Jump to content
BulForum.com

най-тъпия спорт


LPFC

Recommended Posts

Кой е най тъпия спорт според вас?

Най изкривената игра на света според мен-това е бадмингтон. Някви психари играят на федербал :blink: Или кърлинг :huh:

Не знам дали темата е за тук,ако има проблем,някой да я премести!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Във Финландя има състезание по хвърляне на Nokia...

Link to comment
Share on other sites

До съвсем скоро бих казал кърлинг без да се замисля. Обаче наскоро имаше световно за жени и го даваха по Евроспорт и като се загледах, се оказа бая хитра игра. Може би най-тъпото и безинтересно е бейзболът. Не знам, какво толкова се прехласват по него американците, а покрай тях и целия свят (англичаните, техните колонии и крикетът не правят никакво изключение)... Определено има много дебилни спортове...лека-полека ще се сетя и за други по-забутани.

Link to comment
Share on other sites

кога ли ще си направим една класация за най-тъпа тема :rolleyes:

какво значи най-тъп спорт? за мен баскетбола е най-тъпия спорт, за баскетболистите футбола може да е най-тъп... няма смисъл да продължавам с примерите, мисля че ми разбрахте идеята :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Твърдо съм за кърлинга и голфа-не понасям спортове, в които хората ходят с дрехи от 18-ти век. Преди няколко дни дваха някакъв репортаж от състезание по кърлинг, играеха в зала на перфектно гладък и лъснат паркет и пак търкаха с тия безумни четки.При леда поне имат някакво оправдание, но това беше уникално тъпо.Хмм...със сигурност кърлинга ми е фаворит,но хокея на трева си го бива също.

А това с хвърлянето на GSM-и се казва Nokia Sport.

Link to comment
Share on other sites

Кърлинг!!!Че то това спорт ли е? :blink: Нито се развиваш физически нито нищо друго.Тва гюле го пускат и където иде там :P Няма смисъл според мен в тоя "спорт".

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за кърлинг, това, определено, е най-малоунмия спорт от всички! И много ме дразнят като го пускат това нещо съвсем леееекичко.....абе не е ли да си го зафучиш като хората :devil Тва е от мен.

Link to comment
Share on other sites

Кърлинг!!!Че то това спорт ли е? :blink: Нито се развиваш физически нито нищо друго.Тва гюле го пускат и където иде там :P Няма смисъл според мен в тоя "спорт".

Какво гюлле бе? :huh: Че то тва повече прилича на чайник. :lol:

И аз давам един глас за кърлинга...А и Yorkie то ако го хвърлят тва силно ще стане малко като боулинг - тоя чайник ще събори всичко по пътя си :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-неадекватното състезание е Ежегодния 200 метров маратон за охлюви!!!Даже си има ограничение на скороста - при повече от 1,2 метра за секунда,охлюва се дискфалифицира!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused :confused :confused :: :bgrin: :cry :cry :cry :cry :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :devil

Link to comment
Share on other sites

ludoto_mimi, ми да, но тогава поне ще стане интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

Чайникът се казва камък и целта е след като са пуснати всички камъни в края на всеки енд да имаш камък по-близо до центъра. Играта е изключително тактическа и се изисква много акъл и много майсторство в ръката. В този ред на мисли бих сравнил кърлинга със снуукъра, но там даже е по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Абе, яко да си го зафучи и т'ва е, кво си играе :P

Link to comment
Share on other sites

бейзбола, американският футбол, тежката атлетика при жените. за други сега не се сещам ама със сигурност има

Link to comment
Share on other sites

По Евроспорт веднъж гледах някакъв спорт дето търкулват една сплесната топчица и ... става нещо ... общо взето нищо не разбрах и ми се стори МЕГА шитня :)

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпият спорт - федербал или там как си се казва бад....

 

 

Що се однася до спорт който мразя да гледам по тв-то - това е колоездене(y/o)

Link to comment
Share on other sites

Според най тъпото нещо в спорта е ,че шаха фигурира в него,не може да има спортист който да пуше по 2 кутий цигари,иначе като игра е чудесна,все пак това е играта на царете,но е абсурдно товa да е спорт,също и "спортния" бридж ми дай тогава и сентасето да стана спорт,не се сърди човече и табла,абсурдно е!

Link to comment
Share on other sites

Чайникът се казва камък и целта е след като са пуснати всички камъни в края на всеки енд да имаш камък по-близо до центъра.

 

Не съм много сигурен, но мисля че целта е да събереш повече точки като вкарваш както-там-се-наричат нещата (камъни?), които плъзгаш в очертаните кръгове тип "мишена" като същевременно избуташ камъните на противника извън тях

Link to comment
Share on other sites

Не съм много сигурен, но мисля че целта е да събереш повече точки като вкарваш както-там-се-наричат нещата (камъни?), които плъзгаш в очертаните кръгове тип "мишена" като същевременно избуташ камъните на противника извън тях

 

Аз съм напълно сигурен. Плъзгат камъните (по 8 за всеки отбор на енд мисля) и като свършат се гледа, чий камък е по-близо до центъра. Поради тази причина само единият отбор може да вземе точки в един енд. Те могат да бъдат повече от една, ако съответният отбор има повече от един камък по-близо до центъра от най-близкия камък на противника (на това световно дето ти казвам САЩ вкараха 4 точки за един енд...).

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK мерси за разясненията. :) Вече не ми се струва толкова безмислено като се намери кой да обясни правилата,но все пак не мисля,че ще е сред любимите ми за гледане :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кой е най тъпия спорт според вас?

Най изкривената игра на света според мен-това е бадмингтон. Някви психари играят на федербал  :blink: Или кърлинг  :huh:

Не знам дали темата е за тук,ако има проблем,някой да я премести!

Ееееееее,стига уе,бадминтончето е супер игра,всяка седмица играя,ела някой път и ти гарантирам,че ще се зарибиш.

Иначе и аз мисля кърлинга за безинтересен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...