Jump to content
BulForum.com

zara


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Малеееееееееееееееееее! К`во го направихте момичето! Явно мнението ми не се различава само с няколко човека. На мен пък много ми се иска да видя самодоволната мутричка на този, който е качил снимките в нета, за да го поснимам и аз малко, пък после да видим кой как излиза! Нямам впечатления за Зара. Това реалити шоу въобще не го гледах(само два пъти, ама и двата пъти попаднах на секс-то пък и един секс....), но тези снимки са просто върхът на сладоледа! Що не вземете да пуснете една тема за снимките от срещата масовка, за да :sick един друг! Поне фотографите имат близки наклонности-да хващат хората във възможно най-отвратителната поза.

Link to comment
Share on other sites

а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а

Крокоидила Гена е по-хубав бе !!!

Link to comment
Share on other sites

Малеееееееееееееееееее! К`во го направихте момичето! Явно мнението ми не се различава само с няколко човека. На мен пък много ми се иска да видя самодоволната мутричка на този, който е качил снимките в нета, за да го поснимам и аз малко, пък после да видим кой как излиза! Нямам впечатления за Зара. Това реалити шоу въобще не го гледах(само два пъти, ама и двата пъти попаднах на секс-то пък и един секс....), но тези снимки са просто върхът на сладоледа! Що не вземете да пуснете една тема за снимките от срещата масовка, за да  :sick един друг! Поне фотографите имат близки наклонности-да хващат хората във възможно най-отвратителната поза.

eee жужи. ми тя сама си ги е качила снимките.

ммм това е сайтът, от където взех 4 произволни снимки. Има бая още. Ама никой не казва, че се е снимала и за такива пълни с млади модели от източна Европа сайтове

ето го и адреса http://www.rossmodels.bg/

Link to comment
Share on other sites

Малееее! На тъмно е зле, но на светло е още по-зле. :sick

Бе не че Зара е нещо особено, но според мен на фотографа трябва да му се отрежат ръцете. Тези снимки са толкова долнопробно направени, че и Наташа Хенстридж да беше снимал пак щеше да излезе като Квазимодо. :allien

Link to comment
Share on other sites

Аххаха пичове,смешно ми стаа как пишете тези постове,ахахах.

Тя ако ви пусне на вас,аз ша ва черпа с най-скъпата бира:)

Ай като сте толкова снисходителни,покажете на кво мяза гаджето ви,ако имате де :devil

Link to comment
Share on other sites

ebahti i protivnata sliva

Пич...добре, че не съм те чула да казваш такова нещо на живо по адрес на която и да е жена. Директно взимам най-тежкото и остро нещо наоколо и го имплантирам с бясна скорост в черепната ти кутия. Що за отношение, що за изразни средства??? Това се отнася и за няколко други поста в тази тема. Мъже...вземете се в ръце и внимавайте малко повече какви епитети използвате. Има далеч по-изтънчени начини да назовете дадена жена "противна слива", ама явно не ви достига сивата субстанция, за да ги измислите.

Link to comment
Share on other sites

Малко по-изтънчен на чин да наречем една жена "противна слива".

По-изтънчената обида тежи еднакво с грубата,защото изисканата псувня не скрива истината.Доколкото за снимките...заренцето ги е видяла и си е поправила визията след тях.Снимките и след Брадъра,които се продаваха на търгове из странта не са лоши.

Link to comment
Share on other sites

//oftopic

Директно взимам най-тежкото и остро нещо наоколо и го имплантирам с бясна скорост в черепната ти кутия

snejko, не знам как да ти опиша колко много се зарадвах като го прочетох това. Едва ли някой ще може да изрази по добре от теб този "акт"с думи.

 

//относно темата

С опастност да ми забият нещо остро и тежко в главата, но Зарето не е от най-големите хубавици на този свят (че и дори не беше и най-хубавата в бившия БигБрадър).Ако бях с такива джуки едва ли щях да тръгна да ставам фотомодел. Може би щях да имам шанс на някое околовръстно.

Link to comment
Share on other sites

1.снимките са гадни

2.Тук е много малка

3.косата и е гадна

иначе си е същата зара,която уж всички харесват :)

не мисля че трябва така да я плюете,не е чак толкова грозна

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...