Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ай честито на всички от Милан, КРАЙ на всички сънища, мечти и бленове на Ливърпул и техните фенове...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

66666666

 

от Ювентус съм...ама на тва грозна игра не се вика Милан играят уникално мисля си че това е истинското лице на отбора жалко че чак на финала го показват...ако беше от началото мисля че никой нямаше да пиши постове от рода на "егати късметлиите"

и т.н.

 

П.С. Честито на всички фенове на Милан... с такава резултата ще стане още по голям от колкото е в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Милан ги разбиха първото полувреме!

Мале, тва никой не го е очаквал! Честито на Ливърпул, заслужават си КЕШ:)

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry :cry Ся ако устискаме ще черпа...баси :cry А след първото полувреме щях да събуда цялата къща (часта която спеше де )
Link to comment
Share on other sites

Отивам да се метна от някой покрив..................................Сърцето ме боли , неуписумемо ме боли...АКО ИМА ГОСПОД ,СЕГА Е МОМЕНТА !!!

Link to comment
Share on other sites

НЯМАШЕ  НИКВА  ДУЗПА

Ама все пак шапка им свялям на Ливърпул

НЕ ! не критикувай съдия в такъв мач...мача е жесток въпреки че не ми харесва на къде отива :cry

Link to comment
Share on other sites

Тва не е отбор .. два случайни гола и измислена дузпа .. да видим кво ще стане до края

Link to comment
Share on other sites

мача е жесток въпреки че не ми харесва на къде отива  :cry

А аз щях да си лягам :bgrin: ... даже вече и ударите към вратата са равни 6-6 ... Тоя къв рефлекс ... от гол линията я спаси пича :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва не е отбор .. два случайни гола и измислена дузпа .. да видим кво ще стане до края

и аз ги мразя ти копелета от ливърпул , но проявиха характер ...и малко или много трябва да ги оважаваме :cry дузпата е спорна не измислена....айде отивам да се самоубивам публично пред тримонциум , който иска да идва (за да ме познаете гъза ще ми е боядисан червено-черен)

Link to comment
Share on other sites

На хейтър нищо не може да се докаже :) Сега очаквам да кажете, че водим 3:0 със защитна и грозна игра, съдийска помощ и МНОГО късмет

Тва не е отбор .. два случайни гола и измислена дузпа .. да видим кво ще стане до края

Какво да ти кажа...освен, че твойте като вкарват е заради добрата игра, а другите като вкарват е случайно... :lol: :lol: :lol: :lol:

Както ние приехме вашите голове, така и вие трябва да приемете нашите.

Respect B)

Link to comment
Share on other sites

и аз ги мразя ти копелета от ливърпул , но проявиха характер ...и малко или много трябва да ги оважаваме  :cry дузпата е спорна не измислена....айде отивам да се самоубивам публично пред тримонциум , който иска да идва (за да ме познаете гъза  ще ми е боядисан червено-черен)

 

На мен пък са ми любим английски отбор. Ама тук просто не заслужават такъв обрат

 

Edit: @do4okarako4ev - Не, просто първото полувреме ви надиграхме тотално, а сега направихте два удара и вкарахте два гола. Това имам предвид

Link to comment
Share on other sites

Edit: @do4okarako4ev - Не, просто първото полувреме ви надиграхме тотално, а сега направихте два удара и вкарахте два гола. Това имам предвид

 

изобщо не трябва да се сърдиш за това че са имали два удара и са вкарали 2 гола...

подскажи на хората за втория мач с ПСВ Милан колко удара имаха или по добре колко свестни атаки имаха към вратата на холандците :) и се пак отбелязаха гол... в пред последната минута :)

Link to comment
Share on other sites

изобщо не трябва да се сърдиш за това че са имали два удара и са вкарали 2 гола...

подскажи на хората за втория мач с ПСВ Милан колко удара имаха или по добре колко свестни атаки имаха към вратата на холандците :) и се пак отбелязаха гол... в пред последната минута :)

 

Я ми подскажи и ми дай линк, когато не съм признал, че срещу ПСВ се класирахме несправедливо?

 

Пък нали ти харесваше играта ни, или торинското в теб се обади, като не си на страната на смешните(каквито бяха Пуул през първото полувреме) ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...