Jump to content
BulForum.com

mp3.com.hk


bastun4o

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Що не мога да влезна в сайта от няколко часа? Проблем с него или с мен? Някой да има същият проблем. Стигам само до ENTER и после не става?

Link to comment
Share on other sites

Що не мога да влезна в сайта от няколко часа? Проблем с него или с мен? Някой да има същият проблем. Стигам само до  ENTER и после не става?

 

mp3 се оправи. Да видим с филмите кога...Сигурно повредата на магистралния кабел между Хонг Конг и Япония са започнали да я оправят от Хонг Конг. :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Търсиш само по изпълнител, от главната страница с архива. Намира само това, което можеш да намериш и ръчно, с търсене, за малко повече време. Май май това е единственото спасение за сега.

Link to comment
Share on other sites

mp3 се оправи. Да видим с филмите кога...Сигурно повредата на магистралния кабел между Хонг Конг и Япония са започнали да я оправят от Хонг Конг.  :laughing:  :lol:  :laughing:

Patience! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Кефиш ме, че винаги мненията ти са някак си...............лаконични! :)
Link to comment
Share on other sites

velvet_underground mi qj si go kvo me zanimava6. Ako ne si zabelqzal ti kazvam kak da si otkrie6 vuprosnata pesen puk pak si q durpai ot saita.

само че не тук е мястото да казваш че имало търсачка в dc++, щото темата е друга

Link to comment
Share on other sites

samo 4e

 

QUOTE(Mepk @ Jun 17 2005, 18:57 PM)

kak da si otkrie6 vuprosnata pesen puk pak si q durpai ot saita.

 

Samo 4e.

 

Ednoto nqma vrazka s drugoto.S tarsa4kata na DC++ moje6 da nameri6 pesenta samo ako se namira na nqkoi ot HUB-ovete koeto ne zna4i 4e 6te q ima i na saita.

 

 

КАПИШ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...