Jump to content
BulForum.com

Картинг [слята]


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

ТАМ СЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ :punk :punk , ама къде по-точно ще се чакаме, щтот няма иначе да се познаем!

P.S. Ако някой има поне 2 чорапа и ако може да ми услужи с единия ще съм му много благодарен! Просто не съм сигурен, че ще намеря някой от моите 3! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Олееее момчета извинявайте че не дойдох, само че се случи нещо лошо и въобще нямах време нито настроение нито физическата възможност за картинг! А толкова ми се караше :cry ! Ако пак ще ходете пишете! Надявам се че ще се оправя за следващия път :punk

Link to comment
Share on other sites

На терасата в 18:00ч. Мисля че там ще има и други хора така че ще е добре всеки да се опише (ако искате де)! Абе ако вали май нищо няма да стане :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

И аз съм навит....нека идем да се помачкаме малко по пистата мухаха :) Кога ще караме разбрахте ли се?

Link to comment
Share on other sites

Тези дни се каня да отида да карам като вънка на сянка е 35-6 градуса ей така сам да врътна без никой на пистата да видя за себе си колко добро време мога да дам в прилични условия. Най-добро време се дава след като картинга и гумите влезнат в кондиция след 4-5 обиколки. Последно карах миналата седмица вечерта след като бе валяло малко, за 10 обиколки 0:56:333 с малките картове, с големите 100% ще падне времето около 54 секунди. Ако искате може да направим някой път едно състезание в най-голямата жега към 2-3 часа на обяд. Трябват 5 човека за тая работа B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...