне до дузпи или Liverpool ще бият с 1:0, ти се извъди по голям разбирач от трениорите. Поне кажи че смешниците милан ще бият с 1:0 в 90 мин

 

И кво като казват специалистите? Те могат да кажат много неща, но това не означава, че ще стане така ;) Колкото до мача мисля че Ливърпул ще бият, макар и много трудно :wir

Link to comment
Share on other sites

Може и да не познаят, но разбират доста повече от нас не може хора като нас да се правят на по-големи разбирачи от тях

Link to comment
Share on other sites

Може и да не познаят, но разбират доста повече от нас не може хора като нас да се правят на по-големи разбирачи от тях

 

Два въпроса:

 

1) Може ли линк за тези "специалисти", които твърдят Ливърпул ще спечелят или ще се играят дузпи? Само да не стане "Четох го във вестник "Спортна звезда", която излиза в Мадагаскар всяка високосна година"

 

2) Колко специалисти предполагаха, че Гърция ще спечели европейското? А колко предполагаха, че Порто ще спечели ШЛ ?

 

Освен това мачът ще се играе на НЕУТРАЛЕН терен в Турция(автоматично изключващо част от bullshit-овете ти, че Милан играе тъпо на чужд терен(всъщност играе по-добре на чужд отколкото на свой, но това е далеч от твоята компетенция)), където англичаните не са много обичани(Галатасарай - Лийдс и боевете след него?).

 

Вчера Реал играха много добре на чужд терен, почти пипнаха топката второто полувреме, като изключим неземния гол на Зидан :rolleyes:

 

Поне кажи че смешниците милан ще бият с 1:0 в 90 мин

 

Моля без обиди, защото в момента се сещам за само едни смешници, които отпаднаха рано(и смешно) от ШЛ, дават по 100+ млн евро на година, и втора година подред не печелят нищо. Няма да ги казвам кои са :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам коментар за разбирачи като вас дето само говорят за да трупат постове. Вземете попрочетете малко пък тогава говорете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...