Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply
Виж, неможе да има само един от West Coast при положение, че те диктуваха рапа от кам 88 до кам 97 година. Второто, прочетох в предишните постове, че NWA, KRS-ONE и другите са бита карта. Мога да ви кажа, че сегашните рапъри никога няма да достигнат рапа на 2pac и обкражението му, на Eazy-E и обкражението му, на KRS-ONE и тн...

Също така прочетох, че учениците на Дре били най-добрите, че той бил много добър и тн... Само да ви кажа нещо, без 2pac i DeathRow нямаше и да чуете за Дре!

момче ти наред ли си. тупак отива в дет роу и само 7-8 месеца е там преди да го убият а дре и сюдж найт са основателите на дет роу още 1992 година.да не говорим че дре е в NWA от 1986 и още тогава става известен така че не знам кво искаш да кажеш.и вземете си разсширете кръгозора щото за повечето от вас west-a се изчерпва с дре тупак и снууп. нали уж сте "фенове".чували ли сте изобщо за c-bo,spice 1,mc eiht,mc breed,mac mal,e-40,compton`s most wanted,amg,knocc out & dresta,south central cartel,dub cee,yukmouth,dj quick,above the law :devil . и пак казвам даже на тупак нямате unrealised,demo & OG песни.дет ги няма по фрийтата дет чакате да ви ги ъплоуднат.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tupac Shakur

най-големия! без уговорки!!! до 25 та си година(когато впрочем го застрелват) има над 11 албума :excl: основоположник на модерния рап, заедно с lords of the underground , dr. dre ,notorious RUN DMC И easy e

ето и една негова мисъл, която ме разбива:

ЗНАМ , ЧЕ С МУЗИКАТА СИ НЯМА ДА ПРОМЕНЯ СВЕТА, НО ЩЕ ВДЪХНОВЯ ЧОВЕКА, КОЙТО ЩЕ ГО НАПРАВИ : :punk

Link to comment
Share on other sites

bratq mangaserqn :blush: :blush: :blush: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Кои? :confused :blink: мангасариян ли, кви са тея :huh: не бе знам ги ама са ми толкова смешни , че не издържам да ги гледам повече от 2 мин :excl: то бива позьорство, бива стойкаджийство, но всичко си има граници, ннали?!? тези момчета до половин година никой няма да се сеща за тях! аз така го виждам :tongue

Link to comment
Share on other sites

Кои? :confused  :blink:  мангасариян ли, кви са тея  :huh:  не бе знам ги ама са ми толкова смешни , че не издържам да ги гледам повече от 2 мин :excl:  то бива позьорство, бива стойкаджийство, но всичко си има граници, ннали?!? тези момчета до половин година никой няма да се сеща за тях! аз така го виждам :tongue

 

Ti nedei taka shtot ne zabravqi v koq dyrjava sme...

emirates stadion ti i ti "znaesh" kakvo govorish mi se struva :angry:

Link to comment
Share on other sites

SAF ме кефят (www.saf.com.mk) :D

и Qwan (Wan & Qpid ;))

 

принципно не слушам разни рапове. Единствено съм фен на първата рап вълна в България (бг рап преди 1997) даже мисля да пусна някаква тема за да разменяме впечатления и mp3-ки ;) изровете старите си касетки и качвайте :)

 

Ако някой има Квартал 41 на Гумени Глави на касета!!! а не на свалени от интернет mp3-ки да ми пише лично съобщение. Черпя бира :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...