Jump to content
BulForum.com

Картинг [слята]


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

I az sym karal na panaira i na pistata vednij ama mnoo skypo mi sa struva i ne hodq ina4e bih hodil.

Oba4e v palatata na panaira ne surkaha prednicata a na pistata na laluta ako ne dade6 haz na zavoq da vlezne6 s vratite na strani :) surka .

Link to comment
Share on other sites

I az sym karal na panaira i na pistata vednij ama mnoo skypo mi sa struva i ne hodq ina4e bih hodil.

Oba4e v palatata na panaira ne surkaha prednicata a na pistata na  laluta ako ne dade6 haz na zavoq da vlezne6 s vratite na strani  :)  surka .

Mi to v zavoi se vliza sys spiracka, a se izliza s gas i namash takiva problemi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ами то темата си подсказва сама за себе си :) набират се хора за картинг, ако има навити от време на време да ходим ще е добре, а най-добре би било, ако се навият хора за едно състезанийце :punk мисля че беше около 15 кинта, но не съм сигурен... айде хорааа айде на картинг :bgrin: (ako ne se barkam trqaat pone 6 4oveka za sastezaniice) a ina4e cenite sa ... 1,20lv za obikolka na normalnite kartove, na po barzite be6e pove4ko no nqma smisal na tqh za6toto i bez tva pistata nqama tolkova dalgi u4astaci.

A sastezanieto vkliu4va...

2 obikolko mislq za opoznavane na pistata...

1 obikolka za mqsto...

2 * 6 obikolki sastezanieto...

ne6to takova be6e, abe qko e :wir

Link to comment
Share on other sites

Как 1.20лв!Преди беше 1лв обиколката и 1лв чорапа за главата.Новите машини не съм ги карал,ама старите са сдухани.Моя рекорд на пистата е 56.643 със старите картове.

Link to comment
Share on other sites

Как 1.20лв!Преди беше 1лв обиколката и 1лв чорапа за главата.Новите машини не съм ги карал,ама старите са сдухани.Моя рекорд на пистата е 56.643 със старите картове.

 

E sega e 1,20 a 4orapa si e 1,00 (az iam 4 ve4e xaxa:)

Link to comment
Share on other sites

Идеята за състезание е добра,ама поне 10 обиколко трябва да е,щото те се изнизват толкова бързо и неусетно,че не можеш си напраиш кефа.

А иначе старите машини са доста бързи,на новите не съм се качвал,но като се возих първия път,на следващия ден имах мускулна треска на предмишниците и гърба,ма беше ебаси и густото :D

ПС-наистина аз като карах в началото беше по левче обиколката,но съм си плащал за по 10 обиколки,поне.Може за повече обиколки да има отстъпка

Link to comment
Share on other sites

kakto kaza capone e dobre pone 10 obikolki i e nai-dobre sastezanie da napraim ... i neka da pi6at samo hora koito sa naviti plz, 4e taka 6te stane dalga i 6iroka, mislq 4e vsi4ko otnostno cenite e qsno ve4e.

 

do tuka samo 2-ma kratko i qsno kazaha DA :punk

s men stavame 3-ma aide o6te tolkova i otiame ;)

Link to comment
Share on other sites

vinagi si e bilo 1,20 a 4orapa si e 1,00 (az iam 4 ve4e xaxa:)

 

Да да винаги, трънци миналата година беше по 1лв, и сега ще ти е 1лв ако имаш карта :) И аз сам нажитак, но несам карал отдажна ;)

Link to comment
Share on other sites

Ауе казвайте кога и който иска да идва! На място ще се разберем кво ще правим! всеки да си вземе за всеки случай по 30 лв.! :punk ПРОСТО БЕЗ КАРТИНГ НЕ МОГАААА ДА ЖИВЕЯЯ

Link to comment
Share on other sites

Айде вече ако искате в Петък (13.05.2005) да ходим да покараме, за сега сме около 5-6 мисля, така че ще е добре да вземете някой друг friend ;)

Link to comment
Share on other sites

Е стига де! Аз съм втора смяна на даскало тоя месец! :sick Аре ако искате на 20(май)- петък. Тогава мисля че почиваме и ще мога целия ден!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...