Jump to content
BulForum.com

Картинг [слята]


Recommended Posts

олееее хорца ... неска хоа аз да карам права си една обиколко без проблем ... тъъъъъъ втората кво са ядосах , че двама от приятелите ме минаха и почнах завоите без спирачки и изведнъж кво стана карата са обърна и аз рефлекс ли кво залегнах и целия карт падна в/у мен цялата му тежест и ви кааам едвам изпълзях от него ...... :lol: Сия цялото ми рамо е насинено лакатя целия надран ....... карта му разбих резервоара потече , спшолера му се надра от сухленето ...... Оле голям кусмет извадих , че се разминах с толкова малко :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Аз преди месец ходих в един слънчев 40 градусов ден, да карам за време, пускам се разбираш ли за 10 обиколки, преди това питах кой карт в момента е в най-добро състояние. Качвам се аз, още на първата обиколка ръчка да загрея гумите, на 2-рия завой след старт финала влизам с пълна газ с максимална скорост го взимам и в последния момент забелязвам една вадичка около педя дебела, да пресича пистата по широчината и. Обирам завоя по вътре да го взема, но нямаше как да избегна вадата, със задна лява гума стъпвам на бордюра където е текла вадата, получи се аквапланинг, и резултата бе, три завъртания на 360 градуса с 50кмч, и страничен удар в стената...Оттогава не съм карал.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

олеее. и аз изпитах такъв ужас веднъж! точно на предпоследния завой, пак бяха поливали тревата и бяха намокрили точно завоя. и излизам си аз от завоя, давам газ и така мазно зе завътртях, че останах със задницата напред (имам предвид посока обратно на движението) , а едни приятел точно караше зад мен. и после кво стана... колко кавга изядохме от механиците на пистата... не ща да си спомням. та и аз от тогава не съм бил(тва беше миналата година). иначе и аз имах златна карта ама сия изгубих някъде. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Златна карта 100% отстъпка......хубууу е да познаваш управителя :D

е чакай бе! на мойта карта пишеше 20% отстъпка. а пък може и да не е било златна, но помня че ми я дадоха при 200 навъртяни обиколки

Link to comment
Share on other sites

Хора не ходете на нощен картинг!! Калах с мръсна каска и изтървах 1вия завой и изкривих оградата.Май си счупих и ребро удряйки се във волана нз още :cry

Link to comment
Share on other sites

Хора не ходете на нощен картинг!! Калах с мръсна каска и изтървах 1вия завой и изкривих оградата.Май си счупих и ребро удряйки се във волана нз още :cry

 

ХАХАХА :D Олее! Извинявай че ми е смешно, но си те представям - още първия завой ТРЯЯЯС :tongue и оградата чак изкривил!!! било е голямо шоу за околните (едва ли и за теб :( ) иначе дано нищо ти няма! айде аз тъкмо мислех да те каня да ходим двамата ама явно няма да е скоро :(

Link to comment
Share on other sites

Забравих да добавя че картинга мязаше на колата на Кими Райкокнен в Нюрбургринг

ц-ц-ц-ц! и кво ония откачалници там викаха ли ти? щот едни приятели като се блъснаха оня им се развика : "вие луди ли сте уеее! тва е машина за 5000 лв. а вие тук за нула време ще я строшите"! бахти шоуто беше да го гледаш отстрани

Link to comment
Share on other sites

Ако добавим че карта е с 100% автокаско и освен тва аз съм с 100% отстъпка-демек най-най от клиентите им.......

Link to comment
Share on other sites

Хора не ходете на нощен картинг!! Калах с мръсна каска и изтървах 1вия завой и изкривих оградата.Май си счупих и ребро удряйки се във волана нз още :cry

 

Ако имаше счупено ребро повярвай ми нямаше да можеш да си кажеш имато. А първия завой да изтървеш трябва да си или надрусан, или незнам какво...В мокро време не е никакъв проблем да се взима на пълна газ, за сухо да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаше счупено ребро повярвай ми нямаше да можеш да си кажеш имато. А първия завой да изтървеш трябва да си или надрусан, или незнам какво...В мокро време не е никакъв проблем да се взима на пълна газ, за сухо да не говорим.

 

Абе на теб не ти ли писна да се вреш насякаде!!!!!!!!!!!!!!Ти въобще знайш ли кво значи СЧУПЕНО ребро!! Секи случай не е да ти се клати наляво и надясно и в момента съм с ГИПС !!!!!! Така че ако продължиш да се заяждаш ще репортвам на модери и админи!!!!

Link to comment
Share on other sites

Така че ако продължиш да се заяждаш ще репортвам на модери и админи!!!!

 

Пробвай :rolleyes: Ако не стане опитай при арменския поп. Щом си успял да счупиш и да обърнеш картинг, явно си национал в параолимпийския отбор, трениращ с картингите на лаута :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти не мога да разбера на къв се правиш!!Наиш ли през къде ми минава кой познаваш и кво ша ми направи!!!! Няма нищо нечовешко да направиш грешка карайки на тъмно мокро и на 2 водки......който тъпаците от лаута не усетиха :D

Link to comment
Share on other sites

Ти не мога да разбера на къв се правиш!!Наиш ли през къде ми минава кой познаваш и кво ша ми направи!!!! Няма нищо нечовешко да направиш грешка карайки на тъмно мокро и на 2 водки......който тъпаците от лаута не усетиха :D

ооо! значи когато отидем да караме да ми напимниш първо да те проверя за алкохол! :tongue може и аз да пострадам покрай теб! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз пък си карам и давам газ спокойно и по едно време една лелка ме изпреварва :tongue и аз съм нервен и като се засилих през тревата малее....намокри ме онова,което пръска,но станах първи :punk :punk :punk :punk малко ми викаха,ама т`ва да те изпревари някаква леля си е за срам ве! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
олееее хорца ... неска хоа аз да карам права си една обиколко без проблем ... тъъъъъъ втората кво са ядосах , че двама от приятелите ме минаха и почнах завоите без спирачки и изведнъж кво стана карата са обърна и аз рефлекс ли кво залегнах и целия карт падна в/у мен цялата му тежест и ви кааам едвам изпълзях от него ...... :lol: Сия цялото ми рамо е насинено лакатя целия надран ....... карта му разбих резервоара потече , спшолера му се надра от сухленето ...... Оле голям кусмет извадих , че се разминах с толкова малко :punk

 

samo deto e nevazmojno kartinga da se obarne usven ako nqkoi ne te iztrqska sas si4ka sila , ne mi spori razbiram gi malko pove4ko ne6tata imam priqtel koito e mexanik na vlado arabajiev i sum govoril i s dvamata otnosno obara6taneto na kartgina dori na vlado profesionalniq karting koito e 50konq na 125cc ne moje da se obarne v zavoi da ne govorim za tia orientalki na lauta koito sa 200cc na 9 konq i sa dosta po tejki....

Златна карта 100% отстъпка......хубууу е да познаваш управителя :D

leko.....zlatnata karta e 20% q kaji da viim koi e opravitelq....

 

moita e 40% otstupka puk.Iskma i az s 100% :) vseki den ti kaam 6a hoda na karting :))))

i 40% nqma.... 20 % e nai-golqmata otstupka leko se izsilvate ;)

 

 

ina4e neznam predi dali ste karali dali se sabraxte ili ne no sum navit da si napravim edna sre6ti4ka az ot skoro po4nax pak redovno da xoda da karam s mexanika na vlado i sled nqkolko saveta postignax vreme ot 56.7 oniq den , pri polojenie 4e pistata e studena i ne q durji kakto trqbva kartinga i pri li4no teglo ot 95kg smqtam 4e e dobre...... :P

taka 4e ako pravite nqkva zbirka pi6ete me i mene 200% , to kat kara6 sam nqma trapka :P

Link to comment
Share on other sites

su6tnost nqkoi te e izlagal ako moje6 da kara6 ne e problem da si vliza6 s gas..... su6tnost profesionalnoto karane ili karaneto za naprednali se izrazqva to4no v tova da ne ti se surka zadnicata po zavoite a da znae6 traektoriqta na zavoq kak da vleze6 taka 4e da ne se nalaga da puska6 gazta da ne govorim pa za izpolzvane na spira4ka :P

Link to comment
Share on other sites

В завоя се влиза с ясна представа на траекторията по която ще го минеш. Спирачка, ако се наложи преди завоя, в самия завой вече с газ. Тези спънатите на Лаута колкото се може без спирачка, само с правилна траектория и отнемане на газ.

Link to comment
Share on other sites

Всяка седмица сме на пистата и сега след като се постопли и изсъхна става яко шоу всеки път. Във връзка с навалицата обаче обмисляме ходения в късните часове , защото иначе има досадно чакане и много "препятствия" по пистата.

 

DrEvil спирачка с малките коли изобщо не е нужно да се натиска за тези, които знаят да карат. За съжаление с по-мощните няма как да се направи шоу поради липсата на бройки. В нашата група времената са от 0.56 - до 1.03 мин. Разбира се влажно ли е времената се влошават. Едно е сигурно - голяма веселба става.

 

Да предупредя всички, че с хубавото време са украсени и цените - обиколката с малките е 1.20 лв.

 

 

ЕДИТ: Носят се слухове, че до митницата се прави нова картинг писта, която ще е с много хубави болиди, дано да е истина

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...