Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами виж, Лил Слим, не Афени е молила Еминем, а обратното. После, тва че Афени дава Еминем да продуцира албума, незначи, че е непременно хубав. Трето, Тупак казва неща, които никога не ги е казвал, като:

Yeh, Em

G-Unit in the motherfuckin house и тн..

За отбелязвне е също, че Елтън Джон присъства в албума!

Почти всички песни са с типичните за Еминем еднообеазни мелодии!

 

Лил Слим, най-якия албум след смърта му е: The Don Killuminati - 7th Day Theory!

 

dunata, ти па са изказа, смях...

 

E to tova koeto go kazva e qsno che nqma kak da go kaje sled kato togava te ne sa bili izgreli na rap scenata...sichko tova e minato prez programi ala bala deaznam i az i e stanalo...

I vse pak men noviq mu album si me kefi! :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Тука стана война:2pac vs. Eminem

 

Не знам какво толкова се задълбочавате-единия бил такъв,другия онакъв,имал толкова албума,били на еди кое си място по продажба на албумите..................дрън,дрън,дрън...

И двамата си ги бива за времето си,след 10-15 години ще има някой друг който хората ще слушат като 2pac и Eminem,а тях само ние ще си знаем какви

са били :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ами следваме световното течение :)

Всички по форумите на западните 2pac фен сайтове остро разкритикуват албума, а даже alleyezonme.com го бойкотира. Също така никой не харесва начина, по който Еминем е променил леко музиката, присъща за 2pac :)

 

Иначе, 2pac i 50 cent имат съвместна песен, която не е правена след смърта на Пак - The Realest Killaz - за саунтрака на филм, ама ся не мога са сетя кой беше :)

Link to comment
Share on other sites

1. DMX

2. Dr.Dre

3. 2pac

4. Eminem

5. 50 Cent

6. Ludacris

7. Ja Rule

8. Xzibit

9. Snoop Dog

10. P.Diddy

11. Nelly

12. Lil Jon

13. Trick Daddy

14. Fat Joe

15. LL Cool J

 

tova e moq top15

a naposledyk slu6am:

Ja Rule - New York (Feat.Fat Joe and Jadakiss)

Trick Daddy - Lets Go - velika pesen 4uite e prosto men mnogo me radva

Ying.Yang.Twins.Feat.Lil.Jon.And.The.EastSide.Boyz - Salt.Shaker

Lil Jon - Lil Scrappy - What They Gonna Do

Ludacris - Get Back

 

tova sa pesni4kite koito me kefat mnogo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От всичките имена за мен тука има само един избор и тва е 2pac. Обаче честно казано тва си е един комерс poll. 2pac-хубаво, класика в жанра. LL Cool J също е от свестните(по-първите му албуми). За P. Diddy стигнах до извода че единствените му яки песни са или крадени(ремиксирани :excl: ) или са фийчъринги. Eminem и 50 cent - общо взето поносим комерс. За другите главоци като Нели, Жа Рул и бла-бла - пълен шит майна всичките им песни еднакво звучат, мога да ги слушам само като съм пиян.

Link to comment
Share on other sites

Абе всички са супер - 2пак Нели Мели. Никой не ме дразни. Освен един...много противен - Еминем и като бях по малък му харесвах някой песни и чак ме е яд. Сега остана да стане Латино певец.

Link to comment
Share on other sites

Абе всички са супер - 2пак Нели Мели. Никой не ме дразни. Освен един...много противен - Еминем и като бях по малък му харесвах някой песни и чак ме е яд. Сега остана да стане Латино певец.

 

Shto oshte malko ne kajesh da go podkara kym chalga...puke on u

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ГП е най големия няма равен ГП рулззззззззззззззззззз :punk  :punk  :punk  :punk

 

аве тфа да не е ГОШО ОТ ПОЧИВКА ??

а тои става ако е тои де ;)

 

 

 

къф е тоя ве?

ама повечето то ДОРЕ СПОМЕНАТИТЕ са КОМЕРСИ !!!

за тфа вече има малко истински рапери :)

Link to comment
Share on other sites

хахаха !!!

ти кфо ще каиш че ония дето са написани отгоре са РАПАРИ ли ве?

хахахах !

само тфа мога ти лажа !

хо*и някаде с тия комерси ве !

само от горе стават малко орца !

кат Еминем,DMX,Dr Dre,2pak и лудаКрис !

тфа са ве !

другите са комерси !

а поне бичето не го е грижа за КОМЕРСА за тфа неми говори за РАПЕР и не РАПЕР !!! :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...