Jump to content
BulForum.com

най-тъпия спорт


LPFC

Recommended Posts

ГеоргиК,май да.хахах,ужас е-тук и тук.Тези шотландци са връх в идеотщините!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply
Във Финландя има състезание по хвърляне на Nokia...

 

А какво ще кажеш за тия дето гонят пита кашкавал по баир и си чупят крайниците?

Link to comment
Share on other sites

ей тези с кашкавала верно са изроди.изкуших се да сложи и тяхна снимка,защото са феноменални.Кърк,как се сети,бе?

тук

хаха

хо

Link to comment
Share on other sites

Ей как не се сетих по-рано - джудо. Това е супер смях - само някви пичове се дърпат за реверите и се сритват по опорния крак...много рядко с някакъв успех...

Е такива като теб трябва да излезнат на татамито с някой обигран , да ти покаже красотата на спорта , да те хвърли 1 път без хват , да си счупиш нещо , после да ти направи и ключ да ти счупи ръката , накрая да ти направи одържане и да те остави без въздух . Не случайно този спорт е наречен " Спортът на пеперудите " , в него има толкова красота , но някои хора просто не могат да я видят . Едно от малкото бойни изкуства които се практикуват на Олимпиадата . Как може да говориш без дори да знаеш за какво говориш , давате ей така мнения без дори да сте видяли ...

За мен тъп спорт няма - има тъпи спортисти , щом има състезатели които практикуват спорта значи той е интересен !

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че ако аз излезна срещу някой голям майстор (а и срещу някой левак сигурно пак), ще ме смачка. Разбира се тия, които се кефят на такива неща, ще го харесат. На мен принципно не ми харесват побоищата, а в джутото нещо различно от дърпане на реверите се случва рядко. И повярвай ми, гледал съм доста (с голяма мъка и главна заради българи на разни първенства) или поне достатъчно.

 

Caber Toss RULZ...

Link to comment
Share on other sites

ГеоргиК,май да.хахах,ужас е-тук и тук.Тези шотландци са връх в идеотщините!

 

 

Май и ти говориш без да мислиш. Наричаш незнам-си-колко-вековна традиционна игра идиотска ?! Може би щото носят полички ? Незнам да ли ти е известно, но по традиция точно тия "полички" са символ за мъжествеността на всеки себеуважаващ се МЪЖ! Това, че традицийте ни са коренно различни не значи, че задължително техния спорт е глупав. А и не виждам какво толкова му е идиотското да мъкнеш тоя стълб незнам-си-колко метра ... хем трябва да пазиш равновесие, хем да гледаш къде вървиш, хем да го държиш туй незнам-си-колко-килограмово дживотно.

 

Ай!

Link to comment
Share on other sites

За мен най-умрялият спорт е кърлингът.Никаква емоция,никаква страст,да не говорим,че и с нищо не допринася за развитието на тялото.Но това си е мое мнение,щом на някой му харесва,да се занимава с него.

Link to comment
Share on other sites

pravi shte che vseki sport, koito ne iziskva fizichesko usilie ne bi triabvalo da se priema naravno s drugite. primer naskoro sportist na godinata v bylgaria stana tanio kiriakov..... ot tova po-sporten chovek ne moje da ima! drug sport, v koito syshto go biva, e predpolagam 3 po sto sys shopska... nazdrave!

Link to comment
Share on other sites

Който смята, че кърлингът е тъп и има нерви, може от утре да гледа по Евроспорт световното първенство за мъже. Може пък някой да се разубеди...

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

 

Я отиди до аптеката да земеш нещо за глава че като те слушам ми се повръща :sick

А за най-тъпия спорт мисля че е голфа просто за мен е безмислена тая игра :blink:

Link to comment
Share on other sites

За мен тъп спорт няма!! :D Един спорт не си ли го пробвал(тоест да си го играл) не можеш да кажеш дали е тъп!!Така от гледане по телевизията само не става :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Хокеи на лед, голф, ханбал,БГ футбол,боллинг,конен спорт,крикет,гребане и др. не се сещам.А и бокса и бейсбола и поло :D ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен доста спортове са тъпи. Като започна от баскетбола, мина през голфа и полото, та чак до бокса. И още много други.

Но пък щом ги има и се практикуват, значи някой ги харесва ;)

 

боллинг

Муахахахаха! :lol: :lol: Ю сак, мееен!

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

 

 

Еее имам чувството,че само ти ме разбираш.Дори да е въпрос на живот и смърт няма да гледам футбол,да не говорим да играя футбол.Аз лично съм против футбола.

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

Ами нека внеса малко яснота в съзнанието ти! На този свят трябва да има и глупави хора - само така гениите като теб могат да изпъкнат :excl: Било хубаво че ни бият :confused :angry1 Абе ,момче, ти наистина ли го мислиш :confused :excl: :confused Защото ако е така дори всичките участници във този хорум не могат да ти помогнат! От изказването ти съдя , че ти не харесваш абсолютно всеки спорт :blink: Да не би да завиждаш на спортистите , че си изкарват хляба с най-чистите възможни средства :confused Между другото, ако някога имаш нужда от професионална помощ(а според моето скромно мнение имаш крещяща нужда от такава) винаги ще ти помогна :punk

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

da te cherpq kola?

Link to comment
Share on other sites

най тъп спорт - Волейбол и Баскетбол. по-глупави игри няма. особено Волейбола. малеееееееееееееее. не ми се говори просто.

 

колкото до кърлинга и бейсбола.. незнам какво не им харесвате. в кърлинга има смисъл (колкото и странно да ви се вижда), в бейсбола също.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...