Jump to content
BulForum.com

zara


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

"Ааа аз теб те познавам - ти си от рекламата с крокодилите... :rolleyes: "OMFG - имаме ли некви звероукротители и силни преспивателни...? :sick

Дано никой не си помисли, че омразата ми към този "индивид" Зара е породена от това, че въобще не понасях тъпото шоу "ББ" - не няма такова нещо :wir ....нямам нищо против предаването - ОСВЕН НАПАЛМ :sayjin

Един съвет мога и дам : да си направи 2-3 пластики и да ходи да става чалга-певица....мухахахах :punk

Link to comment
Share on other sites

Невинното ми детско съзнание...УНИЩОЖЕНО!!! :sick .СЕГА...ще трябва да отида и да си тегля ножа... но преди тва ще си изчистя килима :sick :sick . Втората снимка беше пълна потреса!!! Ужас!

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да излезе човек лошо на някой снимки, но това е ФОТО СЕСИЯ! има гримьори, професионална техника, професионални фотографи!! недопустимо е да излезе така човек. явно тя наистина така си изглежда. и с тия мъжки движения.. направо ме подлудява.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъъъъъъ!!!!!!! :sick

 

Това беше по-гадно и от труп на полуразложено прасе!!

Не съм гнуслив, ама тая е много гадна!!!!

Link to comment
Share on other sites

e кво пък чак толкова

се гнусите фе

щото сигур на 13 години сте били сичките едни красавци

на памела анд.. снимки от нейното детство виждали ли сте

еми и тя според мен е супер грозна тогава ... да зема да пусна тема "пам-грозна " ???

 

се едно сте очаквали да е била красива като малка !!!

то тя ся е грозна на 19 години което сигур е максимума на красотата `и

Link to comment
Share on other sites

Е вии пък не мислите ли за хората със слаби сърца ;) тая мноо грозна била :sick

Link to comment
Share on other sites

Бахти грозила майна... Не че сега е нещо особено, но поне е на светлинни години от тогавашната визия, евала че поне се е пооправила ;)

Link to comment
Share on other sites

Аааа,каква е мазна само :devil Най-после някой да затвори устите на всички,които смятат Зара супер мадама.Мен честно и по Нова Тв като я гледам накипрена пак не ме кефи-има нещо противно в нея-май нещо в интелекта,макар че той не се вижда.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-лошото е че се мисли за хубава и се изживява като фотомодел :sick Аман вече от неоправдано самочувствие :sick :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако ви е тежко и неможете да повъ*нете - цък   :)  :D  :P

 

Aйде да си оправиш линка, че за никъде не е. и да ми отговориш, защо даваш линк към тема със същите снимки, но в друг форум?

Link to comment
Share on other sites

Aйде да си оправиш линка, че за никъде не е. и да ми отговориш, защо даваш линк към тема със същите снимки, но в друг форум?

Аз давам абсолютно същия линк както и в първия пост, ако някой е преял и му се :sick - да види линка. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...