Jump to content
BulForum.com

Milan - Liverpool


readou

Кой ще си тръгне с купата от Истанбул?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
Бахти нагласения ма4 , по голям цирк отдавна не бях гледал !

Ирони4ните усмивки на устата на Миланистите след края на ма4а - говорят само за едно - " ако не ни накараха да ви легнем , щяхте да видите купа на сурваки "

Ан4елоти казал преди ма4а " Ако Ливърпул спе4ели купата , то според мен той трябва да придобие правото да я защити ,въпреки 4е е 5-ти в Англия "..- бахти наколенките :) ..според мен - съдейки по реакцията му след края на ма4а , той спокойно можеше да сложи "КАТО " вместо "АКО"  , :)

 

ПС: не съм фен на нито един от двата отбора !

 

Абе това не ти е левски - родопа.

Кви уговорки та гонят???

Не гледай толкова много Сашо Диков.

Link to comment
Share on other sites

Дано, не го заслужават

няма как да го заслужат освен ако от УЕФА не направят някакъв компромис, затова че са шампиони да ги пуснат и догодина да играят :angry: което ще е меко казано некоректно и ламерско един отбор, който не е заслужил, да играе в ШЛ. според мен трябва да върнат формата с 32 отбора и да играят само шампионите от първенствата, нали затова е Купа на Европейските ШАМПИОНИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Дано, не го заслужават

Типичен пример за феновете на Ливърпул, странно умножили се тая вечер. Ех, пуста завист българска бее ...

 

Не съм фен на Ливърпул. Просто винаги съм за неиталианския отбор. Това е.

За мен по грозен футбол от италианския няма.

Лично мнение - не ме нападайте.

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Ливърпул. Просто винаги съм за неиталианския отбор. Това е.

За мен по грозен футбол от италианския няма.

Лично мнение - не ме нападайте.

 

ne 4e te napadam ama i komentatorite i si4ki si go priznaha 4e za sq imat nai dobrata obrana milan deme italqnski otbor !

Link to comment
Share on other sites

ne 4e te napadam ama i komentatorite i si4ki si go priznaha 4e za sq imat nai dobrata obrana milan deme italqnski otbor !

 

Именно за това винаги съм мразел италиански отбори.

Много добрата им защита.

Link to comment
Share on other sites

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ako nqmaha takaf kasmet tiq selski pomiari nqqshe da biqt 3 gola za 6 mina ! ne sam vijdal takova neshto nikoga osobeno na final i toq smeshniq dudek da e nekav brekar !po4ypix televizora ot boi she im eba maikata i na liverpoola

 

oshte ne moa go priema !

A we toq dudek e super palq4o we da eba tapiq darvodelec.Toi topka ne e sanuval ta 6a mi izvadi onaq situaciq na sheva deto go uceli 2 pati.

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Ливърпул. Просто винаги съм за неиталианския отбор. Това е.

За мен по грозен футбол от италианския няма.

Лично мнение - не ме нападайте.

 

Защо не гледа първото полувреме? Или и това беше грозен футбол ?

 

Уморих се да споря, ще чета какви ги ръсите, но няма да отговарям. Лека нощ

Link to comment
Share on other sites

Абе това не ти е левски - родопа.

Кви уговорки та гонят???

Не гледай толкова много Сашо Диков.

Сашо Диков ****** ******........

 

няма как да го заслужат освен ако от УЕФА не направят някакъв компромис, затова че са шампиони да ги пуснат и догодина да играят :angry: което ще е меко казано некоректно и ламерско един отбор, който не е заслужил, да играе в ШЛ. според мен трябва да върнат формата с 32 отбора и да играят само шампионите от първенствата, нали затова е Купа на Европейските ШАМПИОНИ!!!

Аз съм леко пиян струва ми се, ама баш пък да не съм разбрал.....

Нали Милан водеха 3-0, Ливърпул ги насраха ....или се бъркам нещо. :huh:

Та...ако това е да не заслужаваш да си в шампионската лига, незнам кое е.

Според мен шампиона трябва да участва по правило...независимо дали е Шампионска лига или Световна купа....Много тъпо, че го махнаха това правило

 

едит: Присъединявам се към мнението, че Италиянският футбол е нупер скучен. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбра.

Според мен италианците развалят футбола със перфектните си защити и тъпото им катеначо. Лично мнение.

Харесвам английския футбол без да имам любим отбор.

Това е.

Link to comment
Share on other sites

няма как да го заслужат освен ако от УЕФА не направят някакъв компромис, затова че са шампиони да ги пуснат и догодина да играят :angry: което ще е меко казано некоректно и ламерско един отбор, който не е заслужил, да играе в ШЛ. според мен трябва да върнат формата с 32 отбора и да играят само шампионите от първенствата, нали затова е Купа на Европейските ШАМПИОНИ!!!

Да, ама едно е да играят шампиона на Албания, България и Малта или Ливърпул, Рома и Барса или Реал примерно...Колко кинти падат сега-тва е зора.По хубаво да си направат 1 лига тия 15 отбора и да си играят вътре колкото искат :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Ливърпул. Просто винаги съм за неиталианския отбор. Това е.

За мен по грозен футбол от италианския няма.

Лично мнение - не ме нападайте.

Четеш мислите ми :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Сашо Диков ****** ******........

Аз съм леко пиян струва ми се, ама баш пък да не съм разбрал.....

Нали Милан водеха 3-0, Ливърпул ги насраха ....или се бъркам нещо.  :huh:

Та...ако това е да не заслужаваш да си в шампионската лига, незнам кое е.

Според мен шампиона трябва да участва по правило...независимо дали е Шампионска лига или Световна купа....Много тъпо, че го махнаха това правило

 

ole pi4 kvo gi razmazaha we kvi gluposti govorish 3 kalitarski gola i to za 3 min ti lud li si we tfa kade she go viidish nikade v bylgarskite pyrvenstva deto si4ko e kupeno ne vkarvat po 3 za 6 ta tam off kvo da govora mirizliv otbor !

Link to comment
Share on other sites

Аз съм леко пиян струва ми се, ама баш пък да не съм разбрал.....

Нали Милан водеха 3-0, Ливърпул ги насраха ....или се бъркам нещо.  :huh:

искам да отбележа, че не съм от милан, даже доста ги плюх след мача с ПСВ. В случая съм за красивия и атрактивен футбол. Значи явно си доста пиян щом за теб да вкараш с 2 удара-2 гола да ти свирят несъществуваща дузпа и след това да играеш само защита е смачкване, добре така да бъде...

 

едит: реалния финал беше Челси-Барса и победа с 4-3 за Барса :lol: :rolleyes: или 4-4 в редовното време и златен гол на роналдинъо. или сребърен така и не разбрах къв е... :wir

Link to comment
Share on other sites

Абе това не ти е левски - родопа.

Кви уговорки та гонят???

Не гледай толкова много Сашо Диков.

 

:)

Събуди се ве приятелю , на Левски -Родопа едва ли се залага нещо ,но на този ма4 залага цяла ЕВРОПА :)

а Сашо Диков не съм го гледал от десетина години , просто някой неща правят грозно впе4тление и няма нужда да си гледал Левски или Сашо за да ги разбереш ! !

Link to comment
Share on other sites

и да почнат догодина няма да са в ШЛ така че да не ти пука :lol:

Ливърпул ще играят в ШЛ догодина защото в Англия вече ще има 5 отбора влизащи в ШЛ

едит: реалния финал беше Челси-Барса и победа с 4-3 за Барса или 4-4 в редовното време и златен гол на роналдинъо. или сребърен така и не разбрах къв е...

Няма златни и сребърни голове тва го отмениха

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул ще играят в ШЛ догодина защото в Англия вече ще има 5 отбора влизащи в ШЛ

:punk :punk :punk :punk :punk А ДАНО!

 

Хора, аз спирам да пиша. Нито вие ще ме убедите във вашата правота, нито аз в моята. Всеки си е прав за себе си. Аз лично се побърквам от КЕФ.

Пиисец...лека B)

 

едит:

така е пич, просто ме издразни, че пак победи защитния футбол :music

Точно за това говорех. Теб те е издразнило и го приемаш като защитен футбол.

Аз го приемам като мъжка битка. Така го разбирам аз футбола и така ми харесва ;)

Както казах: Всеки си е прав за себе си B)

Link to comment
Share on other sites

:punk  :punk  :punk  :punk  :punk  А ДАНО!

 

Хора, аз спирам да пиша. Нито вие ще ме убедите във вашата правота, нито аз в моята.

така е пич, просто ме издразни, че пак победи защитния футбол :music

 

 

Точно за това говорех. Теб те е издразнило и го приемаш като защитен футбол.

Аз го приемам като мъжка битка. Така го разбирам аз футбола и така ми харесва ;)

Както казах: Всеки си е прав за себе си B)

прав си. в крайна сметка важното, е че стана як финал с много голове :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Браво..... Вие просто за пореден път доказахте колко "културно" може да водите един спор, с какви нежни слова само си служите:

"ole pi4 kvo gi razmazaha we kvi gluposti govorish"; "Събуди се ве приятелю"; "Нали Милан водеха 3-0, Ливърпул ги насраха ...."

Да продължавам ли или Вие най-сетне ще престанете да се изказвате толкова цветущо и просто ще си кажете ВЪЗПИТАНО мнението за този финален мач??? Не ме интересува пияни, непияни - моля Ви да спазвате добрия тон и да уважавате останалите участници във форума.

Благодаря Ви!

Link to comment
Share on other sites

ne 4e te napadam ama i komentatorite i si4ki si go priznaha 4e za sq imat nai dobrata obrana milan deme italqnski otbor !

 

и какво им е истинското на отбора? само претенциите им са големи. като реал мадрид. накупиха звездите и какво стана.. падат надолу.

 

A we toq dudek e super palq4o we da eba tapiq darvodelec.Toi topka ne e sanuval ta 6a mi izvadi onaq situaciq na sheva deto go uceli 2 pati.

 

вади вади.. що да не е тъпия шевченко, че я бие в него ами вратаря да е тъп, че спасява?

 

ole pi4 kvo gi razmazaha we kvi gluposti govorish 3 kalitarski gola i to za 3 min ti lud li si we tfa kade she go viidish nikade v bylgarskite pyrvenstva deto si4ko e kupeno ne vkarvat po 3 za 6 ta tam off kvo da govora mirizliv otbor !

 

какво ще рече калитарски голове? вратата празна ли беше? на дида косата ли му гореше? или на защитата им бяха забили пирони в калеврите? кой слага ограничение за вкарване на головете за 10 минути игрално време не мога да разбера аз? на Манчестър Юнайтед головете за 2 минути на финала срещу Байерн Мюнхен.. и те ли бяха калитарски?

 

Милан въобще нямаха право да са на финала. едва се спасиха на 2 пъти (май). Ливърпул трудно, но стигнаха и си защитиха мястото със зъби и нокти. Проблема си е на Милан, че не можаха да си запазят 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) гола преднина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...