Jump to content
BulForum.com

Картинг [слята]


Recommended Posts

То записани за картинг в "списъка" има над 30 човека, само че като опре ножа до кокaла, "работа" нямат по-малко от 3 човека...

 

edit

az sam seriozen prosto pi6ete 1 PM 1-2 dena po - rano koga 6te xodim i kak 6te se poznaem i otivame :P

 

Те всички са сериозни, и всички искат другия да организира нещата, и накрая всички имат супер ангажименти ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

raptor i az bqx 4ul ne6to takova ama dali e istina neznam , na taq lauta kartingite sa mnogo kuci magareta a 270cc sa po 2kinta obikolkata a i sa samo 2 taka 4e trupkata ot sastezanie se gubi , ina4e nqkoi pat ne e lo6o da se saberem da pokarame, az tiq dni xoda po4ti seki den i se mu4a da smukna vremeto ama pistata o6te e zle da se nadqvame lqtoto da mi padne pod 56.7 (vse pak sum 95kila) :P

ina4e e to4no taka kakto kazva6 ti na malkite ne e nujno da se natiska izob6to spira4ka da ne govorim 4e ako te slojat na nqkoi ot jenskite (2kata naprimer) situaciqta e o6te po-kofti :P

prepora4vam vi 3 , 10 , 9 i 7 mom4etata koito rabotqt tam sa mi priqteli i kazaha 4e samo te sa dobri drugite sa zle..... :D

Link to comment
Share on other sites

"Големите" картове са само 2

 

Мани таа работа ами вчера на пистата имаше двама пича, явно професионалисти в занаята, които изпердашиха времена от 52 секунди с малките коли

 

Нашта група карахме след тях /между другото те караха и наопъки в обратната посока на пистата/ и направихме веселбата - стил Сато - мнго въртяне и блъскане - тая седмица явно ни беше крива хехехехе

 

 

FILE FOOTAGE

Link to comment
Share on other sites

В завоя се влиза с ясна представа на траекторията по която ще го минеш. Спирачка, ако се наложи преди завоя, в самия завой вече с газ. Тези спънатите на Лаута колкото се може без спирачка, само с правилна траектория и отнемане на газ.

 

:beerchug

 

Единственото правилно обяснение дотук...

Link to comment
Share on other sites

v4era pak bqx ve4erta napravix pak dobro vreme - 56.3 :P

nadqvam se drugata po drugata sedmica sled sastezanieto da padna o6te 1-2 secundi :P

ina4e za subota sum navit ama da e po kusno kum 7-8 da kajem primerno ?

Link to comment
Share on other sites

neska pak bqxme s edni priqtel4eta i 2mata mehanici ediniq na vlado arabajiev drugiq na edno lape v klas junior da pokarame malko na pistata i rabotnicite tam q boqdisvaha za sastezanieto drugata sedmica ta vikame aide da pokarame xorata ni predupredixa da vnimavame na zavoite ama malko se poovlqkoxme da se bluskame ednoto mom4e koeto be6e pred mene naro4no namali rqzko 6toto postoqnno go podpirax da go zavarta i az se panikiosax i natisnax i az rqzko spira4ka i se navrqx to4no na prqsno boqdisanoto dobre 4e minax na razstoqnie ot bakata s boqta 6toto togava ve4e pi4a naistina 6te6e da polu4i udar ..... :P

takava izlagaciq nikoga ne e bilo ama kvo da se pravi i takiva ne6ta se slu4vat

 

6te se sabirame li v subota ?!

 

zaminavam izvan grada v sabota 6te si doida sledobqd taka 4e ako organizirate ne6to molq pi6ete mi 1 PM kato se obada v nas sestra mi da mi kaje dali se sabirame ili ne

dori i da ne se sabirame ako si4ko e nared v subota 7-8h. sum na pistata s edni priqteli koito iska da doide da stane po-veselo :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Народее,стягайте се,пуснаха аванта на пистата-състезанието е 9 кинта за 15 обиколки,а иначе на обиколка е май 70 стотинки/не съм сигурен за цената,защото друг човек е проверил и също не е сигурен/.Ааа,да не забравя-промоцията е до 6 май

Link to comment
Share on other sites

da ama e do 5ti toest do utre nie v4era karaxme , kato za malko da izpusnem promociqta poneje e do 7 chasa ve4erta misla ot 1 do 7 be6e cenite sa takiva kakvito gi kaza velvet-a

Link to comment
Share on other sites

Аз днес хванах края на промоцията и карах за първи път. Много е зарибително и ако не беше 1.2 лв на обиколка, сигурно щях да стана редовен посетител.

 

Искам да отправя един въпрос към по опитните от мен с надеждата да си спестя доста пари в опити сам да стигна до отговора - използвате ли спирачката?

Link to comment
Share on other sites

Искам да отправя един въпрос към по опитните от мен с надеждата да си спестя доста пари в опити сам да стигна до отговора - използвате ли спирачката?

по принцип може и без спирачка ама според мен е по добре тук там да се натиска примерно на обратния завой и на 4 ти завой ако не се лъжа този с който влизаш на късата права от вътрешната страна-на тия двата без спирачка аз лично не мога

Link to comment
Share on other sites

Аз днес хванах края на промоцията и карах за първи път. Много е зарибително и ако не беше 1.2 лв на обиколка, сигурно щях да стана редовен посетител.

 

Искам да отправя един въпрос към по опитните от мен с надеждата да си спестя доста пари в опити сам да стигна до отговора - използвате ли спирачката?

 

az ne dori i gasta puskam rqdko

Link to comment
Share on other sites

Искам да отправя един въпрос към по опитните от мен с надеждата да си спестя доста пари в опити сам да стигна до отговора - използвате ли спирачката?

 

Е който не използва спирачката, явно никога не е изпреварвал ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ми аз наскоро не сам ходил да карам иначе преди като тренирах боулинг(в ескалибур в отбора по боулинг)ходех редовно да си карам...беше ми супер яко

не се сещам колко точно ми беше наи доброто време иначе може да излезем да караме някои пат

идеята изобщо не е лоша :)..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз..карам от бая време имам сребърна карта с 100 + обиклки ама няма още за златна де =] чорапи за главата продавам по 50 стинки шот имам поне 6.. кажете кога може и аз да дойда =] btw на попредния ми рожден ден си го празнувах там и напрайхме сътезание а у и беше супер яко ...така че кажете кога и да идвам :)

Link to comment
Share on other sites

оп аз днес карах...имаше леко кал по завоите,те даже онези чичковците ми казаха да внимавам и аз на един завои се отнесох и напраих цяло кръгче :P

Link to comment
Share on other sites

а аз бях вчера вечерта и карах на наи чупения картинг на земята 6ти номер по тъп картинг не съм карал никога при положение че карам на 56-57 сек , снощи с N6 времето ми беше 1минута и 16 сек , абсолютно никво ускорение ако ви сложат на него не се качваите изобщо

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
Кво е зарязахте тая тема бе :)

 

Дайте да се разберем за някой ден и да ходим.. :)

Ама по-късничко че е по-яко на лампи

 

 

темата е яко зарязана, айде сега докато вечер е малко по хладно ако има навитаци ............

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...