Jump to content
BulForum.com

най-тъпия спорт


LPFC

Recommended Posts

Еее имам чувството,че само ти ме разбираш.Дори да е въпрос на живот и смърт няма да гледам футбол,да не говорим да играя футбол.Аз лично съм против футбола.

Джеймс, най-накрая намери поне един човек на планетата Земя, който да те разбира! хахахахах :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Konnite sportove.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има и състезание по плюене на динени семки ако става за въпрос - кво ще кажете за тва!!?? :punk :punk И аз мисля че няма ТЪП спорт!!! Просто всеки спорт е начин на забавление и понякога основна цел в живота!!! А няма човек, който живее без тези две неща! :) :)

Link to comment
Share on other sites

mi neznam sigurno ama mislq che krikert se vika na tva deto s edni chukove s dalgi drajki udrqsh po edni topki i te minavat prez edni tunelcheta za nego imah predvid che e tap nz dali e aristokrati4en ma po filmite razni bogati angliiski lordove go igraqt i zatva :D

Link to comment
Share on other sites

Как кой?! Футболът! Някакви загубеняци тичат след една топка и я ритат. Да не говорим за цялата мания около него. Не мога да проумея как може нещо толкова глупаво да е толкова важно за широката маса. Защо има спортни новини след всяка редовна емисия?! Защо няма примерно компютърни?! Или каквито и да било други. За някои хора това е дори религия. Много хубаво, че ни бият. Дано и за напред все ни бият. Тези момчета, на терена, те не са отишли да играят заради мене и тебе, а заради себе си - да си натъпчат джобчетата със зелено и да си гледат кефа после. Нека го правят, но да ги боготворя - никога!

Абсолютно подкрепям няма по- голям идиотизъм от футбола цялата идея на играта е привърженицете на двата отбора да си купят билети фанелки знамена да се наковат като казаци и да се бият :confused .Колкото до това което става на терена незнам защо толкова хора казват на този вид бизнес спорт :confused .

Link to comment
Share on other sites

mi neznam sigurno ama mislq che krikert se vika na tva deto s edni chukove s dalgi drajki udrqsh po edni topki i te minavat prez edni tunelcheta za nego imah predvid che e tap nz dali e aristokrati4en ma po filmite razni bogati angliiski lordove go igraqt i zatva :D

 

Същото де...крокет...

Link to comment
Share on other sites

Бадминтонът всъщност е готин... (и не съм психар, моля да се отбележи :bgrin: ) Не, сериозно, първите 2 пъти кат ходих, мислех, че от тая глупост по-голяма нема... После разбрах, че всъщност освен външния вид на перцето и ракетите (щото и те не са същите), играта няма нищо общо с федербал... даже е точно обратното!

Както и да е...

Според мен тъп спорт няма, всеки спорт има смисъл и хора, които са зарибени по него. Това, че някои са по-трудни за разбиране, не означава, че са тъпи... :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма тъп спорт както няма тъпа музика.

Щом нещо е известно и има последователи значи е до някаква степан стойностно.Така е в музикат, така е и в спорта.

Link to comment
Share on other sites

Абе за футбола малко:

много готина игра и за цъкане, и за гледане; глупавото е в това, че в него се хвърлят космически суми пари. Как мога да приема това, че парите, дето се въртят в тоя шоу-бизнес, надхвърлят многократно БВП на много от страните от третия свят, да кажем?!? Или пък в България: пари за футбола винаги е имало предостатъчно, а другите спортове все трябва да се оправят с някакви жалки спонсорства. А като ги видя в мачовете от първенството - направо ги мързи да бягат, бахти мърдите - просто сравнете един нашенски мач и един от Англия...

Та за най-тъпия според мен спорт: ГОЛФ - сууупер снобарска работа

Link to comment
Share on other sites

Няма тъп спорт както няма тъпа музика.

Щом нещо е известно и има последователи значи е до някаква степан стойностно.Така е в музикат, така е и в спорта.

Прав си!Има само хора,които не харесват едно или друго !

Link to comment
Share on other sites

za men nai tupiq sport e SPORTNOTO HODENE ... ako ste go gledali , sigurno ste zabelqzali kak 50-100 metra predi finala hodqt kato nedugavi patki ..

sled tva se narejda i handball-a , kurling-a , goneneto na pita kashkaval , rugbi .. ako se setq oshte shte pisha 4e ne mi idva sega na akala :P

p.s. : abe tva s furlqneto na Nokia e zabavno :) hahaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе за футбола малко:

много готина игра и за цъкане, и за гледане; глупавото е в това, че в него се хвърлят космически суми пари. Как мога да приема това, че парите, дето се въртят в тоя шоу-бизнес, надхвърлят многократно БВП на много от страните от третия свят, да кажем?!? Или пък в България: пари за футбола винаги е имало предостатъчно, а другите спортове все трябва да се оправят с някакви жалки спонсорства. А като ги видя в мачовете от първенството - направо ги мързи да бягат, бахти мърдите - просто сравнете един нашенски мач и един от Англия...

Ами в Европа футбола освен спорт е и доста доходоносен бизнес, а в България се перат пари...

Link to comment
Share on other sites

кога ли ще си направим една класация за най-тъпа тема :rolleyes:

какво значи най-тъп спорт? за мен баскетбола е най-тъпия спорт, за баскетболистите футбола може да е най-тъп... няма смисъл да продължавам с примерите, мисля че ми разбрахте идеята :bgrin:

 

mi mai si prav futbola e mnogo selski sport, a basketbola si e super gazariika

Link to comment
Share on other sites

kak moje da kazvate base ball ta vie dori ne ste ia igrali we horaa, az ve4e4 igraia za 10 den, mnogo iako s o6te dvama trima se sabirame i kurtim mivki :punk mn iako podariha mi rakavica ot amerika i topka s niakvi avtografi po neia, az bohalka si imam (ot mutrinskite mi godini). Samo deto eedin put topkata otide na bolivarda i za malko da ia sma4kat :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм че на всеки човек му допада различен спорт ама квото и да ми говорите Крикета е сууупер тъп и снобарски спорт

Link to comment
Share on other sites

БИЛЯРД

:sayjin

 

Ако си играл поне и малко билярд ще разбереш че това не е никак тъпа игра!! :angry1 :angry1 Даже бих казал че е много яка защото те кара да мислиш!!Примерно как да одариш за да си нагласиш бялата топка за следващия удар!Дали да е силно или лекичко така че изобщо не си прав :punk

Link to comment
Share on other sites

БИЛЯРД

:sayjin

Въпрос на гледна точка :) мен билярда ма кефи, играй веднъж поне да видиш че е интересно :punk

А лично за мен най-тъпия спорт е ония дет с някви коне прескачат препядствия мноо е тъпо тва :sick

Link to comment
Share on other sites

za men nai tupiq sport e SPORTNOTO HODENE ... ako ste go gledali , sigurno ste zabelqzali kak 50-100 metra predi finala hodqt kato nedugavi patki ..

sled tva se narejda i handball-a , kurling-a , goneneto na pita kashkaval , rugbi .. ako se setq oshte shte pisha 4e ne mi idva sega na akala :P

p.s. : abe tva s furlqneto na Nokia e zabavno :) hahaa :lol:

и аз съм на твойто мнение ! тва не би трябвало да е спорт , а ..... некъф фън такъф .... нещо като ДЖАК АСС хахахахаха :laughing: :punk :lol: ама наистина е Супер смех като ги гледам !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...