Jump to content
BulForum.com

mp3.com.hk


bastun4o

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
Само при мен ли като влезна в сайта не ми дава Enter ????

това като проблем ли го приемаш? какво толкова проблемно е, че се влиза с бутон?

Link to comment
Share on other sites

Something wrong :( вмсто да ми пише ENTER , както обикновено , сега пише :

[ are you a hong kong musician? we need your music! ]

want to listen to music right away? try SHOUTcast streaming mp3!

did you have a happy feeling recently, or want to read about other people's happy feelings?
visit Shun's Happy Feeling Exchange! [4847 clicks since 8-june-2000]

 

:( някой да има идея как да го оправя ?

 

това като проблем ли го приемаш? какво толкова проблемно е, че се влиза с бутон?

 

(vas90 @ Jul 3 2005, 22:13 PM)

Само при мен ли като влезна в сайта не ми дава Enter ????

Link to comment
Share on other sites

сори. като е червенко и е супер голямо тогава го забелязвам. болят ме очите, лягам.

провери си ай пи адреса. нали преди време имаше някакви оплаквания, че ЕК сменят адресите. ако не е стандартен еврокомски звънни на съпорта. ако си е окей, провери файъруола ако имаш такъв. аз се отказах да ползвам, защото само проблеми създава.

кофти работа е това твоето.

Link to comment
Share on other sites

сори. като е червенко и е супер голямо тогава го забелязвам. болят ме очите, лягам.

провери си ай пи адреса. нали преди време имаше някакви оплаквания, че ЕК сменят адресите. ако не е стандартен еврокомски звънни на съпорта. ако си е окей, провери файъруола ако имаш такъв. аз се отказах да ползвам, защото само проблеми създава.

кофти работа е това твоето.

хмм сега ще пробвам каквото се сетя ... съшо така и няколко рестарта :( . Ако не стане утре ще звънна да питам в съпорта ... не знам дали ще ми кажат нещо , но си струва да опитам :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Аз пък кат влезна в сайта ми дава Forbidden защо?

 

'щото всичко на 8083 е down .... ако чакаш само на локалния, корени може да пуснеш. търси си другаде. начини и средства - бол :D

Link to comment
Share on other sites

Бах постоянно го прецакват :( Почвам да се нервя (ама кои ме пита :) ) Ся като влезна идам Ентер и зарежда и си седи на Ентьра!?Някои да има инфо га ще го пуснат пак да си работи нормално!?!??! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Бах постоянно го прецакват :( Почвам да се нервя (ама кои ме пита :) ) Ся като влезна идам Ентер и зарежда и си седи на Ентьра!?Някои да има инфо га ще го пуснат пак да си работи нормално!?!??! :angry1

И на мен до вчера ми беше така, но днес гледам се е оправило. :)

Link to comment
Share on other sites

Съръвра се претоварва постояно особено вечер и обяд :wacko: :wacko: :wacko: не издържа по напоа зза това по-някой път сваляме(аз не свалям от там) с по 5 кб а и не качват нови раоти :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Имам един въпрос зощо не ми отваря сайта, а ми отваря някъв кофти сайт

Link to comment
Share on other sites

Абе не разбирам за какво е нужно всеки да повтаря поста на предишния?? Ясно е, че отваря сайта, дето се отваря когато го напишеш извън мрежата на ЕК. Като се вземе предвид, че всичко останало работи (филми,програми, игри), следва, че временно сайта за МР3 на ЕК е изключен от вътрешната мрежа и скоро ще го пуснат (най-вероятно)...след известно време. ;)

Скоро имаше бекъп на единия сървър, доколкото разбрах....може да правят я ъпгрейд, я профилактика......дотогава се ориентирайте към алтернативни източници. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Боже, ти и пари ли даваш.

 

Липсата на сайта не е кой знае какво, като се има предвид, че не се ъпдейтва толкова често.

Link to comment
Share on other sites

Липсата на сайта не е кой знае какво, като се има предвид, че не се ъпдейтва толкова често.

Aйде бе. Ъпдейтва си се и още как. Не знам за вас, но аз проблеми със сайта нямам. Важното е да си тарикат. :P

Link to comment
Share on other sites

А,не,сайтът не бачка сигурно защото вчера си платих дата-та и този вече не ми трябва :bgrin:

Иначе е гадно,да,дано скоро да го оправят.

и от какъв зор плащаш при положение, че си имаме това... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...