Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Най ме кефи Kid Rock, а от изброените - Nelly. Много ме кефи и последният албум на Kanye West. (Някой знае ли как се произнася "Kanye" :confused ). Иначе почти не слушам рап.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply
По-точно правилното произношение на Kanye West е Кейни Уест! :)

 

И аз така си мислех,но чуй как си произнася името в някоя негова песен!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Кайние Уест!
И аз така си мислех,но чуй как си произнася името в някоя негова песен!!! ;)

Мерси! Сега и аз го чух, след като каза, че си произнася името :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бе незнам за вас,ама и аз подкрепям мнението на venci-bg,че Xzibit претендира за лидер :P А пък и вече с тия продуцирания от страна на Em' към 50',Shady си го казва в "Like Toy Soldiers"(и тя е кавър на една друга :( )"I've just enherated 50's beat and his enherated mine,which is fine..." ;) (превод-аз наследих ритъма на 50 и той наследи моя но това добре)И в крайна сметка нещата са така 2pac-->Dr.Dre-->Snoop Dogg-->Eminem-->50 cent-->The Game,a.k.a. всички "грабят" от стари идеи и неизлезли,недовършени песни на 2рас :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
kvo e tva notorious? za qdene li e? za piene li e?

T.H.U.G.L.I.F.E.

 

 

Боже какво е това notorious трябва ли да се смея или да плача имаи уважение рапъра които доста често е смятан за най-добър, и човека които винаги е бил зад сянката на 2pac зависи разбирасе дали предпочиташ Westside или Eastside

 

Notorious B.I.G трябваше да го сложите и него както и редица рапъри заслужаващи вниманието ни не по-малко както и да е гласувах за 2пак

Link to comment
Share on other sites

Пак е най-големия и силно се съмнявам ,че това ще се промени някога. Модератори плс оправете заглавието на топика . "Рапер" - просто култово :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Бе незнам за вас,ама и аз подкрепям мнението на venci-bg,че Xzibit претендира за лидер :P А пък и вече с тия продуцирания от страна на Em' към 50',Shady си го казва в "Like Toy Soldiers"(и тя е кавър на една друга :( )"I've just enherated 50's beat and his enherated mine,which is fine..." ;) (превод-аз наследих ритъма на 50 и той наследи моя но това добре)И в крайна сметка нещата са така 2pac-->Dr.Dre-->Snoop Dogg-->Eminem-->50 cent-->The Game,a.k.a. всички "грабят" от стари идеи и неизлезли,недовършени песни на 2рас :wacko:

 

Според мен тук не си съвсем прав. Всичко е ето така ако следим хората таблицата трябва да е така, мое да не влючваме 85 стинки, играта и тама кви са другите .

2pac ->B.I.G->Puff->Outlawz->N.W.A->NAS->Eminem->Kanye .. това е според мен нз дали одобрявате :).

И до колкото знам идеите на 2pac са били дадени Ha his homies, даже съм чувал, че са загубени никои не знае, но от това дето казваш за идеите излиза че Пак е почнал да клони към комерс, което е невъзможно

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

най-големите в хип-хопа са Big L и Jeru da Damaja, a да не забравяме и KRS-1! Това все пак е инфо само за истинските маняци на тема хип-хоп и то повече към хардкора!

Link to comment
Share on other sites

Death Row bigger than all.

С по-големи букви не успя ли да го напишеш?!

Link to comment
Share on other sites

С по-големи букви не успя ли да го напишеш?!

Ми...има 7 различни размера за буквите...да не бъда тъп ламер и нахален новобранец избрах 4 вместо 7.Просто исках да акцентирам върху написаното и по тази причина го центрирах и го написах в средата на поуста...ако ше се заяждаме и шсе прайм на големи ...омфг....Само не ми се карай ъ?

пийс

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахах , нямам си друга работа , та ще тръгна да ти се "карам" ;) Прави квото искаш , просто можеше да го напишеш нормално

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Бе за какъв рап говорите тука, то истинския рап отдавна не съществува, това сега дето наричате рап е някаква комерсиална помия дето трудно бих оприличил на рапа отпреди 10 години, онова беше рап, тия новите "рапърчета" са некви смешни лигльовци като Еминем, и това ми било рапър. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...