Jump to content
BulForum.com

ТВ Сериали


reactor

Изберете си сериал  

132 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Незнам от къде ви идват на акъла такива убити теми ама Сериалите ги гледат жени над 35години и пенсионери НИКОЙ! (Сериали sucks) :angry:

Link to comment
Share on other sites

Tova pak jeneni s deca mi lazi po nervite 4estno da vi kaja. Super glupavo e i bezmisleno i puskat samo nqkakvi super ploski 6egi.

Ot goreizbroenite seriali nai-gotino si e Priqteli, a seriala koito mi e haresal nai-mnogo tova e Twin Peaks.

Link to comment
Share on other sites

24 ne vi li haresva. purvona4alno bqh negativno nastroen no kato izgledah 2 serii i ot togava sum mu vurl fen. skoro shte mojete da go vidite i ka4en v warez-a. koito smqta 4e seriala ne e hubav da vidi Sample-a koito go ima na ftp-to. ot ostnaalite FRIENDS, MARRIED W C, Just Shot Me, Allo Allo, Poltergeist mi haresvat. :woot

Link to comment
Share on other sites

Shto be...Married with children rulez...

 

Da beshe dobavil i Alo, Alo...zabelqzvam, che muzhkata auditoriq si pada dosta po nego :)

"Ало, ало" е най-великия сериал на всички времена :punk :punk :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ot dadenite mi vazmojnosti edinstveno moga da kaja Phrendz shtoto drugite sa takyf gnusen bokluk che ne e rabota. Liubimia mi serial principno e ER. Drugi dobri (i osobeno vajno dobre napraveni) sa Ally McBeal, This Life, Twin Peaks, Sopranos i serialcheto na Ray Romano.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Jalko 4e sprqha Friends  ;)

neznam dali e viarno ama niakude 4etah 4e stsenaristite niamali da ustavatt seriala da umre taka vuv nai goliamata mu populiarnost i mislili da podnovot dogovorite sus aktiorite i da produljat novi serii :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

FRIENDS E mnogo besen

Jenenis desa karti s tapotiata si mnogo smqh

no ot nqkolko dni se zarebih po nqkva sapunka predi FRIENDS

mai se kazvashe Trima Bratq Tri Sestri [heee kvo se zarebih]

i kato sam v nas i kato se seta go gledam sled onia Kasi i Risk pecheli risk gubi

golqm smeshnik e toq kasi

vie nqkvi sapunki gledate li chat pat

Link to comment
Share on other sites

"Ало, Ало", "Женени с деца", "Спешно отделение", "Бавачката", "O.C. Кварталът на богатите" обичам сериалите, незаангажиращи са, въпреки че O.C. е доста чувствен. преди бях много зле настроен към сериалите, изкуфявам :)

Link to comment
Share on other sites

Женени с деца е невероятен сериал,доколкото за екшъните преди време пускаха един със име 'Новите Професионалисти' много ме кефеше!

Link to comment
Share on other sites

Ал Бънди беше интересен първите два пъти. Докато Ало^Ало е интересно до безкраи. Тва определено е наи-добрия сериал :D

Има много други неангажиращи сериалчета, но просто не си заслужава да се споменават...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...