Jump to content
BulForum.com

най-тъпия спорт


LPFC

Recommended Posts

Е т'ва определено е най-тъпото което съм чувал>

А кърлинга е доста интересен, когато му научиш правилата и го погледаш час-два.

@farell според мен това наистина е тъпичко, но има много фенове. Ако си забелязала дори и в българия на състезанията се събират по 200-300 човека, което за спорт като този си е доста  :huh:

да тва е бати простотията,прави си сметка тогава тия хора дето му се кефят кви са ;) :wacko: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Като гледам половината все се повтарят с "кърлинг"-а.Май изобщо не ви идва на акъла, че в други държави с различни нрави и култури играта е популярна.

А голф-а и бейзбола, да ги обявявате за тъпи...ми за вас може да са тъпи, за цяла Америка може да не са.Не, че американците са особено умни, ама не значи, че щом един спорт не ви е интересен на вас трябва да се смята за тъп.

Същото важи за кой да е друг спорт.

Link to comment
Share on other sites

Кой е най тъпия спорт според вас?

Най изкривената игра на света според мен-това е бадмингтон. Някви психари играят на федербал  :blink: Или кърлинг  :huh:

Не знам дали темата е за тук,ако има проблем,някой да я премести!

Поло - според мене е по тъпо дори и от кърлинга.

Link to comment
Share on other sites

Поло - според мене е по тъпо дори и от кърлинга.

Това не го знам :D . Ама щом е тъпо не искам и да го знам. А според мен кърлингът е наистина много зле :sick . Въобще не ми харесва като игра , с която се занимават доста хора :pirate . А и освен това има и много публика :wacko: . Никога не бих отделил повече от 3 минути да гледам такова чудо (даже и това е много :ph34r: )

Link to comment
Share on other sites

Това не го знам  :D . Ама щом е тъпо не искам и да го знам. А според мен кърлингът е наистина много зле  :sick . Въобще не ми харесва като игра , с която се занимават доста хора  :pirate . А и освен това има и много публика  :wacko: . Никога не бих отделил повече от 3 минути да гледам такова чудо (даже и това е много  :ph34r: )

Не бе в сравнение с полото кърлинга е яко.Аз понякой път му се кефя.Знаеш ли каква точност и прецизност се изискват , както от хвърлящия , така и от чистачите на леда за да стигне шайбата(или там квото е) кръга , много тренировки иска тоя спорт.Ама все пак е тъп де , не може да се сравнява с футбола да кажем.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ШАХ. Няма спор. То не е никав спорт ама пичовете го стягат като такъв. Кои мускули развива. До колкото знам мозъка не е мускул. Нали спорта е свъзан с движение. Аз такова в Шаха не виждам. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ШАХ. Няма спор. То не е никав спорт ама пичовете го стягат като такъв. Кои мускули развива. До колкото знам мозъка не е мускул. Нали спорта е свъзан с движение. Аз такова в Шаха не виждам. :bgrin:

 

По изказването ти си личи защо не ти харесва шаха. Ти сигурно смяташ, че няма нужда в БЪлгария средното образование да се задължително, нали :)

Link to comment
Share on other sites

По изказването ти си личи защо не ти харесва шаха. Ти сигурно смяташ, че няма нужда в БЪлгария средното образование да се задължително, нали :)

Еми ако питаш мене Вишето трябва да е задъжително. Просто Шаха трябва да го сложат в друга категория щото това е единствения спорт дето аз се сещам който не се движиш вопще.
Link to comment
Share on other sites

Еми ако питаш мене Вишето трябва да е задъжително. Просто Шаха трябва да го сложат в друга категория щото това е единствения спорт дето аз се сещам който не се движиш вопще.

 

Ама чакай бе, човек! Къде е казано, че в спорта задължително трябва да се движиш? Никъде няма такова правило. Ако става въпрос културизма по-не влиза в описанието спорт според мен отколкото шаха. В шаха има директна елиминация в един сблъсък и всичко е ясно, а в разни спортове като кулуризъм, гимнастка и други да ги нарека "креативни спортове" всичко е толкова субективно, че няма накъде. Видяхме в Атина на Йовчев как му го сложиха най-безцеремонно пред целия свят, обаче нищо не може да се направи. Затова спорта е съревнование между двама или повече души, които се елиминират директно при строго определени правила. Другото е BULLSHIT

Link to comment
Share on other sites

Еми ако питаш мене Вишето трябва да е задъжително. Просто Шаха трябва да го сложат в друга категория щото това е единствения спорт дето аз се сещам който не се движиш вопще.

 

Кой ще копа тогава домати на село, кой ще носи табли, мие чинии, чисти тоалетни, продава в магазин за гащи, кой ще мъкне тухли по строежите? B)

А на спортния бридж движиш ли се? На билярда движиш ли се? Движиш се колкото и на шаха.

Link to comment
Share on other sites

Ама чакай бе, човек! Къде е казано, че в спорта задължително трябва да се движиш? Никъде няма такова правило. Ако става въпрос културизма по-не влиза в описанието спорт според мен отколкото шаха. В шаха има директна елиминация в един сблъсък и всичко е ясно, а в разни спортове като кулуризъм, гимнастка и други да ги нарека "креативни спортове" всичко е толкова субективно, че няма накъде. Видяхме в Атина на Йовчев как му го сложиха най-безцеремонно пред целия свят, обаче нищо не може да се направи. Затова спорта е съревнование между двама или повече души, които се елиминират директно при строго определени правила. Другото е BULLSHIT

Пич аз така го разбирам спорта. Аз самия съм спортист и то профисионален. Играл съм и ШАХ и немога да издържа и 5 мин. Немога да спортувам седяйки полудявам. Едно единствено нещо си прилича с останалите спортове има интрига и тактика но тва не е достатъчно да се нарече спорт. И при покера има тактика и интрига но не е спорт. Трябва да има движение за да стане супер интересно. Така че ако някои (спортува) ШАХ да продължава но да знае че тва не го прави спортист.
Link to comment
Share on other sites

Аве не знам според вас, ама аз мисля, че най-тъпият спорт е хокей на трева.Ей тва го гледах веднъж по Евро Спорт и щях да полудея.Тичат някви по един терен(май беше за футбол) и блъскат с едни стикове едно топче(май топче беше) идиотшина от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Аве не знам според вас, ама аз мисля,  че най-тъпият спорт е хокей на трева.Ей тва го гледах веднъж по Евро Спорт и щях да полудея.Тичат някви по един терен(май беше за футбол) и блъскат с едни стикове едно топче(май топче беше) идиотшина от всякъде.

 

Ми тва е евтиния вариант на хокея на лед. Не всяка държава може да си позволи ледена пързалка пък и мисля, че в големите жеги тва е невъзможно. Иначе всички друго като гледам е същото. То тва е като Ски скокове пак на трева или биатлон, в който бягат с ролкови кънки :laughing: (тва последното ми е адски смешно)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...