Jump to content
BulForum.com

най-тъпия спорт


LPFC

Recommended Posts

rubber head ti lyd li si :angry1 .Sigyrno samo ti misli6 4e Basketbola e

nai tapiq sport

Saglasen sam s teb ako ima6 predvid balgarskiq basket

Nameri si ot nqkade nekoi ma4 na Michael Jordan i 6a razbere6 za

kvo stava vapros

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Mai vednuj bqh 4ul 4e po tradizia v Mexico se bilo provejdalo sustezanie po pluene na dobre sdufkan tiutiun :) .Sustezanieto go pe4eli toq koito go izplue nai nadale4e B) .Spored men tva e mnoo glupaf vid sustezanie oshte pove4e 4e go bqha opredelili kato vid sport :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Mai vednuj bqh 4ul 4e po tradizia v Mexico se bilo provejdalo sustezanie po pluene na dobre sdufkan tiutiun  :) .Sustezanieto go pe4eli toq koito go izplue nai nadale4e  B) .Spored men tva e mnoo glupaf vid sustezanie oshte pove4e 4e go bqha opredelili kato vid sport  :bgrin:

А к`во ще кажеш за надплюването с динени семки или пързаляне с динени кори :excl: :blink: :lol: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Всички се хванахте за кърлинга, че бил най-тъпият спорт и един след друг кърлинг та кърлинг, а всъщност както някой каза не е чак толкова тъп като разбереш за какво става въпрос.

 

Поддържам мнението на paradox___ за крикета....

 

Но безспорните ми фаворити са поло и голф, който освен тъпи са и крайно снобарски.

Link to comment
Share on other sites

Определено за жени е тежка атлетика :devil Иначе са много - различните разновидности на лека атлетика, плуване, гребане...... Това за мен са зарибени спортове за практикуване през свободното време, но не и за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Абе спорт тото е най-тъпия спорт :laughing: :D

А гледали ли сте някога американски футбол. Ако не сте,гледаите и тогава ще си говорим...Бейсбол верно е един много малоумен спорт,колкото и пъти да седна да гледам,е не става,адски е отегчително и безсмислено.

Link to comment
Share on other sites

Американски футбол съм и играл... Също има доста интересни тактически варианти, които са основата на играта. А и смятам, че е добре замислен спорт заменящ по-динамичния, но и зверски ръгби... Австралийският футбол е друго нещо...там хем е касапница като при ръгбито, хем е още по хаос...

Стана дума за поло...ох поло...това вече е тъпо...

Link to comment
Share on other sites

Колоездене (за гледане става въпрос) , също така хвърлянето на Нокиа (доколкото знам някъв метнал 60 метра :blink: малко ми се стори преувеличено де) ... а Поло какво е ? Бтв за гледане и шаха е тъп :( може би играта , в която се иска най-много мислене , логика и бърза мисъл , но за гледане :sick 3 часа на ход :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi naj-tapiqt sport za mene e golfa. Qko e da gledam zeleni polqnki ama da gi gledam kak lomqt malka bqla top4ica i sikat da q vkarat v dumka na kilometri................. emi are ama tva e mnoo tapnq !

Link to comment
Share on other sites

Колоездене (за гледане става въпрос) , също така хвърлянето на Нокиа (доколкото знам някъв метнал 60 метра  :blink: малко ми се стори преувеличено де) ... а Поло какво е ? Бтв за гледане и шаха е тъп :( може би играта , в която се иска най-много мислене , логика и бърза мисъл , но за гледане  :sick 3 часа на ход  :lol:

А да си чувал за ускорен шах при който двамата играчи имат по 15 минути за цялата партия ? Явно не си . Шах RuleZ !

Link to comment
Share on other sites

Сумото за мен .... доколкото и е спорт де ... Не ми е приятно да гледам въобще сланини навсякъде, а за практикуване ми липсва ... да го наречем предпоставка ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей как не се сетих по-рано - джудо. Това е супер смях - само някви пичове се дърпат за реверите и се сритват по опорния крак...много рядко с някакъв успех...

Link to comment
Share on other sites

А да си чувал за ускорен шах при който двамата играчи имат по 15 минути за цялата партия ? Явно не си . Шах RuleZ !

Чувал съм разбира се , но според мен това не е истински шах ... Просто когато играят толкова бързо понякога им се налага просто да бутат фигурите без да имат някъква определена стратегия и идея за победа . А и не си мисли , че не уважавам шаха - явно си останал с погрешно мнение.

 

Ей как не се сетих по-рано - джудо. Това е супер смях - само някви пичове се дърпат за реверите и се сритват по опорния крак...много рядко с някакъв успех...

 

Ами те спортове от тоя сорт са най-тъпи :lol: Повтарят се едни и същи неща във всеки мач как да ти прави кеф да гледаш :confused . Понякога има и гадни кик-бокс мачове - просто се блъскат цял мач , без атрактивни изпълнения , а за мен това не е много интересно . Разбира се има и страшни мачове , с акробатични удари , скокове , удари във въздуха и т.н . B) Мен ме дразни спортни танци :sick

Link to comment
Share on other sites

Ей как не се сетих по-рано - джудо. Това е супер смях - само някви пичове се дърпат за реверите и се сритват по опорния крак...много рядко с някакъв успех...

 

Verno i az zabravih za toq glupav sport. Zna4i judo , kyrling , sportno hodene tva sa edni ot nai tapite sportove na sveta razbira se ima i drugi.

Link to comment
Share on other sites

Не забелязах да споменахте онзи шотландеския спорт дето хвърлят телеграфни стълбове или някави други стълбове от този род (как му е името на този спорт ?) :P

а и спортното ходене...смешно е първите 40 секунди,но после :sick

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че говориш за Caber Toss. Играта е хвърляне/търкаляне на дървета (или поне само стъблата им). Това с телеграфните стълбове сигурно е осъвременен вариант.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...