Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

За кои говориш, ако за Луда - ти май грам не си слушал някои от по старите му песнички а ? :wacko:

Изобщо не говоря за него. Много ме кефи, и го уважавам.

Не мога да се съглася с теб тука , верно `секи си има вкус , ама да ми кажеш , че Снууп не е рапър.. :ph34r:

Само пример :

Изпълнител : Mariah Carey ft. Snoop Dogg

 

Име на клипа : Crybaby

 

Жанр : Pop

Страшен е ;). Да не говорим за песента с онова 'I wanna love you'.Беше рапър, сега просто няма какво да говоря...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply
Никой не е писал за Big L :bgrin:

Тва е болно mc, "you can`t kill me ,i was born dead"

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D ххахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахах

 

Тази тема :D и постовете в нея много, ама много ме забавляват. Няма да си казвам мнението, защото ще започнат повечето от вас, които харесват и слушат повече комерсиален Рап, който като гледам последните песни на вече споменатия няколко пъти Снууп Дог, а също и на Пъф Деди вече може да се нарича и ПОП, да ме опонират и плюят и ще развалим темата и ще я напълним с флууд.

Продължавайте в същия дух рапъри :)

 

Анкетата е крайно абсурдна и детска.

Ето с това съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

slojili ste 2pc i EMINEM ama Dr.Dre i Snoop Dogg gi nqma ina4e Snoop Dogg e nomer edno za men
Защото Dre рядко пее... почти само продуцира. Издава албум през ~7 години ... А за Снууп казах и преди това, вече не е рапър !
Link to comment
Share on other sites

Защото Dre рядко пее... почти само продуцира. Издава албум през ~7 години ... А за Снууп казах и преди това, вече не е рапър !

 

Що пък да не е рапър, бе? И мен не ме кефи стила му на пеене, ама кво да направя, че човека се зарибява по G-Funk и прави комерсиална музика. :ph34r: Иначе като смисъл на текстове мисля, че няма спор: 2Pac. Като бързина на рапиране любимец ми е Twista. Иначе любимци са ми Xzibit, Ice Cube & Lil Jon. А иначе най - великите са NWA :) Освен това ви препоръчвам да си свалите нещо на Africa Bambaataa, та да чуете, кво е било в началото... ;)

Link to comment
Share on other sites

Що пък да не е рапър, бе? И мен не ме кефи стила му на пеене, ама кво да направя, че човека се зарибява по G-Funk и прави комерсиална музика. :ph34r: Иначе като смисъл на текстове мисля, че няма спор: 2Pac. Като бързина на рапиране любимец ми е Twista. Иначе любимци са ми Xzibit, Ice Cube & Lil Jon. А иначе най - великите са NWA :) Освен това ви препоръчвам да си свалите нещо на Africa Bambaataa, та да чуете, кво е било в началото... ;)
Защото прави някви уникални тъпи песни .. с някви уникално нерапъри. Да не говорим за малоумните му текстове, за гласа му ... а ако си го чувал как пее на живо ... ще ти се доповръща. Иначе за Xzibit си много прав ;)
Link to comment
Share on other sites

Защото прави някви уникални тъпи песни .. с някви уникално нерапъри. Да не говорим за малоумните му текстове, за гласа му ... а ако си го чувал как пее на живо ... ще ти се доповръща. Иначе за Xzibit си много прав ;)

 

 

Усещам, че и ти не си му голям почитател :P Ами като цяло Snoop ме кефи как рапира единствено в The Next Episode, другото е :angry1 . Лично аз не обичам толкова умрели песни, друго си е да зажулиш яко crunk или да се насладиш на класическия west coast rap. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...