Jump to content
BulForum.com

mp3.com.hk


bastun4o

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
CTRL+F?
Да ама нещо не бачка по тоя начин. Я разясни малко, че явно аз не мога да разбера как се бачка така.
Link to comment
Share on other sites

какво означава "не търси както трябва" ? как може да не търси както трябва? търси това което вие му напишете. тук просто няма как да сгреши. то търси текста който сте написали в страницата която сте отворили. каква грешка може да има?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен с JOU JOU прекалено се разчу и може да ни резнат клона

Link to comment
Share on other sites

Да бе, и аз съм съгласен, стига с тая тема вече. Който не е разбрал, на PM

Link to comment
Share on other sites

Така е лесно... "аз видях.. другите да се оправят. айде затваряйте темата" тц тц тц... и какво ще рече "на PM"? bastun4o да пуска на всички потребители не отговорили в темата? някакси егоистична ми се вижда цялата тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Така е лесно... "аз видях.. другите да се оправят. айде затваряйте темата" тц тц тц... и какво ще рече "на PM"? bastun4o да пуска на всички потребители не отговорили в темата? някакси егоистична ми се вижда цялата тая работа.

 

Съгласен съм напълно.

Link to comment
Share on other sites

Така е лесно... "аз видях.. другите да се оправят. айде затваряйте темата" тц тц тц... и какво ще рече "на PM"? bastun4o да пуска на всички потребители не отговорили в темата? някакси егоистична ми се вижда цялата тая работа.

Добре бе, добре, после няма да мрънкате обаче що са го затворили:)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...