Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

не си напълно прав.просто нещата се променят и всеки се нагажда.да преди години стила беше различен,но и сега има рапъри които пеят същото което са пяли и тогава,а който иска да прави кинти пее това което се слуша от болшинството от аудиторията

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Аз съм фенка на..

двама-трима може би.

 

Първия е Бъста.. няма такъв, като него.

 

Втория е DMX - повече ми харесва обаче като актьор..

примерно в тоя филм "Не умирай сам" супееееер мноо ме кефи ква роля играе

и как я изиграва..

 

третия е снууп дог.

няма негово парче, което да не ми харесва с изключение

на парчето с ония шаври пуси кет долс :woot

Link to comment
Share on other sites

Никой не ме кефи, рапърите sux... :D

То и мен не ме кефат скейтърите. Така че скейтъри SUX. :devil :angry1

Тематат не е дали ти харесват рапърите или не , а кой. Така че не ми се изказвай с такива тъпи мнения.

Link to comment
Share on other sites

EEEE shto ne sa slojili Snoop Dogg :(

да.снуп е един от най големите.напоследък прави тъпички песни ама му е простено,просто иска и той като всички да направи колкото се може повече кинти

Link to comment
Share on other sites

тея дрс са баси дразнещата псевдо рап група,джа,ала бала...майка джамайка

тея са повече за скейтърите и пънк-овете отколкото за хип хоп феновете

жалко че участват в доста неща на нокаут

Link to comment
Share on other sites

тея са повече за скейтърите

Ами от скейтърите дето слушат хип-хоп(тук в Пловдив) никой не ги слуша!Ама карай...

Link to comment
Share on other sites

Si4kite sa TAPACi ne mogat da peqt ni6to ne mogat istinski rap pravat Run Dmc naprimer tiq sa boza

 

Ами от скейтърите дето слушат хип-хоп(тук в Пловдив) никой не ги слуша!Ама карай...

 

awe pi4 poznavam li ta kara6 li na sued. ako vob6te kara6

Link to comment
Share on other sites

Si4kite sa TAPACi ne mogat da peqt ni6to ne mogat istinski rap pravat Run Dmc naprimer tiq sa boza

awe pi4 poznavam li ta kara6 li na sued. ako vob6te kara6

Бе вие малоумни ли сте?Defekt ви изясни за кво е темата и гледам ,че пак продължавате , разправяйте си кой ,къде и ква летва влачи с него другаде , к?

Link to comment
Share on other sites

Бе вие малоумни ли сте?Defekt ви изясни за кво е темата и гледам ,че пак продължавате , разправяйте си кой ,къде и ква летва влачи с него другаде , к?

Добре бе кво говориш в мн.ч?Първия пост го писах просто ей така от лиготия...Кво се нахвърлихте всички...

Най-големите рапъри са Gangsta Gangsta Production от Бургас.

Ай тва е истината! :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

group home,gangstarr,gravediggaz,killah priest,nas,rakim,всички от psycho+logical и rhymesayers

atmosphere,big L,jeru

Link to comment
Share on other sites

Тая тема от кой е правена ! Вярно , че темата е стара ! Къде са T.I. , Busta Rhymes , Ja Rule , Redman , Twista , Benzino , 8Ball и Method Man ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тая тема от кой е правена ! Вярно , че темата е стара ! Къде са T.I. , Busta Rhymes , Ja Rule , Redman , Twista , Benzino , 8Ball и Method Man

 

тоя па.аре сложи и джъстин тимбърлейк ,нели,шон пол ...

от тея които си ги казал само meth има нещо общо с хип хопа и то преди 13 години-албума 36 chambers .после и той стана едно лигаво леке

Link to comment
Share on other sites

Тая тема от кой е правена ! Вярно , че темата е стара ! Къде са T.I. , Busta Rhymes , Ja Rule , Redman , Twista , Benzino , 8Ball и Method Man ! :angry:

Ми дай и Necro, Fabulous, Timbaland и останалите 89898989 рапари да сложат... и ша си ги четем цял ден...

Link to comment
Share on other sites

тоя па.аре сложи и джъстин тимбърлейк ,нели,шон пол ...

от тея които си ги казал само meth има нещо общо с хип хопа и то преди 13 години-албума 36 chambers .после и той стана едно лигаво леке

36 chambers е на wu-tang clan,а не само на методичния ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...